MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Laiko rodyklė grįžo prieš 2 metus.


2022 m. Balandžio 26 d. Oficialus klientas, kurį organizavo Šandongo provincijos švietimo departamentas-„Shandong Education Lese“ programaOficialiai paleisti.Nuo to laiko provincijos švietimo sistema užima naują poziciją.
vaizdas„Shandong Education Leset“ informacijos apie programų rinkimą, vyriausybės reikalų atvirumą, interaktyvią tarnybą, komunikaciją ir kitas funkcijas ir kitas funkcijas yra vienas iš jų.Nuo to laiko „Shandong Education“ sistema turi „autonominę, autoritetingą, greitą ir išsamią“ švietimo informacijos išleidimo platformą.
„Šiuo metu susiduria su„ Shandong Education ““ yra programos „Shandong Education“ įstojimo į „Shandong Education“ pradžia, be to, tai yra „Shandong Education Lese“ programos siekimas.Remdamiesi „Qilu“ žeme, sutelkite dėmesį į Shandong Education ir paimkite bendravimo su visuomene tiltu.
Per dvejus metus, daugiau nei 700 dienų ir naktų, programa „Shandong Education Lese“ pradėjo nuo nulio ir pamažu augo …
vaizdas
vaizdasDaugėjimo matrica ir toliau auga

Remiantis „prieigos prie partijos, dinaminio valdymo ir vieningos galios ir atsakomybės“ principu, partijose buvo nustatytos daugiau nei 1200 sąskaitų, išspręstų partijose ir atitinkamus padalinius.APP brings together a variety of types of information flow, builds the Shandong education system propaganda matrix, has become the distribution center and the main publishing platform of the province’s education information, and it is also an important platform for the work results of schools in various Vietos.


Paslaugos funkcija nuolat tobulinama

Pasinaudojęs tikslu „sukurti vienos„ shandong “švietimo platformą, integruoti daugialypius funkcijas, tokias kaip naujienos, vyriausybės reikalai, paslaugos ir žmonių švietimas“, jis suteikia grafinį, garso, vaizdo įrašą, tiesioginę transliaciją, sąveiką ir kitus daugialypius – Žiniasklaidos švietimo komunikacijos produktai ir paslaugos.Šiuo metu buvo atidaryta daugiau nei 30 kanalų, daugiau nei 70 planavimo temų ir daugiau nei 200 000 paskelbtos informacijos. Įvairios vietos, tapusios arti mokytojų ir studentų, supranta mokytojus ir studentus, mokytojus ir studentus, svarbius kanalus dauginant mokytojus ir studentus, aptarnaujančius mokytojus ir studentus.


Propagandos poveikis yra nuolat tobulinamas

Laikykitės „propagandos“ koncepcijos taip pat yra didelis produktyvumo ir teigiamos energijos srautas, giliai ugdantis aukštos kokybės turinį, visapusišką ir pagerinkite komunikacijos efektą, didėja gerbėjų skaičius, o bendravimo apimtis tampa vis platesnė ir platesnė. .Bendras nuomonių skaičius buvo beveik 100 milijonų kartų, o sklidimas, patarimai, įtaka ir patikimumas buvo nuolat tobulinamas, ir tai tapo svarbia „Shandong Education“ jėga skatinti naujos interneto ekosistemos kūrimą.


vaizdas

Per pastaruosius dvejus metus kiekvienas žingsnis, kurį „Shandong Education Lese“ programa buvo atlikta kiekviename svarbiausiuose svarbiausiuose dalykuose, bendros kolegų pastangos provincijos švietimo propagandoje yra neatsiejamos ir jos neatsiejamos nuo daugumos vartotojų. Jie neatsiejami nuo daugumos vartotojų. „Meilė platformai.Ačiū su jumis, lydėkite jus iki galo!


Šiandien „Shandong Education Lese“ programa bus antrosios naujojo pradžios taško sukaktis.


vaizdas

MLS Football Jersey