MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Gegužės 1 -osios“ atostogų pėdsakai buvo ausyje, o svetingumas labai valgo Shandongą.Pastaraisiais metais Shandongo kultūros turizmo integracija ir plėtra toliau tobulėjo.Ši „Gegužės diena“ atostogos nėra išimtis.
Kerta tūkstantmečio svajonė atgal į dainų dinastiją
Panardintas naktinis turas, didelė daina, o ne naktinis miestas
Puikus „Song Nobita“ miestas priklauso nuo apledėjimo, kurio apledėjimas ant apledėjimo ant apledėjimo ant apledėjimo ant apledėjimo ant kultūros turizmo planavimo komandos, esančios Kinijoje, dizainą ir veikimą, remiantis Shandong ir tauta Puiki nacionalinė rimas, dainų dinastijos kultūra yra pagrindinė linija. Tai taip pat yra miesto mikrotraumos tikslas.
„Gegužės 1 d.“ Laikotarpiu renginys „Didžioji daina„ Wonderful Night ““ turistus atnešė unikalią kultūrinę šventę.„Meng Pets“, „Mecha Gods“, „General Cruise“, „Qi Tian Dasheng Sun Wukong“, „Song Yunya“ pokyliai, Dainų dinastijos tubleris, laužo vakarėlis, tikrasis žirgų karas ir kitos nuostabios programos, leidžiančios mėgautis žavesiu. Dainų dinastija.
Kai naktis nukrito, dainų dinastija neparodė naujos vaizdinės šventės šviesoje ir šešėlyje.Patirties projektai, tokie kaip svaiginantys šuoliai ir vandens užuolaidos, verčia žmones peržengti laiko ir kosmoso tunelį, grįžti į populiarią dainų dinastiją ir pajusti to meto gerovę.
Be to, kaip jūs galite praleisti maisto šventę, kai atvykstate į Dongpingą?Visas žuvų pokylių, esančių Dongpingo ežere, švelni žuvis, buvo sumaniai paruošta ir virsta burnoje į agaro nefrito skystį, kuris buvo svaiginantis.Didelė žuvis valgoma, o „Dongping Lake Fish Head“ sriuba netgi sukėlė žuvies grožį.Taip pat yra slidus, bet ne riebus dongpozuotojas, kuris yra kvapnus ir skanus.
Dunhuang tema Nacionalinė muzikos ceremonija
Ateikite į Jinaną Fang
Douzhuo juda, laiko musės, Jinan Fang Rytų Dievo paveikslai yra devyneri metai!Kartu su „Gegužės 1 d.“, Artėja atostogos ir ateina kelios „gimtadienio dovanos“.Dunhuango, būgnų muzikos spektaklio tema, nacionalinė muzikos ceremonija, Ace „Meng Jiang Nu“ stipriai grįžo.
Stovi iš kairės: Baichuan, Wen Yiyuan, Akang, močiutė Hanfu
Per „gegužės 1 d.“ Laikotarpį daugiau nei 30 gerai žinomų nacionalinių vėjo garsenybių, tokių kaip Baichuanas, Wenas Yiyuanas, Akangas, močiutė Hanfu, Xiaoshang Guan, Zhuge Steel ir kt., Susirinko į Fangte ir tapo klasikiniais personažais Dunhuang freskos tokiuose Dunhuang freskos, tokios kaip tokios tokios tokios freskos freskos, tokios tokios kaip tokios kaip tokios tokios freskos, tokios kaip tokios tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios tokios freskos, tokios, tokios kaip tokios kaip tokios tokios freskos, tokios kaip tokios tokios freskos, tokios kaip tokios tokios tokios freskos freskos, tokios tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios kaip tokios freskos, kaip tokios, tokios kaip tokios, kaip tokios. kaip palaikantys žmones, Hu Xuannu, Jiuye elnias ir pan.Jie yra apsirengę puošniais „Dunhuang“ stiliaus kostiumais ir išskirtiniais plaukų aksesuarais, tarsi jie išeitų iš freskų ir veda jus į paslaptingą Dunhuango svajonę.Čia galite susisiekti su nacionaliniu stiliaus raudonais žmonėmis iš nulio atstumo, pajusti su jais nacionalinės potvynio kultūros žavesį, susitikti su naujais draugais, kurie yra panašūs į prigimtį, ir pasinerkite į tradicinio nacionalinio stiliaus grožį ir džiaugsmą!
Ši „Gegužės diena“ ateina į „Jinan Fang Special“ su ilgomis darbo valandomis!Devynios – devyni ryto!Šok su nacionalinėmis vėjo įžymybėmis, klausykis Nacionalinės muzikos ceremonijos ir duok nepamirštamą „Gegužės dienos“ atostogas!
Neon Fenghua Guyun Terrace City
Pradėkite svajonių apie svajones kelionę senovės mieste, Taierzhuange
Siekdamas praturtinti „Gegužės dienos“ atostogų kultūros turizmo veiklą ir pagerinkite turistų patirtį, senovės Taierzhuango miestas kruopščiai suplanavo daugybę naujų ir įvairių turizmo veiklų.
Sutelkite dėmesį į keturias pagrindines temas „Meninio stiliaus paieška, istorijos prisiminimas, gyvenimo paieška ir Hano žavesio paieška“, „Įvažiavimas į Mengtai City · dainuoja dešimties mylių“ panardintų blokų scenos menų, „būgnų ir herojų“ ir „Juodojo skraidymo drakono“. Ne -hertažo spektakliai, „Šešėlinis atkaklumas“ ir „Tide Play Flash“ ir kiti scenarijai, „Nuotykių vėjo įrašų įrašai“ NPC sąveika, sukurdama svaiginančią kelionės patirtį su žingsnio žingsniu visur.
Surenkite 2024 m. Taierzhuango Guochengo nacionalinį „Chao“ kultūros festivalį ir „Sapną apie„ Phantom “makiažą“ Kinijos tarnybos ceremoniją, planuojamus interaktyvius žaidimus, tokius kaip miesto pakeitimas, „Hanfu Patrol“ ir „National Style Liuyi“.
Toliau praturtinkite įprasto vaidybos turinį.Derinant su didelėmis realaus pasaulio scenos menais „Qianlong Patrol Terrace“, kuri kartu su klasikine IP istorija pasakoja scenarijaus šokio dramą „River · garsas“ apie kanalų kultūrą ir integruoja daugybę liaudies įgūdžių ir ne -Gienos kultūra. Senovės Taierzhuango miesto žavesys.
Stebėkite žibintus, kad valgytumėte kepsninę
Pajuskite „Zibo Qi“ kultūros žavesį
„Gegužės 1 d.“ Atostogų metu Zibo Yudai ežero vaizdingas rajonas vėl parodo Nacionalinį tęstinio gaisro neliestį pavasario festivalyje -„Zibo Lantern“ vėl pasirodė, pridedant naktinės kelionės perforatoriaus kortelę iš užsienio draugų iš visų pusių, Matydamas Zibo, kad pamatytų žibintą, valgo kepsninę ir jaučia „Zibo Qi“ kultūros žavesį, taip pat prisideda prie „Zibo“ naktinio ekonominio vystymosi.Nuo gegužės 1 d. Visi turistai į parką įeina nemokamai.
Balandžio 19 d. Vakare nuostabi Zhoucuno naktis „Happy Youth Night“ vėl grįžo senoviniame „Zhoucun“ prekybos centre.Kaip pirmoji Šandongo provincijos naktinių kultūros ir turizmo vartojimo rinkimo zonos ir „Nacionalinės naktinės kultūros ir turizmo vartojimo rinkimo zonos“ partija, senovės „Zhoucun“ prekybos centras naktį buvo mirkomas ir perpildytas.Po archyte ir šalia „Talless“ paminklo nuostabios šviesos apibūdina gražias senovės pastatų linijas.
Negalite trūkti maisto, galite suprasti „Zibo“, pradedant nuo „Huang Sang Ziwei“.Zibo „Yellow Sang Taste“ maisto gatvė yra kupina rinkos atmosferos, kurioje saugomas „Zibo“ žmonių apetitas.Kevitų savininkai pasinaudojo savo ilgamete patirtimi, norėdami virti gatvės maisto produktus, kurie yra paprasti ir neprarasti kalnuose ir jūros skoniuose.
Be to, senos senos senos maisto gatvės yra pilnos senovinių pastatų.Įvairių specialių maisto produktų, tokių kaip „Laoyan Shinya“, „Boshan Barbecue“, „Boshan Stew“, „Boshan“ sriubos krepšys, „Boshan“ blynų ir kt., Aromatas pritraukė daugybę vietinių ir užsienio turistų, kad paragavo tradicinio Boshano skonio.
Pavasario šviesa yra be galo gera, ji yra keliaujant.„Gegužės diena“ Mažos atostogos, aš nežinau, kur eiti, ir noriu mėgautis retais atostogomis, atvykite į Shandongą skubėti į nacionalinės stiliaus ceremoniją!
)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey