MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Xinhua“ naujienų agentūra, Changsha, gegužės 18 d.
„Xinhua“ naujienų agentūros reporteris Zhang Yujie
Žurnalistas iš 18 -ojo Hunano muziejaus sužinojo, kad Hunano muziejus ir Nanjingo Yunjino tyrimų institutas sėkmingai baigė spausdinto dažymo marlės tiesios šilko medvilnės apsiausto imitacijos darbus.
Spausdintas spalvingas marlės juostelės medvilninis apsiaustas buvo iškastas „Han“ kape Nr. 1, Ma Wangdui, ir buvo vienas mėgstamiausių ponios Xin Zhan kostiumų.Jo audinys yra atspausdinta marlė, vidinės, rankovės, apykaklė ir likimas yra šilkas, o vidinis pūkas yra ankstyviausias šilko audinys, randamas pasaulyje, su ankstyviausiu spausdinimu ir dažymu.1 kapas turi 3 spausdintų marlės medvilninių chalatų gabalus, kurie iš esmės yra vienodi.
Viršutinė kūno dalis gali parodyti „žavią figūrą“ yra viena iš priežasčių, kodėl šie drabužiai yra populiarūs.”Ši tiesi stiliaus apsiaustas yra mylimas Han dinastijos moterų.” o viršutinė kūno dalis yra lengva.Tiesus apsiaustas praeina per įstrižinę technologiją.
Be stilingų stilių, šio drabužių modelis taip pat yra išskirtinis.Suprantama, kad dekoratyvinis atspausdintos spalvų marlės metodas yra ypač sudėtingas.Modeliai daugiausia yra vynmedžių augalų deformacijos modeliai.
Ekspertai spėlioja, kad spausdintos šakų linijos yra puikios, paskirstytos vienodos ir akivaizdžios sulaužytos linijos sankryžoje rodo, kad tai atspausdinta tuščiaviduriu versija.Gėlių, lapų ir pumpurų modeliai yra skirtingi, o spalvos yra storos ir lengvos.
„Toks didelis audinys gali būti naudojamas spausdinimui ir dažymui bei pavaizduoti paeiliui. Spausdinimo ir dažymo derinys naudojamas ant šilko audinių, o tai yra pirmas kartas mano šalyje.Jos atsiradimas patvirtino literatūroje įrašytą „tapybos“ ir „tapybos“ patikimumą, kuris atspindi puikią spausdintos ir tapybos apdorojimo technologiją Hano dinastijoje, taip pat yra senovės kinų dangų spausdinimo ir dažymo šedevras.
Tačiau daugiau nei 2000 metų išsaugojus kapą, atspausdinto marlės modelio pigmentas turi didelį žydėjimo plotą, o imitacijos darbas neišvengiamas.
Yang Jiyuan, Nanjing Yunjin instituto kultūrinių relikvijų remonto skyriaus direktorius, yra kultūrinių relikvijų imitacijos vadovas.”Šis imitacijos spausdinimo marlės medvilnės apsiaustas, bendra drabužių spalva yra raudona, iš viso su 7 spalvų sluoksniais, taip pat 8 sluoksniais žydi, kurie yra gaminami per atspaudus ir rankomis dažytus.” Dėl Vakarų Hano dinastijos gamybos proceso negalima patikrinti, ir jį galima spėlioti tik stebint kultūrinius relikvijos mikroskopus ir istorines medžiagas.
Yang Jiyuan nuomone, didžiausias šios imitacijos techninis sunkumas yra tas, kad dažant ir dažant tokią ploną paprastą marlę, kad būtų galima autentiškiau atkurti originalių kultūrinių relikvijų statusą, drabužiai turi parodyti senas istorijos spalvas .
Dar 2019 m. Ji paskatino komandą ieškoti „plonų šilkaverpių“, transformuoti audimo mašinas, audimą, pynimą, dažų kūrimą ir tyrimų formas … sėkmingai mėgdžiojo 49 gramą vegetariškos marlės.
„Imitavimo spausdinimo spalvų marlės apsiaustas yra sunkesnis nei paprasti marlės pavieniai drabužiai, nes norint naudoti spausdinimo procesą ant paprastos marlės, reikia apibūdinti iš viso 7 spalvų raštų sluoksnius. Kiekvienas modelio sluoksnis yra labai mažas ir reikalauja didelės kantrybės. „Yang Jiyuan sakė, kad jie bandė spausdinti ir rankomis nuvažiuoti tiesiai ant paprastų siūlų. Palyginę su originaliomis kultūrinėmis relikvijomis, jie nustatė, kad poveikis nebuvo geras.Vėliau jie nusipirko visus mineralinius pigmentus, kurie gali būti naudojami rinkoje.
Norėdami, kad imitacijos produktų modelis būtų arčiau originalių kultūrinių relikvijų, Yang Jiyuan ir komanda taip pat sąmoningai pakeitė specialų „Halo“ sluoksnį ant imitacijos produkto.„Spalvotų„ Halo “atsiradimas leidžia imitacijos produktams vizualiai pasiekti 95%ir originalias kultūrines relikvijas“, – sakė ji.
Šiuo metu „Yang Jiyuan“ ir komanda baigė Mawangdui han kapų, tokių kaip Naosumino, Zhuhong Lingling chalakto apsiausto, imitacijos darbus Tikimasi, kad siuvinėjimas „Šilko apsiaustas, atkastas iš Ma Wangdui kapo, bus baigtas šių metų pabaigoje.(per)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey