MLS Football Jersey
Pn. Bir 21st, 2024

Kevinas Durantas pagaliau įveikė savo krepšinio varžovą LeBroną Jamesą. Šiandien K. Duranto komanda „Brooklyn Nets” 129:107 įveikė K. Jameso „Los Angeles Lakers” ir nutraukė septynerius metus trukusią vendetą prieš buvusį MVP.

K. Durantas pagaliau įveikė Jamesą: nutraukė LeBrono kerus

L. Jameso ir L. Duranto priešprieša daugelį metų dominavo NBA kraštovaizdyje – vyko daugybė įdomių rungtynių ir įtemptų varžybų. Tačiau Durantui šie susitikimai dažnai baigdavosi triuškinamais pralaimėjimais, ypač kai nebuvo Stepheno Curry. Nuo tada, kai 2013-2014 m. sezone jie susikovė poroje su „Oklahoma City Thunder”, Curry buvo vienintelis žaidėjas, kuriam pavyko laimėti titulą. Nuo Oklahomos „Oklahoma City” Durantas įveikė Jamesą tik žaisdamas su „Golden State Warriors”, ir Curry buvimas čia neabejotinai suvaidino svarbų vaidmenį.

Statistika piešia kraupų vaizdą. Nuo 2014 m. LeBronas Jamesas reguliariojo sezono ir atkrintamųjų varžybų rungtynėse prieš Durantą turi įspūdingą 17-4 rezultatą. Paskutinį kartą be Curry jie susitiko 2018 m. Jameso Klivlando „Cavaliers” NBA finale buvo nušluoti KD vadovaujamų „Warriors”.

Tačiau šiandienos pergalė jaučiasi kitaip. Tai buvo asmeninė K. Duranto pergalė, įrodžiusi jo gebėjimą vesti savo komandą į pergalę prieš vieną geriausių visų laikų žaidėjų net ir be brolių „Splash Brothers” šalia. Tai liudija nuolatinį K. Duranto, kaip žaidėjo, tobulėjimą ir jo gebėjimą išlaikyti komandą ant savo pečių.

Nors diskusijos apie tai, kas yra dominuojantis žaidėjas tarp Jameso ir Duranto, tikriausiai tęsis ir toliau, šiandienos pergalė žymi lūžį. LeBrono kerštas pagaliau buvo sulaužytas, o Kevinas Durantas perrašė istoriją. Jis įrodė, kad gali ne tik varžytis su Jamesu, bet ir jį nugalėti, net ir neturėdamas šalia pažįstamų brolių „Splash Brothers”. Ši pergalė gali tapti naujo K. Duranto palikimo skyriaus katalizatoriumi, leidžiančiu jam pakilti virš buvusių komandos draugų šešėlio ir tapti čempionu aukštumoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey