MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Gui Yaoqi, „Yangcheng Evening News“ kritikai
Gegužės dienos atostogų metu yra karštas reiškinys.Remiantis žiniasklaidos pranešimais, šie „naujasis žaidimas“ atsisakė senosios ankstesnių „rutinos“ turi būti apsipirkti su grupe “ir„ čia “, kuri įvyko atsižvelgiant į dabartinius jaunų žmonių suasmenintus poreikius.
Suprantama, kad toks žaidimas gali pritaikyti žaidimo kelią, taip pat teikti profesionalias kelionių ir oro paslaugas, kurios savo ruožtu padidina asmeninių poreikių pasitenkinimą.Galima pastebėti, kad praeityje „Grupės turo“ kontekste turizmo rinka taip pat koreguoja savo produktų modelį, kad sukurtų rafinuotų produktų paslaugas, remiantis rinkos segmentų poreikiais.
Kurį laiką, atsižvelgiant į žmonių įspūdį, visos lankytinose vietose pasirodžiusios „grupinės kelionės“ yra visos senėjimo grupės, dėvinčios raudonas skrybėles.Taigi grupės turizmas tapo jaunų žmonių juoko situacija.Tiesą sakant, nėra neteisinga lankyti kelionių agentūrą. ir taip toliau.Norėdami įveikti šių pramonės šakų trūkumus, turite pagerinti paslaugų kokybę, ir tai tikrai bus grupės mokesčio pagerinimas.
Tačiau jei kainų diskriminacija gali patikrinti panašią, aukštos kokybės ir įprastų vartotojų grupes, tai taps labai vertingu rinkos segmentu.Ši idėja iš tikrųjų nėra nauja, nes kelionių agentūros visada turėjo VIP kelionių paslaugas vienetinėms klientams. Teisingai.
Todėl pagal dabartinę ekonominę aplinką iš naujo įvertinkite jaunų žmonių grupę ir pakartokite kainą, liniją, turinį ir vertę -tai taip pat yra kelionių agentūrų išeitis.Be to, jauni žmonės taip pat mėgsta pranešti apie grupę, o laikraščių grupė turi surengti grupę.Yra pomėgis žaisti žaidimus, karščiavimas su fotografija, šokių susidomėjimas dainavimu ir šokiais ir net norėdami susirasti vyrų ir moterų draugų, tiesiog gyventi geriausiame kurorte.Kol padalijimas bus išsamus ir duomenys yra pakankamai turtingi, tuo daugiau sąlygų kasti ir pertvarkyti jaunų žmonių rinką.
Šiuo metu kelionių kelionių ir nemokamų kelionių išlaidos ir išlaidos vis dar yra palyginti didelės.Reikėtų pabrėžti, kad vykdant naujų medžiagų užsiėmimus, jaunų žmonių poreikiams pritaikyti iniciatyvai reikalingi individualizuoti, socializuotis ir aukštos kokybės kelionių patirtis, koreguoti ir diegti naujoves produktų formas.Nemaišykite skirtingo amžiaus, skirtingų švietimo, skirtingų pajamų sąlygų ir net rūkymo grupių nerūkant.
Pvz., Jaunimas IT darbo vietoje gali būti netrūksta pinigų, tačiau jiems trūko draugų, ypač heteroseksualų bendravimo, tada projektuodami maršrutus ir keliaudami, kelionių grupės turi visiškai patenkinti klientų individualizuotus poreikius ir suderinti geriausią atitikimą.Nustatykite vyrų ir moterų ribą, projektuokite lyčių proporcijas ir nustatykite pajamų ribas, tada tokia grupė turės daug vaizduotės vietos ir padidins galimybę palengvinti gerų dalykų.Kartu su geresniu transportavimu, geresniu apgyvendinimu ir laisvesniais nemokamais projektais galima gauti daugiau reagavimo į rinką.
Ar galiu paklausti, ar tradicinės kelionių agentūros yra pasirengusios?
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey