MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Joe Joyce’as sako, kad sunkaus svorio boksas gali prilygti „plaukiojimui meške“, tačiau jis niekada negalvojo apie pasitraukimą po nuoseklių pralaimėjimų Zhilei Zhang.

Joe Joyce'as: Sunkiasvoris susiduria su britu Kashu Ali po dviejų pralaimėjimų Zhilei Zhang
Joe Joyce’as: Sunkiasvoris susiduria su britu Kashu Ali po dviejų pralaimėjimų Zhilei Zhang

38 metų Joyce’as šeštadienį Birmingeme kovoja su kitu britu Kashu Ali savo pirmoje išvykoje nuo rugsėjo.

Jis sako išgyvenęs „tamsiuosius laikus“ po to, kai prarado nepralaimėtą rekordą.

„Psichiškai tai buvo sunku“, – sakė Joyce. „Socialinėje žiniasklaidoje kai kurie žmonės man sako, kad turėčiau išeiti į pensiją, tu turi būti stiprus.

Pralaimėjimas kinui Zhangui buvo pirmasis Joyce’o profesionalų rekordas.

Zhangas užsitikrino sustojimą abiejose kovose, tačiau rugsėjį vykusios atsakomosios rungtynės baigėsi žiauriu Joyce’o nokautu, dar vienu Anglijos kovotoju, kuris sako, kad pralaimėjimas yra vienišas jausmas.

„Man prireikė šiek tiek laiko, kol įveikiau pralaimėjimus, nes žmonės po kovos su tavimi elgiasi skirtingai“, – sakė jis.

„Aš jau vėlai išeinu iš arenos po [narkotikų] testų ir jau yra žmonių, kurie išardo žiedą ir visi išėjo, bet tada yra papildomas dalykas – pralaimėti ir matyti visų nusivylusius veidus.

„Esu įpratęs laimėti, o žmonės džiaugiasi mane pamatę.

„Tai tarsi kelio išsišakojimas, o gal medis nuvirto į kelią, todėl aš turiu jį perpjauti per pusę ir pajudinti dalimis, o gal tiesiog pabandyti važiuoti per jį, o gal pasirinkti kitą maršrutą ir manau, kad taip ir yra. ką aš turėjau padaryti.

„Tai ne visada lengvas ir tiesus kelias, kuriame visą kelią matosi aiškus kelias, nors kai kurie kovotojai visą kelią turėjo aiškų kelią.

„Tu esi tiek geras, kiek tavo paskutinė pergalė“

Pralaimėjimas reiškė, kad Joyce’as prarado pirmojo varžovo poziciją į Oleksandro Usyko WBO titulą kaip laikinąjį diržo savininką.

O olimpinio sidabro medalio laimėtojui britui šį rugsėjį sukaks 39-eri, gerbėjai ragino jį apsvarstyti galimybę pasitraukti.

„Negalite daug priartėti prie pasaulio čempiono titulo. Galėjau imtis lengvesnės kovos arba eiti kitu maršrutu, bet pažvelgiau į Zhangą ir aš bei mano komanda manėme, kad jį įveiksiu”, – sakė Joyce’as.

Tačiau Zhangas praėjusį savaitgalį Saudo Arabijoje prarado laikinąjį titulą Josephui Parkeriui. Parkeris yra tas, kurį Joyce’as įveikė, o jis taip pat turi pergalę prieš Danielį Duboisą, kuris praėjusią vasarą nesėkmingai siekė pasaulio čempiono titulo prieš Usyk.

Parkeris jau sakė, kad bus revanšas su Zhangu, o Usyko mačo su Tysonu Fury laimėtojas gegužę turėtų atimti bent vieną pasaulio čempiono titulą.

Joyce’as anksčiau yra patyręs pralaimėjimų mėgėjų varžybose ir šiais metais nori kautis bent tris kartus.

32-ejų Ali yra tas žmogus, su kuriuo Joyce’as ne kartą kovojo ir turi du pralaimėjimus bei 22 pergales.

Parkeriui prireikė tik 18 mėnesių, kad pakeistų savo likimą po sunkios pralaimėjimo Joyce’ui, kuris yra įsitikinęs, kad gali padaryti tą patį, jei sugebės tinkamai kovoti.

„Tai tarsi plaukimas melasve“, – sakė Joyce’as apie sunkaus svorio boksą, iš pradžių laimėjęs laikinąjį titulą 2022 m. rugsėjį, kai įveikė Parkerį.

„Jūs bandote ką nors gauti ir manote, kad viskas vyks tam tikru būdu, o tada visiškai ne.

„Diržai vėl užsikabina arba vėluoja, kartais apmaudu. Noriu būti sėkmingas ir laimėti pasaulio čempiono titulą su visais varpais ir švilpukais, bet tai nėra lengva ir man nebuvo lengva.

„Per visą mano karjerą buvo gana sunku. Ką aš turiu daryti?

„Tu esi tiek geras, kiek tavo paskutinė pergalė, todėl kai tik aš laimėsiu gerą pergalę, visi tarsi „o, pažiūrėk į jį“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey