MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Pavasario vėjelis yra švelnus, gėlės yra gražios, o „Hangzhou“ išsamus administracinis teisėsaugos biuras naudojasi intelektualiomis priemonėmis, kad suteiktų patogesnę ir aukštos kokybės kelionių patirtį piliečiams ir turistams.
Išmintis keliauja, keliaukite daugiau nerimauti -be
Intymi miesto valdymas „Rasti stovėjimo vietas“ gali padėti piliečiams ir turistams lengvai rasti netoliese esančias automobilių stovėjimo vietas.Tuo pačiu metu yra automobilių stovėjimo aikštelė, skirta nukreipti ženklą vietose, kur eismo spūstys ir automobilių stovėjimo aikštelė yra didelė, teikiant intelektualias indukcijos paslaugas automobilių stovėjimo aikštelėms, kad automobilių savininkai „skaičiuotų savo širdyje“ automobilių stovėjimo aikštelėje automobilių stovėjimo aikštelėje. daug.Parkavimo pabaigoje patogi automobilių stovėjimo aikštelės paslauga „Palikti rinką pirmas, o paskui mokėti“ gali būti „pakelta ir mokama automatiškai“.
„Vienas įpareigojimas ir visas miestas sustoja.”Keliaudami trumpam atstumui, galite pasirinkti išsinuomoti viešą dviratį iki artimiausio taško, kad galėtumėte išspręsti paskutinę mylią per intymią miesto valdymą.
Patogios paslaugos, intymesnės kelionės
Užklausa netoliese viešųjų tualetų, patogumo aptarnavimo taškai, „Barrier -Free“ įrenginiai … Kelionės problemos, piliečiams ir turistams reikia naudoti tik „intymaus miesto valdymo“ programą „Zheli“ programoje. Apdorotas.„Rasti viešąjį tualetą“ gali būti netoliese esančių viešųjų tualetų vieta; kad piliečiai galėtų keliauti.
Yra apdovanojimų ataskaitos, labiau užtikrintos keliaujant
Kai vaikščiojate Hangdžou ir patirsite miesto stilių, jei pastebėsite, kad šulinio danga yra pažeista, motorinė transporto priemonė yra pastatyta, eismo indikatoriaus kortelė yra nešvari ir pažeista, „Zheli“ ir „Zheli“ gali būti laikomos miesto problemos, turinčios įtakos kelionėms „Applet“ paieškos „Miesto valdymo ataskaita“ atsispindi.Pavyzdžiui, pastarosiomis dienomis entuziastingas pilietis nustatė, kad prie „Hangzhou East Station East“ buto įvažiavimo buvo padaryta žala šuliniui ir paslėptų saugos pavojų.Nuo šių metų pradžios iš viso buvo gauta 5499 ataskaitų, kurių rezoliucija buvo 96%.
„Po truputį“ ir „Šaudykime“, „Miesto vadovybės stebėtojai“ pasikeisime „Dalyvių“.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey