MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Gegužės 22 d. Yra tarptautinės biologinės įvairovės diena. Salt City valdžia surengė 2024 m. „Šeštosios penkias metų“ Pasaulinės aplinkos dienos spaudos konferenciją ir Salt City biologinę įvairovės apsaugą.Partijos grupės sekretorius ir savivaldybės ekologinio ir aplinkos biuro direktorius Zhang Bu Shengas buvo pakviestas paskelbti atitinkamus darbo ataskaitas.Shan Guangzhi, Municipalinio ekologinio ir aplinkos biuro partijos grupės narys ir ketvirtojo lygio tyrėjas Zhang Weidong, Savivaldybės išsamios administracinio teisėsaugos biuro direktorius, Municipalinės ekologinės aplinkos Yao Jianjun, Municipalinio tyrėjo tyrėjas Ekologinis ir aplinkos biuras dalyvavo ir atsakė į žurnalistų klausimus.

Spaudos konferencijos svetainė

2023 m., Tvirtai vadovaujant Janchengo savivaldybės partijos komiteto ir savivaldybės vyriausybei, miestas sąžiningai įgyvendino Nacionalinės, provincijos ir miesto ekologinės aplinkos apsaugos konferencijų dvasią ir toliau kovojo giliai. Skatinti aukštos kokybės vystymąsi ir aukšto lygio apsaugą, o ekologinės aplinkos kokybė ir toliau yra provincijos priešakyje.Provincijos vidurinės mokyklos tarnyba ir Ekologinės aplinkos provincijos departamentas ketvirtus metus iš eilės išleido sveikinimo laiškus, visiškai patvirtindami druskos miesto taršos kontrolės veiksmingumą.

Kalbant apie atmosferos aplinką, „Salt City“ reikalauja „kontroliuoti dulkes, kontroliuoti deguonį, sugriebti išmetamųjų teršalų mažinimą ir stiprią teisėsaugą“, stiprinimo miestus ir apskritis bei departamentų ryšius ir skatinti 1240 pagrindinių dujų apdorojimo projektų ir 427 LOJ taršos kontrolės projektus.Perteklius provincijų dyzelinių sunkvežimių užduotims atlikti siekiant panaikinti 3 ir žemiau.Vidutinė miesto PM2.5 koncentracija siekia 27,7 mikrogramų/kubinio matuoklio, o puikių dienų santykis yra 83,4%, o tai užima antrą vietą provincijoje; 2023 m. Rugpjūčio mėn. Per 3 mėnesius pateko į 20 geriausių nacionalinių oro kokybės.

Kalbant apie vandens aplinką, „Salt City“ sutelkia dėmesį į viso puikaus III tikslą, laikosi „trijų šaltinių“ pramoninių šaltinių, žemės ūkio šaltinių ir gyvenimo šaltinio bei tikslinio stebėjimo, tikslaus atsekamumo ir tikslinio ištaisymo.Sutelkite dėmesį į penkių buitinių nuotekų, ūkininkavimo mėšlo aspektų, „šešių mažų“ pramonės šakų, juodųjų ir kvapiųjų vandens telkinių bei upių nuotekų išleidimo angų, skatinimą.Miesto 17 nacionalinių egzaminų, 34 provincijos, 21 jūros ir upių skyrius ir 14 centralizuotų geriamojo vandens šaltinių ir toliau pasiekė 4 „100%”. 31,5 procentinio punkto, pasiekiantis geriausią lygį nuo druskos miestų stebėjimo įrašo.

Kalbant apie dirvožemio aplinką, „Yan City“ visapusiškai pradėjo „neliptų miestų“ statybą, skatindamas miesto pavojingus atliekų generavimo padalinius ir pavojingus atliekų eksploatavimo skyrius į provincijos pavojingų atliekų gyvavimo ciklo stebėjimo sistemą valdymui.Naujuose kaimo vidaus nuotekų valdymo administraciniuose kaime yra 275 administraciniai kaimai, o įprastas centralizuotų kaimo buitinių nuotekų valymo įrenginių veikimo procentas yra daugiau nei 90%ar daugiau, o provincijos tikslinės užduotys viršijamos.Didelės kritinės žemės rizikos valdymo ir kontrolės priemonių įgyvendinimo procentas ir paslėptų pavojų užbaigimo laipsnis pagrindiniuose dirvožemio taršos reguliavimo skyriuose siekė 100%.

Sutelkdamas dėmesį į harmoningo žmonių ir gamtos sambūvio skatinimo skatinimą, Yanchengas aktyviai praktikavo „dviejų kalnų“ koncepciją, visišką žaidimą suteikdamas unikaliems „Sky Blue Earth Green Gene Red“ pranašumams ir nuolat saugo pasaulio gamtos paveldo ir tarptautinius šlapžemių miestus. Buvo pasiekti pastatyti rezultatai.

Sistemos sistema dar labiau patobulinta.Miestas studijavo ir pristatė vietinius reglamentus, tokius kaip „Geltonosios jūros šlapynės apsaugos nuo Salt miesto apsaugos“ ir „Saltėjimo miesto ekologiškumo“ reglamentai “. Išteklių teismas, biologinės įvairovės apsauga yra legalizuotos ir standartizuotos trasos.

Gebėjimų konstrukcija dar labiau sustiprina.Miestas vykdė „žaliojo skydo“ natūralios apsaugos žemės prižiūrėtoją ir įgyvendina ekologinės apsaugos ir restauravimo projektus, tokius kaip „Ekologinės salos“, ekologinio saugumo buferinių zonų ir „gražios įlankos“.„Jiangsu Yancheng Binhai Station (Wetland)“, kurį kartu paskelbė Dafengo Elko Nacionalinis gamtos rezervatas, ir Jiangsu Yancheng aplinkos stebėjimo centras buvo patvirtintas pirmosios Nacionalinės ekologinės kokybės išsamios išsamios stebėjimo stočių partija.Dafengo Elko ir Yanchengo juostos purvo šlapžemių biologinės įvairovės stebėjimo stotis yra įtraukta į Jiangsu provincijos biologinio įvairovės stebėjimo tinklą.

Koordinuota apsauga dar labiau pagilina.Miestas surengė aukštos kokybės pasaulinį Binhai forumą, sukūrusio mainų ir bendradarbiavimo platformą pakrančių ekologijos srityje, kuriant ilgalaikį ekologinio valdymo bendradarbiavimo mechanizmą ir kartu skatinti harmoningą žmonių ir gamtos simbiozę.Kartu su „Tarptautinės biologinės įvairovės diena“ ir „Pasaulinė aplinkos diena“ ir kt., Reguliariai organizuoja biologinės įvairovės apsaugos temų viešumą ir viešumą ir vykdykite „Xu Xiujuan“ ekologinės apsaugos atrankos veiklą, kad būtų sukurta stipri apsaugos atmosfera biologinė įvairovė visoje visuomenėje.

Šiuo metu druskos miestuose yra 4692 biologinės rūšys, iš kurių 1041 sausumos kaimų rūšys, 513 sausumos stuburinių rūšių, 1011 rūšių sausumos vabzdžių ir 2127 vandens organizmo iš viso 142 rūšys, įskaitant 35 nacionalines pirmojo lygio apsaugos apsaugos priemones. rūšys ir 107 nacionalinės antrojo lygio apsaugos rūšys.Rūšių skaičius mieste padidėjo 1384, palyginti su 2018 m. Tarp jų paukščiai padidėjo 24, o tai patikrino gerus Salt City taršos prevencijos ir biologinės įvairovės apsaugos rezultatus.

MLS Football Jersey