MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Rudens drabužiai dėvi mados atmosferą. Stilius, kuris jums tinka.

1. Viršuje

Kaip rudens striukė gali būti mažesnė?

Su juodomis tiesiomis kelnėmis, pakeiskite kojos formą, dėvėkite ilgą regėjimo pojūtį ir šiek tiek padalinkite kelnes.Galite atrodyti lieknesni veršeliai, o patys drabužiai gali atrodyti madingesni.

2. Kelnės

Rudens kelnės turi būti džinsai., Dėvėti seksualų gražumą ir dėvėti tai labai ilgą, ilgomis kojomis, atrodo, kad ilga koja.

Marškiniai suporuoti su megztuku su vienu pečiu, kuris yra ypač plonas, ypač kai jis pabrėžia mergaičių pečius ir kaklą.

3, sijonas

Megzta suknelė rudenį verta jūsų pradžios.Ir labai šilta, ne tik kupina rudens atmosferos, bet ir labai praktiška bei universali.

Tai ne tik tinkama kasdieniam derinimui, bet ir dėvėti.

1. Echo spalva

Spalvos aidas yra svarbiausias triukas, kurį galima dėvėti, Tamsiai pilkos spalvos megztinis megztinis megztinis, kupinas kolegijos stiliaus, amžiaus mažinimo ir mielo, nesvarbu, kokie drabužiai viduje, galite turėti kameros ar paprastus marškinius.

Su mažu juodu plisuotu sijonu, paprastu trijų spalvų rungtynėmis, mados amžiaus jausmas yra tikrai nepasiekiamas, todėl kupinas gyvybingumo taip pat tinka pasimatymams!

2. plotis ir vidus

Išorinis plotis ir sandarumas yra labai ploni dėvėjimo įgūdžiai, o rudenį jis yra labai plonas ir natūralus., „Chaka“ laisvas vidutinio ilgio vėjo vėjelis yra paprastas ir natūralus, nepaprastai gražus ir šviesus, ir tai yra patogiau.

Tinkamas stilius yra intelektuali atmosfera.

3. Trumpas aukštyn ir žemyn

Dėvėti tai, ką turime patirti kiekvieną dieną savo gyvenime.

Trumpas smėlio spalvos megztinis yra plonas ir plonas, pabrėžiantis juosmenį ir dėvėti seksualią kūno kreivę.Su juodomis tiesiomis kelnėmis,Trumpas ir ilgas suknelė taip pat gali padaryti merginas labiau pasitikinčias ir seksualiomis.

1. megztas megztinis+sijonas

Mėlynas megztinis yra labai gražus, labai saldus ir gaivus.

Bet dėvėjimo stilius yra artimas saldumui.

2. Dengta megztinė+suknelė

Megztas smėlio spalvos megztinis yra tylus ir elegantiškas, paprastas ir natūralus, pilnas gyvybingumo, labai miela, smėlio spalvos suknelė viduje, šilta spalva daro veido spalvą ir atrodo labai protinga.

MLS Football Jersey