MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Gansu provincijos ligų kontrolės ir prevencijos centras, išduotas sveikatos patarimai
Saugokitės rankos, pėdų ir burnos ligų
Neseniai paskelbtas Gansu provincijos ligų kontrolės ir prevencijos centras gali būti sveikatos patarimai: vasaros pradžioje orai atšilo, personalo likvidumas ir padidėja bendra veikla, o tai gali padidinti kvėpavimo takų ligų plitimą. Atsakingi asmenys, atlikite gerą mokslinės apsaugos darbą.Be to, rankų, pėdų ir burnos liga ir kokliušus vis dar serga dideliais atvejais.
Kvėpavimo takų liga
Visada išlaikykite gerus higienos įpročius
Remiantis nacionalinio CDC paskelbta informacija, dabartinė mano šalies kvėpavimo takų ligų padėtis paprastai yra stabili.
Rekomenduojama, kad visuomenė atidžiai stebėtų infekcinės ligos epidemijos dinamiką kasdieniame gyvenime, ypač prieš keliaudamas, ir atitinkamų departamentų išleistų prevencijos ir kontrolės informacijos, kad būtų iš anksto užkirstas kelias prevencijai ir kontrolei ir pagrįstai pasirūpintų kelionėmis.Kasdieniniame darbe ir gyvenime turėtumėte stebėti savarankiškos sveikatos stebėjimą ir laiku rasti veiksmingas prevencijos ir gydymo priemones.Išvykdami galite paruošti tinkamus asmeninius apsauginius reikmenis.Jei simptomai, tokie kaip karščiavimas, kosulys, viduriavimas ir kt., Turėtumėte nustoti laiku išeiti ir kreiptis į gydymą.Visada palaikykite sveiką gyvenimo būdą ir gerus asmens higienos įpročius, pagrįstą dietą, subalansuotą mitybą, mokslinį judėjimą ir įprastą darbą bei pagerinkite autoimunitetą.
Rankos, pėdų ir burnos liga
Tėvai gerai atlieka vaikų sveikatos stebėseną
Pagrindiniai rankos, pėdų ir burnos ligos bruožai yra bėrimas arba gleivinės pūslelinės rankose, kojose, burnoje ir klubuose, o kartais ir dideliais karščiavimais ar žemu karščiavimu.Keletas pacientų, sergančių sunkiais pacientais, vienu metu gali sterilizuoti meningitą, encefalitą, ūminį atsipalaidavimo paralyžių, plaučių kraujavimą ir miokarditą. Taip pat pagreitėjo širdies plakimas ir kvėpavimas.Jei pirmiau įtariami simptomai atsiranda, eikite į ligoninę kuo greičiau laiku kreiptis į gydymą.Tėvai kasdieniame gyvenime turi gerai atlikti vaikų sveikatos stebėjimą.
Laikykitės geros rankos higienos.Po to, kai vaikas bus paveiktas viešų daiktų, po seilių ir kvėpavimo takų išleidimo po tualeto, prieš valgant, o prieš perdirbant tėvus ir globėją, vystyklai keičiami arba gydomi daiktais Tualetas naudojamas teisingai plauti rankas, mažiausiai 20 sekundžių.Venkite kontaktų su sergančiais vaikais, venkite dalytis stalo indais, rankšluosčiais ar kitais asmeniniais daiktais su vaikais su sergančiais vaikais ir užkirsti kelią kryžminiam užkrėtimui.
Rankų, pėdų ir burnos ligų populiarumo metu nepatartina atvežti vaikus į viešąsias vietas, kuriose yra prasta oro cirkuliacija ir prasta oro cirkuliacija.
Laikykitės šeimos aplinkos higienos.Kambarys turėtų būti dažnai vėdinamas, o drabužiai yra darbštūs.Dažnas daiktų paviršiaus (stalų, durų rankenų) ir vaikų žaislų poveikis reguliariai švarus ir dezinfekuotas.
Skirtingi dienos būtinybės dezinfekavimas.Butelis, žindukai, čiulptukai ir stalo indai, kuriuos naudoja kūdikiai ir maži vaikai, turi būti visiškai nuplauti ir dezinfekuoti prieš ir po naudojimo;Neleiskite vaikams gerti žalio vandens ir valgyti šaltą maistą.
