MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Jei žiūrėjote interneto įžymybės vaizdo įrašą Liu Ye, aš tikiu, kad turite išdrįsti negerti gėrimų Indijos gatvėse.Mes nematome indiško mėsos pyrago praktikos.Taigi nevalgykite indiško užkandžio mėsos, nes jūs nežinote, kokią mėsą valgote.Tokia mėsa turi vieningą pavadinimą, vadinamą„Gango mėsa”Esmė

Aš tikiu, kad visi turės klausimų, kas yra „Ganges“ mėsa?Ar mėsa Gange gali gaminti mėsą?O gal tai gamina Gango vanduo?

Maži prekybininkai gatvėje, esančioje kelyjeHibridinė mėsa GangeŠios sumaišytos mėsos yra su visokiomis mėsos rūšimis.

Taigi jūs negalite žinoti, kokią mėsą perkate.Kiekviename kaime bus mėsos kibiras.Jūs manote, kad patys valgote jautieną ir kiaulieną, galbūt joje yra pelės mėsos, o dvylika -Genuine mėsa taip pat gali suteikti jums visus.

Iš tikrųjų dėlIndėnai mėgsta mesti kūną į GangąKadangi indėnai mano, kad Gangas yra labai švarus.Todėl iš to išrinkta mėsa taip pat išgryninta, o žmogaus mėsa ir negyvi galvijai ir avys nėra išimtis.irJuodaodžiai pardavėjai naudoja šią mėsą, kuri vėl mesti į Gangą.

Be abejo, dauguma žmonių žino, kad tai yra mišri mėsa.Naujosios karūnos metu dauguma Gango lavonų mirė naujoje karūnoje.Gango vandens išmatų kiekis taip pat viršija 200 kartų.Tokia siaubinga mėsa, kodėl jie ją perka?

Tai iš tikrųjų verčia gyvenimas.Gangas jiems yra šventas, o Gango vanduo taip pat gali išvalyti sielą.IrGamyklos, skirtos apdoroti Gango mėsą,Gamyklos savininkas paprastai parduoda mėsą dienos metu ir eina pasiimti mėsos naktį, net jeiManoma, kad automobilio mėsa bus parduota per tris dienas.

Sandorių pardavėjai paprastai neina į Gangą tiesiogiai žvejoti, tačiau jie žinosPirkite paprastą apdirbtą Gango mėsą tiesiogiaiEsmėKiekviename rajone yra atsakingas asmuo, atsakingas už „Ganges“ mėsos pardavimą.Daugelis pardavėjų turi ateiti ankstyvą rytą, norėdami nusipirkti „Ganges“ mėsąBijau, kad bus per vėlu, ir ši jūsų perkama mėsa bus pagaminta iš įvairių maisto produktų kelkraštyje.Indijos maistas paprastai yra rankų darbo, taigiGango mėsai jie taip pat trina juos rankomis.

Dėl prastos mėsos kokybės bus kvapas,Norėdami uždengti kvapą, pardavėjai pridės daug prieskonių, tokių kaip svogūnai, Masela ir kiti prieskoniai, kad įtrintųPo to, kai prieskonio kvapo kvapas bus padengtas, ji bus įtrinta į mėsos pyragą ir sudės į puodą, švarų ir higienišką.Pagal sunkų šefo darbą, KFC atitinka mėsos pyragą, kuris atitinka puodąEsmė

Penki grynos mėsos pyragai net buvo parduodami už tris šimtus rupijų,Tiesą sakant, tai nėra pigu, o tai prilygsta 5 juaniams RMB.Kelyje taip pat yra raudona kepsninė, kuri atrodo labai ryški, tačiau tai iš tikrųjų yra Gango mėsa.Valgyti daugybę žvaigždžių neturėtų tai pasakyti, tačiau artimiausiomis dienomis tikrai būsite su tualetu.

Indėnai paprastai laiko Gangą savo motinos upe, ir jie dažnai mato, kaip žmonės maudosi ar skiria ceremoniją Gange.Gango vanduo jiems turi didžiulį įgūdį,Žmonės mano, kad ji turi ypač neįprastų valymo galimybiųNet jei kasmet Gangesas skubina ką nors, kasmet kažkas spiečia.Jie netgi manė, kad vanduo teka greičiau ir ilgiau, atspindėdamas gėlą vandenį.

Gango vandens suvenyrai taip pat parduodami aplink Gangą.Turistai gali nusipirkti mažą buteliuką ir pasiimti namo.Jie mano, kad gamta turi labai stiprius valymo galimybes, o nešvarūs dalykai turėtų būti išgryninti gamtoje, o nešvariai daiktai negali likti namuose.

Žinote, 2017 m. Indijoje vis dar yra 370 milijonų žmonių, kurie neturi tualetų.Jie visi organizavo išmatas gatvių ir Gango gatvėse.Vyrams nereikia slėptis vietoje, o moterys turi paslėpti.Ir visas tualeto vanduo bus klasifikuojamas tiesiai į Gango vandenį, didelįEnterobacterium skaičius siekia 100 000,PSO nustatytas E. coli skaičius negali viršyti 500.Taigi kitoms šalims žmonėms tai nėra dangus, o vieta, kur gėrimas gali priversti jus tiesiogiai pasiekti dangų.

Netoli Gango yra daugiau nei keliolika lavonų, o kai kurie iš jų tiesiogiai padės lavonus ant Gango.Jei buvote Gange, pastebėsite, kad upė pilna nuolaužų ir negyvų žuvų.Pagal neišsamią statistikąGangas kiekvienais metais turi apie 200 milijonų tonų šiukšlių.Tačiau tarša kaip LASA iš tikrųjų nėra svarbi, daugiausiaPramoninės nuotekos, neorganiniai objektai, organinės medžiagos, rūgšties ir šarminės medžiagos, sunkieji metalaiYra viskas, tik tu negali apie tai galvoti.Tai daro per daug įtakos vandens taršai, ir iš viso neįmanoma savarankiškai valyti.

Manoma, kad pramoninis toksinas yra mirtinas.Ir šie juodi pardavėjai yra ne kas kita, kaip tikėjimo juosta.

MLS Football Jersey