MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

„2023 m. AI SaaS įtakinga įmonė„ Top 50 “sąrašas, kurį kartu išrinko Kinijos mokslų akademija„ Internet Weekly “,„ Deben Consulting “ir„ Enet Research Institute “.„MarchytingForce“ viršijo sąrašo viršų.

Remiantis Gartnerio duomenimis, 79%korporatyvinių strategų teigė, kad tokios technologijos kaip analizė, dirbtinis intelektas (AI) ir automatika yra labai svarbios jų sėkmei per ateinančius dvejus metus.Iki 2025 m. 35%vyriausiojo pajamų pareigūno (CRO) įsteigs generuojančią AI operatyvinę komandą savo įėjimo rinkos (GTM) organizacijoje.Pagal nesuskaičiuojamo intelekto bangą „McMafa“ aktyviai sukūrė AI technologiją, o klientams koncentriškai tyrinėja AI programų proveržį ir inovacijas ir nuolat optimizuotas atsižvelgiant į turinio kūrimą, intelektualią rekomendaciją, automatizuotas rinkodaros strategijas, duomenų analizę ir kt. Padėkite įmonėms skatinti rinkodarą su turiniu, sumažinti veiklos sąnaudas ir išleisti žmogiškuosius išteklius, kad sutelktumėte dėmesį į daugiau proveržių.

Remiantis „Fhstanalin“ duomenimis, 2022 m. „McMafa“ rinkos dalis siekė 2,6%, ty didžiausia Kinijos rinkodaros ir pardavimo „SaaS Solution“ teikėja.„MrketingForce“, kaip didžiausia Kinijos rinkodaros ir pardavimo „SaaS Solution Service“ platforma, teikia vieną intelektualiųjų rinkodaros programinės įrangos įrankius pasaulinėms įmonėms.dėlMažmeninis vartojimas, kelionės automobiliais, didelė sveikata, biomedicina, gamyba, finansai, logistika, švietimas ir kitos sritysĮrengta intelektualiųjų rinkodaros varikliais.

Remiantis „McKinsey“ paskelbtais duomenimis, „Generation AI“ sukurs milijardo dolerių vertę įmonių rinkodaros ir pardavimo srityje.

Mai Fu Shi sukūrė vertikalią integruotą integruotą techninę architektūrą, apimančią pagrindinę pagrindinę technologiją (AI+BIG duomenys+debesų kompiuterija) iki atviro „Zhongtai“ („PaaS“ realizuoja duomenis, produktus, ekologijos kūrimo technologijas), o po to – į intelektualią rinkodarą ir intelektualią rinkodarą ir ir naudojant „Sales Cloud“ programas (daugiau nei 220 „SaaS“ sluoksnio funkcijų moduliai, kuriuos galima laisvai sujungti).„McMAfa Management“, kaip vienintelis vyriausiasis gamintojas, turintis savo debesų kompiuterijos galimybes, gali suteikti įmonėms funkcinį modulį, teikiantį rinkodarą ir pardavimą visišką ryšį.Bendrovės technologinės inovacijos ir verslo modelio inovacijos laimėjo antrąją valstybės tarybos išduotą nacionalinės mokslo ir technologijų pažangą, taip pat pirmąją Šanchajaus mokslo ir technologijų pažangos prizą. Jis buvo įvertintas kaip pirmoji vieta Kinijos AI SaaS. „Internet Weekly“ 8 metus iš eilės.

Greitesnis duomenų kaupimas, aukštesnė duomenų kokybė

„Mai Fu Shi“ platforma apima šimtus 40 ir daugiau pramonės šakų scenarijų ir nuolat kaupia didžiulį duomenų turtą realiu laiku.

Efektyvesnis turinio generavimas, geresnis konversijos kelias

„McMafa“ turi daug turinio rinkodaros AI produktų, įskaitant „Zhenwen“, „Zhentu“, „Zhenshi“, „Video Rubik“ kubą ir kitus turinio rinkodaros AI produktus. Išleidimo strategijos optimizavimo esmėBe to, sukaupus didžiulį vertikaliojo pramonės modelio kaupimą, kartu su turtingu pramonės greito šablono biblioteka kartu su „Mai Fulfa“, ji gali generuoti geresnį rinkodaros turinį ir galiausiai skatina įmones pasiekti geresnių rezultatų.

„AI+BI“ komercinis intelektualusis variklis

AI atsiradimas visiškai padidino „McMafa“ BI galimybes, sukurdamas komercinį intelektualųjį variklį „AI+BI“.Per vieno langelio „Big Data“ vizualizacijos ir analizės platformą, didžiulius rinkodaros duomenis, turtingas pramonės žinias, puikų prižiūrimą smulkųjį derinimą, RLHF galimybes, padarykite mūsų vertikalių pramonės modelių greitą iteraciją, lengvesnes įžvalgas, priimkite sprendimus protingesnius, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą, augimą yra prieinama logika, optimizuokite operacijas, valdymą, kainą ir paslaugas bei skatinkite verslo pagreitintą augimą.

MLS Football Jersey