MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Kaip šiuolaikinio miesto gyvenimo būdo mikrokosmas, jaunų žmonių nešiojamųjų kompiuterių poreikis gali būti apibūdinamas kaip įvairus.Jų mados tendencijų siekimas yra būdingas, norėdamas turėti kompiuterių stilių; Be to, aukštos kokybės paslaugų palaikymas taip pat yra svarbus rodiklis norint įvertinti pirkimo patirtį.Ištirti puikią šviesos mados ir intelekto pusiausvyrą ir efektyvumą tapo problema, kurią turi išspręsti nešiojamųjų kompiuterių gamintojai.

Šiame kontekste naujausias „Asus“ „Bean 14 Air“ neabejotinai paskatino naująjį vėją pramonėje.Tai orientacijaNauja šiuolaikiška jauna moterisSuprojektuotasDidelė nominalioji vertė, aukšto našumo AI ultra -šviesos laivas, Šviesa 1,29 kg, plonas apie 13,9 mm, ypač lengvas ir nešiojamasis fiuzeliažas be slėgio, jaunatviškas ir gražus dopamino spalvos suderinimas atitinka jaunų moterų grupės asmenybės išraišką, kuria pastatyta savarankiškai; ir 2,8K 120Hz OLED ASUS geras ekranas, ir „Dou Ding AI“ asistentas, įgalinantis intelektualų biuro mokymąsi.

Madinga, Lengvas ir išskirtinis

Jaunimui, ar nešiojamojo kompiuterio dizainas dažnai yra svarbus svarstymas nustatant, ar pirkti, ar ne.Kai „Asus“ prekės ženklas susiduria su jaunatviškomis grupėmis, pupelė visada mėgavosi puikia reputacija.Pupelių 14 oras vis dar „tvarko rankomis“, suvokiant tekstūrą ir madą.

Pupelių 14 „Air Rong Powder Gold“: [„Poke Me View“]
Pupelių 14 oro šalavijas žalia: [„Poke Me View“]

Jis priima metalinį integruotą kėbulo dizainą, o paviršius naudoja didelio tikslo maišymo smėlio pūtiklio procesą, kuris yra puikus.Spalvų derinimas yra labiausiai akys. Šviežia ir graži.

Rožinio aukso logotipas ant fiuzeliažo pusėje yra dar išradingesnis ir yra integruotas su visos mašinos spalva.Nuo viršaus iki klaviatūros nė vienas integruotas tos pačios spalvos dizainas nėra tarsi avangardo meno kūrinys.Nesvarbu, kokia aplinka yra, pakėlęs rankas, galite parodyti precedento neturintį aukšto lygio tekstūrą.

Šviesa ir šviesa yra dar vienas pupelių 14 oro pranašumas.Nesvarbu, ar dirbate kavinėje, ar nešiojate lėktuvą su savimi, pupelių 14 oras gali atspindėti neprilygstamą perkeliamumą.

AI biurasNerimauti -laisvas, Visiškai atleiskite produktyvumą

Atliekant galutinę analizę, plona ir stilinga išvaizda yra tik išorinė apraiška, o intelektualus biurų mokymasis yra gilus šiuolaikinių jaunų žmonių nešiojamųjų kompiuterių poreikis.Tradicinis darbo metodas ilgą laiką negalėjo patenkinti dabartinių efektyvių produktyvių poreikių, todėl AI technologija pridedama beveik nepakeičiama vystymosi kryptis.

Pastatytas „Dou Ding AI“ asistentas yra didelis „Dou 14“ oro žudikas.Bet kuriuo metu galite pabusti per „Bean Computer Manager“.Ne tik gali suteikti emocinį bendravimą, klausimus ir atsakymus, bet ir suteikti jums įvairių aukštų AI funkcijų, tokių kaip intelektualus rašymas.Nesvarbu, kokios abejonės susiduriama su studijomis, ar problema darbe ar tiesiog nori aptarti temą su AI, su ja ateina Dou Ding AI asistentas.Tai netgi gali parašyti dalį kūrinio, pavyzdžiui, pradėti pavadinimą jums ir parašyti straipsnį, kuris gali sutaupyti daug energijos.

Nesvarbu, ar dirbate namuose, ar studijuojate bibliotekoje, „Dou Ding AI Assistant“ bus jūsų intymiausių intymių pagalbinių partnerių, kurie padės jums lengvai išspręsti įvairias problemas ir pasiekti efektyvų bei intelektualų biuro nerimą.

„Doudou“ nerimo -netaikomas paslaugų planasMašinos naudojimas nėra rūpesčių

Puikus aptarnavimo palaikymas visada buvo svarbus svarstymas perkant užrašų knygeles.Remiantis šiuo svarstymu, „Bean 14 Air“ pristatė „Bean nerimo -nemokamo aptarnavimo planą“, apimantį 2 metus neribotą nuotolinę pagalbą, 2 metų techninę priežiūrą, 2 metų tarptautinį bendrąjį draudimą ir 2 metus Geras ekranas.Galima sakyti, kad tai pasiekė didžiausią paslaugų patirtį, kuri neabejotinai išlaisvins jų pasitikėjimą, kad padidintų ilgalaikį pupelių 14 oro naudojimą.

PG našumas padidėja ir geras „ekranas“ ir toliau prideda taškų

Verta paminėti, kad „A“ 14 „A Air“ našumas yra gana geras Naujasis „XDNA AI“ pagreičio variklis, bendra NPU AI galia padidėjo net 60%, palyginti su ankstesne karta.Kartu su „Radeon 780M“ vaizdo plokšte, nesvarbu, ar tai AI skaičiavimui, ar grafiniam perteikimui, ji gali padaryti stiprią našumo išvestį ir užtikrinti tvirtą palaikymą sklandžiam įvairių AI programų veikimui, įskaitant „Dou Ding AI Assistants“.

Tai atitinka dvigubą ventiliatorių ir dvigubą šiluminį vamzdį „ASUS Bingfeng Datraty System“, kurį nepriklausomai sukūrė ASUS.Fiuzeliažo viduje yra net keturi šilumos išsklaidymo būdai, o aukščiausias našumo režimas gali užtikrinti, kad visa mašina realizuotų stabilią 50W našumą.Žvelgiant iš šios perspektyvos, net jei norite paleisti profesionalias lygio vaizdo kodavimo programas, atlikti didelį 3D perteikimą ar tiesiogiai žaisti naujausius didelius žaidimus, „Bean 14 Air“ gali lengvai susitvarkyti.

„Asus Notebook“ OLED ASUS HAO ekrano ekrano efektas visada buvo labai premija.Naudojant „OLED Self“ ekrano technologiją, 2,8K aukščio „A“ skydo ekranas gali parodyti nuostabų spalvų išraiškingumą. Profesionalaus lygio turinio kūrimo poreikių lygiavertiškumas.Taip pat yra 2 metų nerimą keliančios naujos paslaugos, skirtos apsaugoti, o ilgalaikis naudojimas neturi jokių rūpesčių.

Be to, „Asus A Dou 14 Air“ turi daug intymių dizainų.6,1 colių didelio dydžio jutiklinė plokštė, kartu su RGB foninio apšvietimo nutildymo klaviatūros dizainu, vartotojams suteikia gerą pojūtį.

„A“ „A“ „A“ mados dizainas eina per „panardinimo“ koncepciją.Pvz., „Ultra -narrow“ rėmų konstrukcija maksimaliai padidina ekrano vaizdą;

Galima pasakyti, kad šiuolaikiniams jauniems žmonėms, norintiems socialinės ir asmenybės, pupelių 14 oras neabejotinai yra naujas užrašų knygelė, kuri geriausiai veda mados estetiką.Tai gali ne tik puikiai interpretuoti paprastą ir prabangų mados personažą, bet ir leisti lengvą ir nešiojamą kelionių atsitiktinumą ir mados skonį, kad būtų pasiektas aukštas vienybės laipsnis, ir yra natūraliai natūralu su miesto gyvenimo būdu.

Santrauka:

MLS Football Jersey