Ankstyva vakcinacijos prevencija.EV71 vakcinos inokuliacija gali veiksmingai užkirsti kelią rankų, pėdų ir burnos ligoms ir kitoms susijusioms ligoms, kurias sukelia EV-A71 infekcija, o tai taip pat žymiai sumažins sunkios ligos ir rankos, pėdų ir burnos mirtį ir paskatins vaikus baigti baigti. visas procesas iki gruodžio.
kokliukas
Inokulinė vakcina sumažina infekciją ir intensyvią riziką
Baziliko kosulys yra ūminė kvėpavimo takų infekcinė liga, kurią sukelia kokliušė, ir yra B klasės infekcinė liga įstatymų numatytose ataskaitose.Šios ligos eiga yra ilgas, o tipiški atvejai gali pasireikšti kaip kosulys, trunkantis 2–3 mėnesius, todėl jis vadinamas „kokliušu“.Pertussis daugiausia perduodamas per lašelius.Užkrėstas asmuo yra pagrindinis infekcijos šaltinis.Kūdikių ir mažų vaikų tėvai šeimoje turėtų atlikti gerą prevencijos darbą.
Vakcinacija su kokliušu yra ekonomiškiausia ir veiksmingiausia priemonė išvengti kokliušo, kuris gali veiksmingai sumažinti infekcijos riziką ir sunkius atvejus.Remiantis nacionalinėmis imunizacijos planavimo procedūromis, vaikai turėtų išgerti 1 dozę kiekvienos dozės kokliušo vakcinos dozės būdami 3, 4, 4, gegužės 4 d., Ir 18 mėnesių.Vaikai, sergantys amžiumi, turėtų būti skiepijami laiku ir per visą procesą, o vaikai, kurie jų neskiepija, turi būti papildomi kuo greičiau.
Kaukės dėvėjimas yra svarbi priemonė, siekiant užkirsti kelią kvėpavimo takų infekcinėms ligoms, kurios gali veiksmingai sumažinti patogeninį perdavimą.Tėvai turi kosulio ir kitų kvėpavimo takų infekcijų simptomus.
Norėdami išlaikyti gerus higienos įpročius, nusiplaukite rankas ir dažnai vėdinkite, nosį ar nosį uždenkite alkūnėmis ar popieriniais rankšluosčiais, kai kosėsite ar čiaudodami, atkreipkite dėmesį į pagrįstus tvarkaraščius ir tinkamus fizinius pratimus.
Būti pasiutligės vakcina turi būti naudojama gyvūnams
Be to, Provincijos ligų kontrolės ir prevencijos centras taip pat primena visuomenei:
Keistų gyvūnų, tokių kaip benamiai šunys, kadaise įkandę, turėtų laiku nuvykti į paskirtą pasiutligės vakciną, kad būtų galima visiškai išvalyti dezinfekavimo žaizdą ir vakciną, jei reikia, suleisti pasiutligės imunoglobuliną.
Maitinę gyvūnus, laiku nusiplaukite rankas.
Stenkitės kiek įmanoma išvengti laukinių paukštininkystės buveinių, kad išvengtumėte kontakto su ligomis ir gyvuliais.Kai žaidi sodyboje, laikykitės atokiau nuo paukštienos skerdimo scenos.
Viskas pavasarį ir vasarą atsigauna, vabzdžiai pradeda būti aktyvūs, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį, kad vabzdžių įkandimo išvengtumėte keliaujant priemiesčiuose.Stenkitės vengti sėdėti ir gulėti pagrindinėse vabzdžių buveinėse, tokiose kaip pievos, miškai ir kitos aplinkos.Jei jums reikia patekti į tokią vietą, turėtumėte atkreipti dėmesį į asmeninę apsaugą, vilkėti ilgus drabužius, susukite kelnių kojas ar įdarykite kelnių kojas į kojines ar batus.
Liu Xiaofang, „Lanzhou Daily“ žiniasklaidos reporteris
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey