MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Kinijos pramonės naujienų reporteris Guo Yu

Svajonė „Tiesiog gauti saulę ir mėnulį danguje, o unikalumas žemėje“ tapo realybe.Žmogaus technologijų turtingumui ir stiprybei visatos erdvės naudojimas tapo žmonių gyvenimais.Būdami šalia mūsų, visi orai ir bendravimas yra susiję su didžiuliu žvaigždėtu dangumi.

Neseniai mano pirmoji mano šalies komercinės erdvės paleidimo svetainė „Hainan Wenchang International Commercial Aerospace“ paleidimo centras padarė žmones netikėtus.Nors paleidimo svetainė vis dar statoma, yra daugybė vidaus komercinių kosminių kosmoso kompanijų, kurios stengiasi ne tik nacionalinei komandai, bet ir daugybei privačių įmonių, kurios optimistiškai vertina kosmoso ekonomiką.„Wenchang“, „Hainan“, mano šalyje turi pirmąją komercinę aviacijos ir kosmoso paleidimo vietą, tačiau šiais metais įprastai bus paleista tik Nr. 1 stotis.Balandžio 6 d. Haikou buvo surengtas specialus Hainan aviacijos ir kosmoso pirmaujančios grupės susitikimas, kuriame buvo ištirtas aukštos kokybės Wenchang Tarptautinio kosmoso miesto vystymasis.

Kaip aukštas, aukšto lygio turinys, mažėjant gamybos sąnaudoms palydovų pramonėje ir pagreitintą palydovo interneto pramonės plėtrą, aviacijos ir kosmoso pramonės grandinės plėtra pamažu subrendo, o kosminių technologijų ekonominė uždanga turi kosmoso technologijų užuolaidą Atidaryta.

Šaltinis: Photo.com

Komercinė aviacijos ir kosmoso vieta taip pat yra į rinką orientuota plėtros modelis, siekiantis investicijų ir pajamų santykio siekti.Šiuo metu pasaulinės kosmoso įmonės yra naudingos komercinės kosmoso veikloje?Elonas Muskas„American Space Exploration Technology Co., Ltd. SpaceX“ įkūrimas, išleidęs 8,5 milijardo JAV dolerių per dvejus metus, pamažu pradėjo pelnyti.Pirmąjį šių metų ketvirtį įmonė uždirbo 1,5 milijardo JAV dolerių pajamų.Viešoji informacija rodo, kad šios pasaulinės „Rocket Front“ technologijų bendrovės pajamos daugiausia gaunamos iš kosmoso, tinklo, kosmoso turizmo ir kt., Jų sėkmingai paleido dešimtis palydovų ir erdvėlaivių klientams aukšto orbitos srityjeTuo pačiu metu įmonė remiasi stipriomis paleidimo galimybėmis ir mažomis paslaugų teikimo įmonėmis, tokiomis kaip palydoviniai interneto projektai, tokie kaip palydoviniai interneto projektai, kūrimo išlaidos, taip įgyja pelningumo.

„Low -Orbit“ lauke „American Space Exploration Technology Company“ pasiūlė palydovinio interneto projektą, pavadintą „Starlink“, „Star“ grandinės planu, ir planuoja naudoti 42 000 palydovų, kad pakeistų tradicines komunikacijos priemones ant žemės, tokiu būdu pateikdami žemas kainas, didelę greitį ir greitą ir greitį. Stabilus ir stabilus pasaulyje.Dar svarbiau, kad ji bus nukreipta į naujos kartos daiktų interneto programas, kad būtų galima sukurti protingesnį pasaulį su visais dalykais.

Tarptautinė palydovų pramonės asociacija prognozuoja, kad kosmoso ekonomika per dešimt metų viršys 737 milijardus dolerių.Šiuo metu pasaulyje yra daugiau nei 8000 pasaulinių palydovų, o žemų orbitų palydovai sudaro daugiau nei 7000.Palydovinis internetas, kurį atstovauja žemo orbitos milžiniškas plačiajuosčio ryšio ryšio žvaigždynas, tapo nauju planu, kaip išspręsti pasaulinį tinklo aprėptį.

Zhang Shijie, „Galaxy Aerospace“ (Pekino) „Technology Co., Ltd.“ vyriausiasis mokslininkas.Sakoma, kad palydovų pramoninės gamybos ir gamybos ciklo išlaidos pradėjo mažėti, o mažos orbitos milžinės palydovų pramonė taip pat pasikeitė.Šiuo metu dauguma visame pasaulyje yra kaupiančių lėšų ir plėtros etape, o rinkos plėtrai yra didžiulė erdvė.

Remiantis Tarptautinio telekomunikacijų aljanso (ITU) nuostatomis, geležinkelio pozicijų ir spektro išteklių pasiskirstymas laikosi „pirmojo atvykimo“ principo.Tai reiškia, kad valstybė ar įmonės, kurios vėliau deklaruoja vėliau, negali pirmiausia kištis į žurnalisto palydovą.Kosmoso ištekliai -dažnio grupės tampa žvaigždynų dėmesio tikslu.

