MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Rekomenduojama skaityti

Pasaulio skaitymo diena | Kolegijos įgūdžių konkurso mokymo galimybių konkursas, 2023 m. Nacionalinio profesinio kolegijos įgūdžių konkurso moralinio ir ideologinio bei politinio švietimo apdovanojimų sąrašas.Pažvelkime su Xiaobian–

2023 m. Nacionalinis profesinio kolegijos įgūdžių konkursas

Mokymo galimybių konkursų sąrašas

Nuskaitykite „QR Code View“ išsamų laimėjimo sąrašą

Nacionalinis profesinio kolegijos įgūdžių konkursas mokymo galimybių konkursas yra suskirstytas į antrines profesinio mokymo grupes, aukštesnio lygio profesinio mokymo grupes ir karines profesines grupes.Tarp jų Jiangxi laimėjo tris pirmuosius prizus, 5 sekundes prizus ir 10 trečiųjų prizų.

Skelbime siūloma, kad visų vietovių prašoma gerai atlikti suvestinio darbo kartu, konsoliduoti konkurencijos rezultatus, padidinti viešumą, visiškai žaisti renginio mentės vaidmenį, nukreipti daugumą profesinių kolegijų, kad jie būtų atidžiai. Sutelkite dėmesį į pagrindines Lindu medžių žmonių užduotis, įgyvendinkite nacionalinius mokymo standartus ir nacionalinius mokymo standartus bei mokymo programos ideologinius ir politinius reikalavimus, pagilinkite mokymo reformą, „Dual -Meacher“ mokytojų komandos statybą, energingai skatinkite pedagogų dvasią, išsamiai. Pagerinkite mokytojų raštingumą ir nuolat tobulinkite įgūdžių talentų mokymo kokybę.

2023 m. Nacionalinis profesinio kolegijos įgūdžių konkursas

Moralinio švietimo ir ideologinio bei politinio švietimo susijusių konkurencijos elementų

Laimėjęs sąrašas

Nuskaitykite „QR Code View“ išsamų laimėjimo sąrašą

Nacionalinio profesinio kolegijos įgūdžių konkurso moralinio švietimo ir ideologinio bei politinio švietimo konkursai yra ideologinės ir politinio ugdymo mokymo programos mokymo gebėjimų konkursai (sudaromos antrinės profesinio mokymo grupės, aukštesnio profesinio mokymo grupės) ir vidurinių profesinių mokyklų klasės mokytojai.

Po internetinės apžvalgos ir „Site Finals“, ideologinio ir politinio ugdymo mokymo mokymo gebėjimų konkurencija (vidurinė profesinio mokymo grupė) sukūrė 20 pirmųjų prizų, 40 sekundžių prizų ir 61 trečiąjį prizą -„Class“ prizai, trečiieji prizai;

Ideologinio ir politinio ugdymo mokymo mokymo gebėjimų konkurencija (aukštesnio lygio profesinio mokymo grupė) ir trečioji Nacionalinio koledžo ideologinės ir politinės teorinės klasės mokymo parodos veikla yra suderinta, o apdovanojimų sąrašas skelbiamas.

Skelbime teigiama, kad visų vietovių prašoma gerai atlikti darbą realioje situacijoje, konsoliduoti konkurencijos rezultatus, padidinti viešumą, visiškai žaisti skatinant reformą ir reformą, ir energingai skatina pedagogų dvasią, sustiprina profesinį profesinį Mokyklos ideologiniai ir politiniai mokytojai ir klasės mokytojų komandos formavimas, skatina „trijų pilnų švietimo žmonių“ reformą profesinio mokymo srityje, padidina ideologinių ir politinių pamokų tinkamumą ir veiksmingumą, pagerina moralinio ugdymo lygį profesinėse mokyklose, ir nuolat tobulinti kvalifikuotų talentų kokybę.

Originalus pavadinimas: „Šie„ Jiangxi “mokytojai laimėjo apdovanojimus!Naujausias švietimo ministerijos pranešimas “

MLS Football Jersey