MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Ekologinės aplinkos pertvarų kontrolė yra svarbi priemonė, siekiant pagerinti ekologinės aplinkos modernizacijos lygį.Siekiant pagerinti valdymo ir kontrolės sistemą, apimančią ekologinės aplinkos skaidinį, atsižvelgiant į atitinkamus reglamentus ir atnaujinant Ekologinės aplinkos padalijimo valdymo ir kontrolės rezultatus 2022 ir 2023 m., Vadovavo Municipalinės ekologinės aplinkos biuras “. Guangdžou ekologinės aplinkos rajono valdymo valdymo planas, skirtas ekologinės aplinkosaugos rajono valdymo kontrolės planui (peržiūrėta 2024 m., Komentarų projektas) “„ Guangdžou aplinkos kontrolės vienetų prieigos sąrašas (peržiūrėtas 2024 m., Komentarų projektas) “ir viešosios nuomonės balandžio 11 d. , 2024 m.
Po peržiūros ir atnaujinimo ekologinės erdvės dalis mieste išliko nepakitusi.
Guangdžou Lotuso kalnų egretas skraido, o ekologinė aplinka yra gera.Paveikslėlis/Guangdžou kasdienis Xinhua miesto reporteris: Li BO
Atnaujinkite ekologinės apsaugos raudonos linijos duomenis
Visų pirma, įgyvendinkite Kinijos komunistų partijos Centrinio komiteto bendrosios tarnybos sprendimą ir dislokavimą ir bendrąją valstybinės tarybos tarnybos, stiprinančios ekologinės aplinkos pertvarų kontrolę Aplinkos skaidinių valdymas ir valdymas “.
Šių metų kovo mėn. Kinijos komunistų partijos Centrinio komiteto Bendrosios tarnybos nuomonės apie Kinijos komunistų partijos Centrinio komiteto biuro stiprinimą ir Ekologinės aplinkos skyriaus valdymą ir kontrolę.Remiantis „nuomonėmis“ šioje peržiūra, dokumento pavadinimas „Guangdžou“ trijų eilučių ir vieno singlų „Ekologinės aplinkos rajono valdymo projektas“ buvo modifikuotas pagal „Guangdžou ekologinio aplinkos rajono valdymo planą“ ir „Aplinkos padalijimo valdymą ir kontrolę“ modifikuotas modifikuotas į „Ekologinės aplinkos padalijimo valdymą ir valdymą“, standartizuota išraiška.
Antra, žemės ir erdvės planavimo rezultatai yra sujungti, o ekologinės apsaugos raudonos linijos duomenys atnaujinami siekiant užtikrinti, kad rezultatų duomenys būtų nuoseklūs.
Remiantis „Dinaminio ekologinės aplinkos aplinkosaugos ekologinės aplinkos skyriaus valdymo ir kontrolės pasiekimų dinaminio atnaujinimo planu Guangdongo provincijoje“, žemės ir erdvės planavimo planavimo rezultatai yra visiškai naudojami dinamiškai atnaujinti raudoną ekologinės apsaugos liniją.Sujungus Guangdžou miesto „tris rajonus ir tris linijas“ ir erdvės planavimą, pagrindinis Guangdžou ekologinės apsaugos raudonos linijos taikinys buvo atnaujintas į „1289,37 kvadratinių kilometrų žemės ekologinės apsaugos raudonos linijos, tai sudarė 17,81%miesto. žemės plotas. kilometrai po atnaujinimo.
Remiantis „užimtumo ir balansavimo“ principu, atnaujinkite ekologinę erdvę
Trečia, pagal „profesijos ir pusiausvyros“ principą, ekologinė erdvė atnaujinama siekiant užtikrinti, kad ekologinės erdvės dalis išliks stabili.
Ekologinė erdvė apima raudoną žemės liniją ir bendrąją ekologinę erdvę.Remiantis „2023 m. Ekologinės aplinkos skyriaus valdymo ir kontrolės pasiekimų dinaminio atnaujinimo įgyvendinimo planu“, po išsamaus svarstymo, ekologinio saugumo modelio, ekosistemų aptarnavimo funkcijų, ekosistemos stabilumo ir ryšio, taip pat miesto plėtros ribų, ekosistemų paslaugų funkcijos, taip pat miesto plėtros ribos, Pagrindinės projekto garantija ir kiti veiksniai, laikantis ekologijos, laikantis ekologijos, erdvės „profesija ir pusiausvyra“ bei koncentruotų ištisinių plėvelių ir panašių funkcijų principai, vykdykite bendrosios ekologinės erdvės perkėlimą ir perkėlimą.Bendroji ekologinė erdvės perdavimo sritis yra 2,31 kvadratinio kilometro.Bendroji ekologinė erdvė perkeliama į 42,88 kvadratinius kilometrus.Ankstesnis bendrosios ekologinės erdvės plotas buvo 450,30 kvadratinių kilometrų, tai sudarė 6,22%miesto sausumos ploto. iš 40,57 kvadratinių kilometrų.Po atnaujinimo ekologinės erdvės plotas (įskaitant raudonąją sausumos ekologinę apsaugą ir bendrą ekologinę erdvę) vis dar yra 1780,24 kvadratinių kilometrų, tai sudaro 24,59%miesto sausumos ploto. Šiaurės ekologinė erdvė padės sukurti šiaurinį ekologinį barjerą.
Be to, ši peržiūra taip pat jungia atitinkamo „14 -ojo penkių metų plano“ ir bendro žemės bei erdvės planavimo rezultatus, siekiant užtikrinti, kad atitinkami tikslai būtų nuoseklūs.
Pavyzdžiui, „Keturioliktasis penkių metų planas“, jungiantis „14 -ojo penkių metų ekologinės aplinkos apsaugos Guangdžou planą“, bus atnaujintas 2025 m. Guangdžou pagrindiniame vandens aplinkos ir atmosferos aplinkos taikinyje 2025 m. yra nuolat tobulinamas, o paviršiaus paviršiaus ir žemesnio lygio V vandens telkinio vandens kokybė Vidutinė metinė sekcijos santykio koncentracija ir nacionalinis jūrų taško jūrinio taško testas siekia patenkinti provincijų metinius vertinimo reikalavimus ;; Buvo pasiektas azoto oksidacijos (NO2) efektyvumas “.
Mėlyno dangaus medžioklės vanduo yra skaidrus.Paveikslėlis/Guangdžou kasdien „Xinhua City Reporter“: Su Yunhua
Visuomenė gali pateikti grįžtamąjį ryšį šiais kanalais ir metodais:
1. Internetiniai atsiliepimai: tiesioginiai atsiliepimai ir pasiūlymai apie „nuomones“ viešumo puslapyje.http://sthjj.gz.gov.cn/hdjlpt/yjzj/answer/35567
2. Laiškų metodas: Guangdžou ekologinio ir aplinkos biuro pranešimo laiškas poveikio aplinkai įvertinimo ir iškrovos valdymo tarnybai (patvirtinimo valdymo tarnyba), Nr. 311 Middle Road, Yuexiu rajonas, Guangdžou, ZIP kodas: 510091, nurodykite „Ekologinės aplinkos apygardos rajonas“ Valdymo ir kontrolės nuomonės apie voką Rekomenduojami atsiliepimai (rašytine medžiaga, pateikta paštu, turi faktinį laiko gavimą, o dokumentai, gauti po to, kai viešai pateikus nuomones, nebus priimta).
3. El. Pašto metodas: siųskite į pašto dėžutę [email protected].
Ketvirta, komentarų laikas: 2024 m. Balandžio 11 d. – 2024 m. Gegužės 10 d.
Tekstas/Guangdžou kasdien „Xinhua City Reporter“: du JuanGuangdžou „Daily Xinhua City“ redaktorius: Zhang Leyi
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey