MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024
Žurnalistė Shi Anqi
Balandžio 12 d. Jinano savivaldybės vyriausybės naujienų tarnyba surengė spaudos konferenciją. Susitikimas, partijos sekretorius, Jinano savivaldybės sveikatos komisijos direktorius, Savivaldybių tradicinės Kinijos medicinos administracijos direktorius, savivaldybių ligų kontrolės ir kontrolės biuro direktorius, direktorius,ir atstovas Ma Hongwei pristatė atitinkamą Jinano sveikatos ir sveikatos darbo aukštos kokybės situaciją.
Anot Ma Hongwei, 2023 m. Jinano miesto sveikatos ir sveikatos komisijos sąžiningai įgyvendino „projekto proveržio metų“ diegimo reikalavimų reikalavimus ir visais aspektais skatino aukštos kokybės sveikatos ir sveikatos įsipareigojimų vystymąsi.
Jinano savivaldybės sveikatos ir sveikatos komitetas paspartino aukštos kokybės išteklius.„Šeši visuomenės sveikatos centrai“, buvo baigta Trijai miesto centrui ir Kangyango Penktosios ligoninės Kangyango pastato rytinė ligoninė ir 2023 m. Pabaigos Penktosios ligoninės Kangyango pastatas, 2023 m. Pabaigoje,Jurisdikcijoje buvo 8 136 medicinos ir sveikatos įstaigos, kuriose buvo 82 500 lovų tikrose lovose, 47 100 praktikuojančių specialistų ir 56 200 registruotų slaugytojų.iki 71, pirmiausia reitingas provincijoje.
Jinano miesto sveikatos ir sveikatos komitetas ir toliau teikia puikias sveikatos paslaugas, prideda 1 naują Nacionalinį regioninį medicinos centrą, 3 nacionalinius specialybes (centrus) ir 5 provincijų charakteristikas. Vertinime ir buvo įvertinti 8 nacionalinės demonstracijos (pilotas)Miestai, sėkmingai priėmė Nacionalinio sveikatos miesto apžvalgą, ir išsamų visuomenės sveikatos valdymo galimybių reitingą užėmė ketvirtąją vietą provincijos mieste ir planuojamoje savivaldybių grupėje bei sveikatos ir sveikatos informacijos valdymo indekso lygį, nurodytą tiesiai pagal jurisdikciją.ir provincijų sostinių 5 -oji grupė.
Jinan City sveikatos ir sveikatos komitetas nuolat sustiprino žmonių pragyvenimo šaltinį. Provincijos lygio medicinos ir mitybos derinio demonstracinis miestas, turintis daugiau nei 16 000 medicinos ir slaugos įstaigų.Vaikų anemijos, „mažo mokinio“ vaikų sveikatos ir vaikų autizmo atrankos intervencijos „Mažosios žvaigždės“ ir kita veiksmų patirtis yra skatinama visoje šalyje.
Nemokamas „dviejų vėžio atvejų“ miesto ir kaimo moterų „du vėžys“ patikrinimas pasiekia visišką aprėptį, o pirmoji vieta „Nation Health City Construction Pilot“ įvertinime. Miesto sveikatos kokybės lygis siekė 35,32%, pirmiausia užima provinciją 4 4Iš eilės metų. Mirtingumo lygis, kūdikių mirtingumas ir mirštamumas nuo 5 metų sumažėjo iki 267/100 000, 1,46 ‰ ir 2,12 ‰, o pagrindiniai sveikatos rodikliai pasiekė tarptautinį pagrindinį lygį.
„News Clue Reporting Channel“: Atsisiųskite programą „Qilu One“ arba ieškokite „WeChat Mini -Phrogram“ „Qilu Yita“, 800 provincijos žurnalistų laukia, kol pranešite internete!
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey