MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Nuolat plėtojant ekonomiką ir visuomenę bei internetą, mūsų mieste tyliai atsiranda nauja vartojimo tendencija. Vartojimo modelis.


„Lisifiers Blind Box“ atsižvelgiama į linksmybes ir aplinkos apsaugą


Ar girdėjote apie „Likusius akluosius dėžę“?Tai nėra tradicinis valgis, kuris liko tradicine prasme, bet kad prekybininkai vis tiek parduos juos vartotojams už mažą kainą per „likusią maistą“, kuris vis dar yra tinkamumo gyvenime.


4,9 juanis maišas makaronų, dėžutė lengvų patiekalų su 5,9 juanio dėžute, pieno gėrimas – 11,9 juanio už kišenę … Tai yra „Likutinė akla dėžutė“, kurią vakar užklupo pilietis Liu Xin.”Pirkdami” Likus aklųjų dėžę „yra tarsi lobių medžioklės atidarymas. Kiekvieną kartą atidarant ją, turiu netikėtą staigmeną. Dar svarbiau, kad toks vartojimo metodas yra ne tik žalias ir ekologiškas, bet ir skatina didelių santaupų dvasią.” Liu Xin pasakė džiaugsmingai


16 -osios vakarą, „Besa“ parduotuvėje palydovo kelyje, šilta geltona šviesa įsiskverbė į švarų stiklinį langą, apibarstytą ant medinių stalų ir kėdžių bei retro plytų sienų, sukurdama šiltą ir patogią vakarienės atmosferą.Mišrus „Missri -La“ sūrio, pomidorų padažo aromatas ir ore apakina burną.


„Aš ką tik pašalinau dėžę iš 9 colių picos. Įdaras buvo turtingas, o skonis buvo tvirtas. 19,9 juanių kaina taip pat buvo labai palanki. Tikrai buvo jausmas, kai lobiai ne tik taupo pinigus ir taupo maistą .


Atitinkamas asmuo, atsakingas už šią picerijos parduotuvę Privalumai ir visuomenė.


Suasmeninti pritaikyti produktai yra palankūs


„Aš paėmiau dukrą, kad suprojektuočiau tėvų ir vaikų komplektą. Man tai labai patinka!„ T -Sehirt “yra medvilnė, o tekstūra yra labai gera. Parduotuvėje yra daugybė spalvingų aksesuarų. Išskirtiniai drabužiai. Unikali drabužiai”. „Laimingai tarė Wang Xiaoya.


17 -ą dieną aš pamačiau „pasidaryk pats“ kultūrinių ir kūrybinių drabužių parduotuvėje, kad parduotuvės išvaizda priima modernų minimalistinį stilių, o didžiuliai grindų langai yra ryškūs ir skaidrūs. kaip menas.Nuo retro spausdinimo iki avangardo skaitmeninių modelių kiekviena medžiaga reiškia neribotą kūrybiškumą.Kita vertus, yra atviras „pasidaryk pats“ darbinėtalis, aprūpinta visiška siuvimo įranga ir profesionaliais instruktoriais, kad kiekvienas ateinantis vartotojas turėtų galimybę tapti savo drabužių dizaineriais.


„Mūsų filosofija yra” Visi yra dizaineris „, skatinantis vartotojus asmeniškai dalyvauti projektavimo procese ir pritaikyti savo kostiumus. Tuo pačiu metu jie reguliariai rengs įvairius temų pamokslavimo ir dizainerių dalijimosi sesijas, kad dar labiau sutrumpintų vartotojus vartotojams. Atitinkamas asmuo, atsakingas už „pasidaryk pats“ kultūrinių ir kūrybinių drabužių patirties parduotuvę.


Kitoje „pasidaryk pats“ aukso ir sidabrinės rankos salėje yra nuolatinis vartotojų srautas, kuris ateina pritaikyti.Muziejus yra erdvus ir ryškus, o dekoratyvinis stilius sujungia klasikinius ir modernius elementus.Ant sienos kabo įvairūs „pasidaryk pats“ auksiniai ir sidabriniai papuošalai, ir kiekvienas kūrinys šviečia unikalia šviesa.„Aš sau sukūriau išskirtinį žiedą. Patvirtinimas parduotuvėje buvo labai entuziastingas, kruopštus, sunkiai paaiškinamas, o procesas nebuvo sunkus. Baigęs jis buvo labai išsipildęs.„Citizen Lin Yang užtikrintai tarė.


Jaunimas labiau nori mokėti už palūkanas


Dabar jauni vartotojai nori mokėti už palūkanas.Puikus kempingas, verdanti arbata, batutas viduje … Žmonės labiau nori integruoti asmeninius interesus į kasdienį gyvenimą, suteikdami vartojimui daugiau kultūrinės konotacijos ir emocinės vertės.


Remiantis „Tmall“ „Kovo naujojo sezono kovo mėnesį“ duomenimis, 2024 m., Nuo pavasario, lengvosios kempingų įranga, tokia kaip lauko pripučiamos lovos, automobilių šonai, kempingo pagalvės ir kitos specialios pagalvės, kaitinamos.Nuolat tobulinant kempingo įrangą, išskirtinis kempingas tapo gana patogiu lauko gyvenimu, kuris yra gana patogus ir artimas gamtai, ir patraukė jaunų vartotojų dėmesį.


„Palyginti su tradiciniu kempingo būdu, aš atrodau įdomiau ir patirtas. Dabar orai tampa šiltesni ir vis daugiau ir daugiau ir daugiau ir daugiau ir daugiau. Aš nusipirkau naujų miegmaišių, nešiojamų virimo indų ir projektorių. Wang Tianyu pasakė su šypsena.


Dabar virimo arbata yra labai populiari tarp jaunų žmonių.„Nanxi“ šlapynės parke esančioje kepsninėse parduotuvėje buvo sūpynės, o arbata riedėjo Sandy Salamander.”Čia, po jaunų žmonių valgio, aš mėgstu kartu sėdėti ir gaminti arbatą. Kultūrinė patirtis ir socialinis džiaugsmas yra pilnas.”


MLS Football Jersey