MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Tekstas | CBNDATA

Grįžus sporto pramonei, „Volkswagen“ renginio lūkesčiai taip pat pasiekė aukštą tašką.Kaip vidaus „nišos“ renginys, „F1 China Grand Prix“ ėmėsi iniciatyvos detonuodamas visą tinklą per pirmąjį 2024 m. Pusmetį.Įspūdis ne tik iš visų gyvenimo sričių atėjo į sceną viena po kitos, bet ir metų pradžioje atidarė balsus, o šimtai tūkstančių bilietų buvo greitai išparduoti.Prekės ženklas taip pat nori pasinaudoti šio sparčiai didėjančio populiarumo populiarumu ir padarė kadro išdėstymą.„Lenovo“ pakeitė „Xili“, kad taptų „China Grand Prix“ tituliniu rėmėju, o Kinijos F1 pirmojo asmens Zhou Guanyu komandai rėmė „Yili“ dukterinė įmonė „Muji“ ir „Shangtang Technology“.Pats Zhou Guanyu taip pat sėkmingai „pakėlė kavą“, o prekės ženklų patvirtinimai, tokie kaip „Dior“ ir „Hennessy“, gavo minkštas rankas.

Dabar prasidės Šanchajaus olimpinių žaidynių atidarymas, o Paryžiaus olimpinių žaidynių atidarymas yra mažiau nei 100 dienų.Šis vėlesnis sporto klestėjimas neabejotinai detonuos žmonių entuziazmą ir iš naujo suaktyvins prekės ženklo „eismo paketą“.Taigi, ką prekės ženklas daro sporto rinkodarą?Kokie yra bendrosios sporto rinkodaros pokyčiai per pastaruosius kelerius metus?Kai vis daugiau ir daugiau prekybininkų įsišakniję sporto rinkodaroje, kaip prekės ženklai gali nutrūkti?

2023 m. Yra ekonominio atnaujinto plėtros metai, taip pat metai, kai vėl pradedami sporto renginiai.„Žolynų“ varžybos, kurias atstovauja „Chengdu Grand Games“ ir „Hangdhou Azijos žaidynės“, taip pat „Žolynų“ varžybos, kurias atstovauja „Village Super“ ir „Village BA“.

Pradėjus šiuos renginius, Kinijoje įkaista sporto vartojimas.Tarp jų išlaidos varžyboms tapo svarbia mano šalies miesto gyventojų vartojimo struktūros dalimi.Renginio išsiskyręs poveikis išleido daugialypį ir įvairaus vartojimo norą.Priėmus Šanchajaus pavyzdį, Šanchajaus generalinės „Sports 2023“ Šanchajaus sporto konkurencijos įtakos vertinimo ataskaitos duomenys rodo, kad 2023 m. Šanchajuje buvo surengta 118 sporto renginių, kurie scenoje pritraukė 1,48 milijono žmonių, kurie tiesiogiai tiesiogiai scenoje, kuri tiesiogiai tiesiogiai tiesiogiai tiesiogiai įvykio vietoje, kuri tiesiogiai tiesiogiai scenoje, kuri tiesiogiai tiesiogiai tiesiogiai tiesiogiai, kuri tiesiogiai pritraukė 1,48 mln. padidino 37,13 37,13 100 milijonų juanių suvartojimą šešiems pagrindiniams maitinimo, apgyvendinimo, transportavimo ir turizmo sritims, net 4,753 milijardo juanių.

Kur yra srautas, yra rinkodaros galimybė.Nuo 2008 m. Pekino olimpinių žaidynių sporto rinkodara pamažu sulaukė prekės ženklo dėmesio.Paprastai sporto rinkodara yra suskirstyta į tris kategorijas: pirmoji kategorija, prekės ženklas, pavyzdžiui, sporto renginiai, veikla, aljansai, sportininkai ir komandos. Sporto konkurso transliavimo platformose, skirtose suvokti renginio populiarumą per daugybę rūšių žiniasklaidos derinių; -Drive tipas.

Nuolat didėjant sporto renginių politikai ir nuolatiniam nacionalinio kūno rengybos bumo šildymui, sporto rinkodaros komercinė vertė yra ryškesnė ir ji gali suteikti pakankamai didelę grąžą prekės ženklui.Remiantis autoritetingos tyrimų bendrovės (ISL) skaičiavimu, palyginti su įprastomis reklamos, sporto rėmimo grąžos norma pagal tas pačias investicijas gali būti net tris kartus [1].Ypač atsižvelgiant į prekės ženklo įvaizdį ir įtakos plėtrą, jis yra dar greitesnis.Remiantis CCTV rinkos tyrimais (CTR), po Azijos žaidynių vartotojų supratimas apie rėmėją visais lygmenimis paprastai pagerėjo.

Todėl 2023 m. Renginio atsigavimas privertė prekės ženklą atgauti sporto rinkodarą ir parodė, kad entuziazmas paremti buvo nepakenčiamas.Tai aiškiai atsispindėjo daugelio prekių ženklų metinėje ataskaitoje praėjusiais metais.„CBNData“ yra neišsami statistika, o 2023 m. Daugiau nei 20 % įmonės savo metinėje ataskaitoje nurodo sporto rinkodarą.Palyginti su 2022 m., Sporto rinkodaros minėjimo vartotojų kompanijų skaičius padvigubėjo.Ypač maisto, gėrimų ir grožio priežiūros pramonėje labai padidėjo bendrovių skaičius.

Tačiau atrodo, kad įmonės pasirinko sporto rinkodaros rinkodaros priemones, tačiau skirtingų įmonių genai ir plėtros etapai nustatė, kad pirminis bendrovės pasirinkimo ketinimas yra skirtingas.Gerina užjūrio įtaką, perduoda teigiamų prekės ženklo koncepcijų, prekės ženklo profesionalumo stiprinimą, konkrečių populiacijų pasiekimą ir ESG valdymo stiprumą yra visos pagrindinės prekės ženklo investicinės sporto šakos priežastys, o didelės padengimo, didelės įtakos, aukšto segmentacijos sporto rinkodara iš tikrųjų gali suteikti iš tikrųjų. Aukščiau pateikta vertė įmonėms.

2023 m. Vartotojų kompanijos, paveiktos sudėtingos makrokomandos aplinkos, paprastai priima „racionalias“ rinkodaros priemones, siekdamos sumažinti naštą ir pagerinti rinkodaros IG, tapo plačiu sutarimu vartotojų pramonėje.Pardavimų kaina, viršijanti 60%vartotojų bendrovių pardavimo, buvo mažesnė nei 10%, o 40%įmonių pardavimo išlaidos sumažėjo.Atsižvelgiant į tai, bendrų sporto rinkodaros modeliai tyliai pasikeitė renkantis įmones.

Turnyro rėmimas, kaip svarbi sporto rinkodaros dalis, taip pat yra didžiausia investicija.Remiantis pirmąja finansine ataskaita, tikimasi, kad LVMH grupė investuos apie 166 mln. USD už Paryžiaus olimpinių žaidynių rėmimą, sudarydama 15%viso savo metinio rinkodaros biudžeto.Vienintelis Kinijos pienas šiose olimpinėse žaidynėse, kuris buvo išrinktas rėmėjais, Mongolijos karvės ir „Coca -cola“, kuri išleido 3 milijardus dolerių rėmimui iš olimpinių žaidynių nuo 2021 iki 2032 m., Nustatydamas vieną didžiausių įmonių rėmimo sporto pramonėje.

Rinkos atvirkštinių ciklų metu varžybų rėmimas rodo M. padalijimą„Viršutinio srauto“ konkurencija ir daugybė mažų renginių gali išlaikyti stabilų rėmėjų skaičių ir netgi pagerėti aukso absorbcijos metu.Įtakingi įvykiai sumažėjo komercializacijos kelyje, susidūrę su įvairių laipsnių rėmėjų praradimo problema.

Nepaisant didelių rėmimo išlaidų geriausiuose renginiuose, šie įtakingi sporto renginiai vis dar sukėlė aukščiausias įmones.Pavyzdžiui, 2022 m. Kinijos kompanijos, įskaitant „Hisense Group“, „Mengniu Dairy“ ir „Vivo“, tapo didžiausiais Kataro pasaulio taurės rėmėjais, kurių bendra investicija siekia 1,395 milijardo JAV dolerių.2023 m. Namuose vykstančios Hangdžou Azijos žaidynės tapo kvapniu citronu, o remiančios kompanijos parodė, kad auga šulinys.Oficiali „Hangzhou“ Azijos žaidimų svetainė parodė, kad priešingai, prieš 13 metų dalyvavo 175 rėmimo kompanijos.

Pakilus nacionaliniam judėjimui, įvairiose provincijose ir miestuose pradėjo rengti mažų gatvių renginiai, tokie kaip „Street Riedboarding“, „Street Basketball“ ir „Road Runing“.Tarp jų, 2023 m., Vien tik šio tipo renginiai surengė 699 žaidimus visoje šalyje. Dalyvaujanti skalė buvo 6,0519 mln.Verta paminėti, kad šių metų gegužę keturios olimpinio projekto kvalifikacija -nemokamo tipo ratų, riedlenčių, „Perak Dance“ ir „Rockbing“. Huangpu upė.

Kalbant apie rėmimą, kai sporto rinkodaros strategijos perėjo nuo didelio srauto į tam tikrų grupių išsamius prisilietimus, „Niche Street“ konkursai, vykdantys pagrindinį renginių srautą, tapo svarbiu vartotojų atskaitos tašku bendrauti su vartotojais ir sustiprinti prekės ženklo reputaciją.Remdamasis gatvės krepšinio žaidimu kaip pavyzdį, šis įvykis, pasveikintas JAV, taip pat sulaukė gerai žinomų prekės ženklų, tokių kaip Luzhou Laojiao, „Alien Electrolyte Water“ ir „Xiaopeng“ automobilis, mano šalyje.Tuo pačiu metu „Self -Sport Sports IP“ taip pat tapo nauju būdu prekės ženklams kurti masinio vartotojo prekės ženklą.Sporto prekės ženklas „Descente“ pradėjo IP „Broken Wind Riding Bėgimo varžybas“, siekdamas tikslinės „Trejybės“ trijų klientų bazės, kad būtų tiksli rinkodara.Vyno prekės ženklai, tokie kaip „Yanghe“ ir „Shuijingfang“, taip pat sėkmingai sukūrė sporto renginius, kurie yra iš rato, ir giliai pastatyta su vartotojais.

Priešingai, daugelis įtakos ir daugiau apskričių įvykių susiduria su gėdingomis situacijomis.Kinijos „Super League“, kadaise buvusi Kinijos futbole, buvo pakrikštyta po trejų metų varžybų, o oficialūs rėmėjai sumažėjo iki keturių kompanijų.Būdamas apskritimų rato atstovas, „E -Sports“ 2023 m. Patirgė dvi ledo ir ugnies dienas. Viena vertus, „E -Sports“ dar labiau nutrūksta per Hangdžou Azijos žaidynių IP.Kita vertus, „E -Sports“ susiduria su abejonėmis dėl verslo vertės.Kaip du įtakingiausi E kompozitoriai, TI12 ir S13 rėmėjų skaičius atsisakė skirtingo laipsnio.

Dėl šių antrinių konkurencijų rėmimo dėl didėjančių rėmimo išlaidų jis viršijo daugelio mažų ir vidutinių prekės ženklų lūkesčius. Tiesioginis produkto pirkimas.Ypač pastaraisiais metais šis prekės ženklas rėmė konkursą. užsidirbti pinigų.

Per žiemos olimpines žaidynes 2022 m., Ruixing Kavos „Hui Eye Intelliation Bao Gu Ling“, iš anksto surengė scenarijų „sugulovėje atgal į rūmus“, taigi, kad Riuxing, kuris kovojo su mirties linija, grįžo į gyvenimą.Šis rinkodaros atvejis dar kartą įrodo didžiulį verslo potencialą, kurį turi žvaigždžių sportininkai.Tai paskatino daugiau prekės ženklų ieškoti galimybių bendradarbiauti su didele kova su sportininkais ir tikėtis sukurti „priešpriešinį pokytį“, pavyzdžiui, „Ruixing Coffee“.Metų pradžioje Zhou Guanyu buvo lažinamas „Lululemon“ jau 2023 m., Paskelbdamas apie savo prekės ženklo ambasadorių, kuris padėtų „aukštos kokybės vyrams“.

Verta paminėti, kad prekės ženklas, prisijungęs prie šio „karnavalo“, kasdien yra ryžiams, odos priežiūros priemonėms ir aukšto lygio prabangos prekės ženklams, tokiems kaip LV ir IWC, apimantys daugybę pramonės šakų, tokių kaip maistas, sportas, grožis, platformos, transportas ir transportas ir transportas Elektronika.Tarp jų aktyviausia yra maistas, sportas, grožis, kasdienis naudojimas ir kitos pramonės šakos.

Paveikslėlio šaltinis: Pekino naujienos

Be to, palyginti su didelėmis išlaidomis, kurios rėmė 10 milijonų juanių, pasirašymo grupės ir sporto žvaigždės yra gana ekonomiškos prekės ženklams.Sprendžiant iš naujausių nacionalinės komandos rėmėjų pasiūlymų, be vidutinės metinės „ACE Forces“ gimnastikos komandos ir „Vėliau parodos“ trumpos trasos greičio čiuožimo komandos, daugumos nacionalinių komandų rėmimo mokestis daugiausia yra apie 5 Milijonas, ir žaidimas „Niche Sports“ nacionalinė komanda, tokia kaip valčių komanda, buriavimo komanda ir laipiojimo komanda yra dar ekonomiškesnė, o vidutinė metinė įtraukimo kaina yra apie milijoną.

Tačiau pastaraisiais metais, norėdamas padidinti „pataikymo normą“, prekės ženklas labiau linkęs investuoti į populiarias grupes ar renginius.Sporto kareivių ir nardymo projektų žvaigždės yra populiaresnės dėl prekės ženklo dėl jų didelio matomumo ir stabilaus pasirodymo.Tuo pačiu metu kai kurie prekės ženklai pradėjo įžvalgą apie nišinių projektų komercinį potencialą. , dviratis ir kt.Verta paminėti, kad nors nišinių projektų, tokių kaip riedučių čiuožimas, irklavimas, dviračiai, tokie kaip riedučiai, irklavimas ir dviračiai, čempionatus 2023 m. Nebuvo nuėmę verslo rezultatų, 2023 m. Roller čiuožimo sportininkas Guo Danas pirmavo 11 naujų patvirtinimų.

Sporto varžybų aistra ir įtampa bei natūrali renginių, vykstančių renginio metu, įtaka paskatino gerbėjų ir prekės ženklų karnavalą, taip pat pradėjo bangą socialinėje žiniasklaidoje.Srautas pastaraisiais metais siekė maksimaliai padidinti sporto konkurenciją, o konkuruodamos dėl transliacijos teisių, pagrindinės socialinės platformos taip pat pradėjo kurti visą „prieš rungtynių-vidurkio mačo“ rinkodaros ritmo nuorodą. .Be įvykio, sausumos kultūros ir istorijos plėtra, sportininkų mokymas, kasdienis sportininkų dėvėjimas, privatus serveris ir nišos judėjimo turinio IP kūrimas taip pat tapo svarbiausiu prioritetu Platformos darbas.Remiantis „2024 m.„ Douyin Sports Trend Report “, kurią kartu išleido„ Cbndata “ir didžiuliai varikliai, didžiulės sumos, ir„ Douyin E -Commerce “2024 m.,„ Nišos sportas “turi akį, kad ji atkreipia dėmesį į„ jos judėjimą “,„ ramią judėjimą “ir „” „Eiti į Yicheng” ir kitas turinys taip pat tapo svarbiu sverto srauto tašku.

Nuotraukų šaltinis: kiekvienos įmonės olimpinės rinkodaros ekrano nuotraukos (iš viršaus į apačią yra atitinkamai Weibo ir Xiaohongshu)

Šios sporto autorių teisių ir socialinės platformos susiliejimas ne tik platesnis lauko ribas, bet ir visiškai keičia sporto IP ir rėmėjų bei auditorijos metodą, ypač realią laiką ir gilią sąveiką.Todėl vis daugiau sportininkų lankosi gyvuose kambariuose, kad sugriautų „prekės ženklo/galvos inkaro+sporto žvaigždės“ srautą, pritraukdami daugiau sporto vartotojų grupių.2023 m. NBA žvaigždės ir futbolo žvaigždės, tokios kaip Harden, O’Neal, Figo, Kaka ir kt., Dažnai pasirodė įvairiose tiesioginėse transliacijose ir greitai sukaupė savo populiarumą.Pavyzdžiui, Azijos žaidimų metu „Didysis ryklis“ atvyko į „Xiao Yang“ tiesioginį transliavimo kambarį ir pažadino riešą.Olimpinių žaidynių atidarymas yra neišvengiamas

Kai tiesioginė visos pramonės transliavimo kambarys buvo tiesiogiai transliuojamas kortelėje, tiesioginės renginio IP transliavimo kambarys tapo „nauju tiesioginės transliacijų pramonės pradžia“ su „IP+įgūdžiai+profesionalūs inkarai“.Per 2023 m. „Sudyman Cup Badminton“ mišrių komandos čempionatą, tiesioginio transliavimo srauto ir pajamų kūrimas yra aukštas Kuko pageidaujamo tiesioginio transliavimo kambaryje, net tiesiogiai 8 -ajame „Taobao Live Broadcast“ valandos prekybos sąraše, „Mid -to -andend“ badmintone Prekės ženklo „Yunix“ išskirtinės naujos raketės yra išparduotos linijoje [2].

Šiuo metu vis daugiau prekės ženklų kaupiasi iš anksto, slapta išdėstyti ir ruoštis užfiksuoti naują rinkodaros aukštumų turą.

Pastaraisiais metais, nors „Sportswear“ prekės ženklas atskleidė sportininko žvaigždės efektą, jis taip pat nukreiptas į techninį personalą, teisėjus ir savanorius visame lauke.Teikdami paslaugas šiems konkurentams, jie panaudos žmonių jūros taktiką, kad „šepetuotų veidą“ iš šono.2023 m. Azijos žaidynių savanoriai „Xiao Qinghe“, kurie suteikė sportininkams ir turistams įvairiomis paslaugomis, šepetė pagrindines platformas.

Skirtingai nuo „Volkswagen Sports“ lankstumo „Volkswagen Sports“ lankstumas leidžia daugiau prekės ženklų tiesiogiai naudotis paslauga, kad būtų galima giliai ugdyti dalyvius širdyje.Neseniai „Estee Lauder“ sujungė rankas su 2024 m. Šanchajaus moterų pusmaratoniu, sukurdamas rinkodaros veiklą „laikantis makiažą ir bėgimo makiažą“ aplink prakaitavimo skausmo tašką.Tuo pačiu metu „Volkswagen“ judėjimo emocijos yra karštos, o „Volkswagen“ įvykiai dažnai registruojasi dėl sodrumo.Kaip pavyzdį 2024 m. Pasinaudojęs „Xiamen“ maratonu pirmajame pasaulyje „Marathon Platinum“ siūlymo renginyje, pareiškėjų skaičius pasiekė rekordinį aukštį, iš viso daugiau nei 136 000, tačiau renginio mastas buvo tik 30 000.2024 m. Auksas laimėjimo procentas buvo tik 17,1%.Šie nepasirašyti žaidėjai dažnai yra aukšto lygio vartotojai, norintys aprėpti.

Tobulėjant sporto pramonės plėtrai ir nuolatinei verslo modelio naujovėms, atnaujinant sveikatos, socialinio, turizmo, švietimo, švietimo, komercinių kompleksų su „Sports+“ sąvokomis, nes pastaraisiais metais sparčiai pakilo esmė. .Nuo sporto prekybos centro, kurio centre yra stadionas, iki profesionalių ir segmentinių sporto patirties nuomininkų, iki kylančio sporto scenos dizaino ir sporto lauko prekių ženklų bei neprisijungusių bendruomenių derinys, tai „pereis į sporto parką į“ vidaus verslo pramonės šakas. Tiek nepakeičiama miesto funkcinė zona, tiek gyvybiškai svarbi surinkta vieta sportui ir laisvalaikiui.

Palyginti su tradiciniais prekybos centru, komercinė pramonė, giliai integruota su sportu, ne tik sugriebė klientą -absorbuojantį ginklą, bet ir pagilino vartotojų įrišimą kosmose ir santykių rekonstrukcijoje, taip palengvindamos gamybos galimybes.Prekių ženklams tai neabejotinai yra puiki sporto rinkodaros vieta.

MLS Football Jersey