MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

„Prince Edward“ viešbutis yra žinomas kaip „One -stop“ tarnybos iniciatorius.Palaiminus aukštos standartinės spalvos ekonomiką, greitai buvo greitai investuojami didžiuliai turtai.Po 2000 m. Jis sėkmingai pateko į turtingą sąrašą, ir šis asmuo buvo garsus -liang Yaohui.

Jo stiprybė yra užfiksuota Pekine ir Shenzhene.

Tai yra toks veikėjas, kuris gali sukelti „vietinį žemės drebėjimą“ kovoti su pirštu, tačiau įvyko mūšis.

Kas atsitiko?O kaip dabar abu?

Sankryžoje gavo Lang Wentao, Broadcomo prekybos rūmų prezidento kvietimą.Sakoma, kad stipri vyresnioji sesuo nori surengti verslo veiklą „Prince Edward Hotel Dongguan“.

Tiesą sakant, Kaita nenorėjo eiti, nes viešbutis „Prince“ buvo Liang Yaohui svetainė.

Tačiau jis negalėjo pakartotinai pakviesti Langą Wentao.Dėl to Ka Dai priėmė šią kelionę į Dongguaną.

Dalyvaudama renginyje, Ka Dai buvo apsirengęs.Iki princo viešbučio durų jis taip pat sąmoningai paprašė Lang Wentao išeiti susitikti.

Išgirdęs Jia Dai atvykimą, Lang Wentao akimirką puolė prie durų ir asmeniškai pasveikino Kaiba į pokylių salę.Kai tik pokylių salė pateko į pokylių salę, ji sulaukė daug dėmesio.Netrukus jis pastūmė taurę ir pakeitė taurę, ir jis šiek tiek prieš naktį gėrė ir negalėjo atsikelti ant sofos.

Gerti daugiau Jiadai pradėjo nusivilkti striukę ir papuošalus ant savo kūno, įskaitant jo laikrodį.Vėliau visi pamatė, kad jis negali atsigerti, todėl jis paprašė jaunesniojo brolio grąžinti jį atgal į kambarį.

Kitą dieną pabudau ir staiga sužinojau, kad jis ruošiasi praleisti svarbų kvietimą, todėl jis skubiai pasakė tarnybos darbuotojams, kad šiandien yra skubus dalykas.

Kadangi tai buvo per daug skubu, net po to, kai buvo patikrinta, buvo susitarta surasti ką nors tai padaryti.Netrukus viešbutis pasirūpino, kad žmonės išvalytų jo kambarį, tačiau valant tetą įėjo į kambarį, jis jautėsi šiek tiek neteisingai.

Visas kambarys yra labai nepatogus, kaip ir apverstas, tačiau ant lovos stalo dedamas labai blizgus laikrodis ir iš pirmo žvilgsnio jis yra vertingas.

Išvalęs laikrodį į vestibiulio vadybininką Cheną Xiongą, kai Chenas Xiongas pamatė šį laikrodį, jis žinojo, kad laikrodis yra bent 3 milijonas.Chen Xiong, kuris perėmė jo mintis, liepė Auntie Clean, nesakė kitiems, kad jis tai išspręs.

Tuo pat metu Jia Dai taip pat pradėjo lėktuvą, skrendantį atgal į Pekiną.Šiuo metu prieš lėktuvą jis staiga sužinojo, kad jo laikrodis nebėra.Pagalvokite apie tai, aš tik neseniai nuėjau į vietą, kur „Prince“ viešbutis ir biuras.Ir kur dabar einu pareigas, mano laikrodžio tikrai nėra, ir jis turi būti viešbutyje „Prince Edward“.

Jis puolė atgal į viešbutį, nepaisant iškart pasiūlyto lėktuvo ir norėjo susigrąžinti savo laikrodį.Turite žinoti, kad šis kūrinys yra ne tik brangus, bet ir jo tėvo gyvenimo relikvijos.Tai tik dešimt „Rolex“ pasaulyje, turintis unikalų numerį 007 ir raidėmis.

MLS Football Jersey