MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Earl Joseph „JR” Smith III – buvęs NBA žaidėjas, 16 sezonų rungtyniavęs „Cleveland Cavaliers” ir „Los Angeles Lakers” komandose. Nepaisant sėkmės aikštelėje, įskaitant du NBA čempionatus, J. R. Smithas pripažįsta, kad padarė keletą finansinių klaidų ir iššvaistė didžiąją dalį savo 100 milijonų JAV dolerių pajamų.

Apmąstydamas savo ankstesnius sprendimus, J. R. Smithas apgailestauja, kad pirmenybę teikė materialinei gerovei ir gausioms išlaidoms, o ne turto panaudojimui visuomenės gerovei. Jis apgailestauja dėl paviršutiniškų vertybių, kurių kadaise laikėsi, ir pripažįsta, kad savo veiksmais galėjo netyčia paveikti kitus eiti panašiu keliu.

JR Smitho karjera NBA ir perėjimas prie golfo: apmąstymų ir atsinaujinimo kelionė

Nepaisant pasiekimų NBA, Smitas pripažįsta, kad išėjimas į pensiją suteikė jam galimybę apmąstyti save ir asmeniškai tobulėti.38 Dabar, būdamas 38 metų, jis siekia pasitenkinimo ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir išreiškia norą daryti teigiamą įtaką ir įkvėpti pokyčiams.

Vienas iš būdų Smithui rasti nusiraminimą ir naują tikslo pojūtį yra golfas. Netikėtai susiklosčius aplinkybėms, jis paskelbė apie savo sprendimą grįžti į Šiaurės Karolinos A&T universitetą studijuoti ir žaisti mokyklos golfo komandoje.

Smitho kelionė golfo aikštyne prasidėjo nuo labdaros renginio, kurį organizavo jo NBA žaidžiantis partneris Rashardas Lewisas. Nors iš pradžių Smitas į golfą žiūrėjo kaip į laisvalaikio užsiėmimą, jį patraukė šio sporto sudėtingumas ir jis suprato, kad jį traukia jo iššūkiai.

Jo perėjimas prie golfo žaidimo simbolizuoja naujai atrastą nuolankumą ir norą priimti nepažįstamą teritoriją. Nors Smithas puikiai pasirodė krepšinio aikštelėje, jis pripažįsta, kad golfas reikalauja kitokių įgūdžių ir susitelkimo.

Smitho istorija, atverianti naują skyrių, primena apie savianalizės ir atsparumo svarbą. Savo kelione jis tikisi įkvėpti kitus siekti savo aistrų ir priimti pokyčius, kad ir su kokiomis kliūtimis susidurtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey