MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  38 -ojo Tianjino mokslo ir technologijos proga kartu su šios mokslo ir technologijų savaitės tema „skatinant mokslininkų dvasią skatinti visos visuomenės gyvybingumą“, Tianjin Normal University, Tianjin universiteto Technologijos universitetas, Tianjin žemės ūkio koledžas ir kiti universitetai iš eilės vykdė mokslo švietimo temą.

  ”Pasirodo, kad po mūsų kojomis yra tiek daug istorijų. Tos uolienos ir dirvožemis buvo šimtai milijonų metų. Tai tikrai nuostabu.” On May 19th, representatives of teachers and students from some colleges and universities in Beijing -Tianjin -Hebei came to the Ministry of Geography of Tianjin Normal University to watch the science popularization exhibition of” The Sea Sangtian „, and carried out a unique research and praktikos veikla.Paroda padalinta į 15 vienetų ir daugiau nei 50 parodų lentų.Remiantis įprasto universiteto mokytojų paaiškinimu, renginyje dalyvavę studentai šiltai mainavo parodos valdybos turinį, o „ON -Site“ sąveika buvo dažna, o atmosfera buvo aktyvi.

  Per pastarąsias dienas Tianjino technologijos universiteto inžinerijos mokymo centras, mokslo populiarumo bazė ir fizinio mokslo populiarumo bazė, integruokite esamus išteklius ir organizuokite daugelio vidurinių mokyklų mokslų populiarumo praktikos veiklą kartu su Jūrų akademijos organizavimu. Dalyvavo Nankai Tianjiaving vidurinės mokyklos ir Tianjin Hongyi vidurinės mokyklos mokiniai.Kursų ir veiklos serija, pateikė ryškias žinias, technologijas ir „svaiginančią“ patirtį intelektualios gamybos patirtyje, naujos energijos konvertavimo fiziniuose eksperimentuose patirtį ir kapitono vaidmens navigacijos technologijos patirtį. Novatoriškų navigacijos sėklų sėklos Novatoriškos sėklos Sėklos tyliai sėjamos į studentų širdis.

  Mokslo ir technologijų savaitės metu Žemės ūkio mokyklos Tianjino žemės ūkio kolegijos atstovai ėjo į pradinę mokyklą, kad galėtų vykdyti ideologinę ir politinę veiklą su grūdų saugos tema, paaiškindami grūdų mokslo populiarumo, pavyzdžiui, grūdų saugos, žinias.Tai taip pat organizuos mokslinių žinių apie mokslo populiarumą, „populiarinti mokslines žinias, padėti mokslinei plėtrai“ Kalbos konkursui, turėkite omenyje Yin Yin patikėjimą tęsti kovą “Populiarios mokslo veikla skatina studentus vykdyti mokslines ir technologines naujoves.

MLS Football Jersey