MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Šį rytą „Yantai“ savivaldybės vyriausybės naujienų tarnyba surengė spaudos konferenciją „Pagrindinių viešųjų paslaugų standartų (2024 m. Leidimas)“.

Pasak „Song Shoujie“, nuo 2021 m. Yra 151 naujai pastatytas, atnaujintas, išplėstas, atpirktas ir išnuomotų viešus darželius „Yantai“. -Kvalifikacijos parko norma padidėjo nuo 52,13%iki 62%, o tai buvo tarp provincijos priešakyje.„Yantai“ švietimo departamentas paskelbė „14 -ojo penkių metų plano“ ikimokyklinio ugdymo plėtros ir tobulinimo veiksmų planą Yantai mieste. Įtraukianti apskritis „.Paspartinta viešųjų darželių „Group -nn Park“ ir „Miesto ir kaimo integracijos“ sistemos reforma.

Skatinti aukštos kokybės ir subalansuotą privalomo ugdymo plėtrą.Toliau skatinkite privalomų švietimo grupių vykdymą ir pastatykite 125 švietimo grupes (bendruomenes), apimančius 513 mokyklas (universiteto miestelius).Optimizuokite privalomų švietimo mokyklų mokyklines paslaugas, supraskite dvi išsamias privalomų švietimo mokyklų ir studentų, turinčių paklausą, aprėptį ir naudą 400 000 mokinių.

Skatinti įprastų aukštųjų mokyklų plėtrą.Buvo išrinkta pirmoji miesto lygio aukštųjų mokyklų partija, o 3 aukštosios mokyklos buvo išrinktos kaip pirmoji provincijos būdingų aukštųjų mokyklų partija, o 6 aukštosios mokyklos buvo išrinktos kaip įprastos aukštųjų mokyklų provincijos disciplinos bazės.

MLS Football Jersey