Komercinio nuotolinio stebėjimo palydovų plėtra yra komercinės aviacijos ir kosmoso dėmesys.Palyginti su viešųjų gerovės palydovais, naudojamais meteorologiniame, vandenyne, ištekliuose ir aplinkoje, komerciniai nuotolinio stebėjimo palydovai yra labiau patenkinti komercinius poreikius.Daugelis vidaus ir privačių įmonių pastaraisiais metais išleido šią trasą.

Komercinės aviacijos ir kosmoso srityje Kinija nevėlavo ir aktyviai kuria savo palydovo interneto žvaigždyną.Palydovinės padėties nustatymo sistemoje Kinija turi savo „BeIdou“ palydovinės navigacijos sistemą ir per maždaug 10 metų planuoja sukurti žemos orbitos palydovo „žvaigždyno“ tinklą.

Shen Yufei, „China Aerospace Science and Technology Group“ generalinio direktoriaus padėjėjas „China Weitong Group Co., Ltd.“.Sakoma, kad mano šalis spartina statyti žemos orbitos palydovo interneto infrastruktūrą.Tobulindami aukšto lygio palydovus, plačiajuosčio ryšio tinklo vartotojai mėgavosi dideliu greičiu ir ekonomiškomis paslaugomis.Mano šalies žemos orbitos palydovų internetas pradėjo investuoti į komercines paslaugas, daugybinių vertikalių pramonės šakų, tokių kaip karinė, aviacija, jūrų, energetika ir telekomunikacijos, išdėstymą.Tuo pačiu metu daugialypės dalies kombinuoti galiniai produktai taip pat padėjo pagrindą koordinuotam aukšto, vidutinio ir žemo orbitos taikymui.

Suprantama, kad „China Satellite Network Group Co., Ltd.“, kuri buvo įkurta 2021 m., Sukurs 13 000 palydovų tinklą ir per ateinančius 5 metus planuoja paleisti apie 10%palydovų.2023 m. Liepos mėn. Šanchajus įkūrė „G60 žvaigždžių grandinės“ palydovinio interneto projektą, kuris planuoja į trasą nusiųsti daugiau nei 12 000 palydovų.Taip pat yra apie 1000 palydovų, kurie bus išsiųsti į artimąjį trasą kosmose.

Norint plėtoti namų žemos orbitos technologijas,Li Derenas, Kinijos mokslų akademijos akademikas, Kinijos inžinerijos akademijos akademijos, Wuhano universiteto profesoriaus, profesoriaus, profesoriaus„Bolia“, nuotolinio stebėjimo palydovas, kurį sukūrė Wuhano universitetas, pristatė pagrindines technologijas, tokias kaip daugialypis režimas, intelektualus ir sujungtas su šia palydovų serija.

Li Daren pristatė, kad „Lujia Nr. 3“ gali pateikti informacijos apie palydovus, kad galėtų atlikti užduotis erdvėje, kad būtų galima naudoti įprastą „Volkswagen“ mobilią programą.Po to, kai vartotojas įveda į užduoties informaciją per 5G tinklus, po to, kai debesies paslaugų centras automatiškai sugeneruoja užduotį, palydovas pradeda užduotį. ir pagaliau praneša duomenis į 5G terminalą.

„Dabar mūsų paprasti žmonės taip pat gali” žaisti palydovą „.”Profesorius Wang MiSakoma, kad praeityje profesionaliems vartotojams nuotolinio stebėjimo duomenų paslaugos bus nukreiptos į visuomenės viešosios informacijos paslaugų pertvarkymą.Mobiliojo telefono terminale galite naudoti nuotolinio stebėjimo paslaugas, kad atkreiptumėte dėmesį į aplinkos pokyčius. už automobilių stovėjimo vietas “.

Šių metų „Vyriausybės darbo ataskaita“ siūlo energingai skatinti šiuolaikinės pramonės sistemos kūrimą ir paspartinti naujos kokybės produktyvumo plėtrą.Aktyviai augina kylančias pramonės šakas ir būsimas pramonės šakas.Stiprinkite pagrindinius pramonės ir kitų pramonės šakų pranašumus, tokius kaip „Smart Tinklai“ naujos energetinės transporto priemonės, pagreitina tokių pramonės šakų, kaip kylanti vandenilio energija, naujos medžiagos ir novatoriški narkotikai, plėtrą ir aktyviai kurti naujus augimo variklius, tokius kaip biologinė gamyba, komercinė kosmoso ir komercinė kosmoso ir Mažos tautos ekonomika.

Tuo pačiu metu, kai kuriant kosmoso lauką, daugelis kompanijų pateko į biurą „antžeminių tiekėjų“ srityje.Pastaraisiais metais, reklamavus antžeminių telekomunikacijų gamintojus, tokius kaip „Huawei“, palydovinės komunikacijos buvo populiarios, o aviacijos ir kosmoso pramonė tikrai suprato „Tianhe Earthe“ bendradarbiavimą.

Shen Yufei mano, kad palydovinės komunikacijos pramonė kosmoso ekonomikoje ateityje prasiskverbs į internetą.Pramoninė ekologija yra kuriama iš palydovų gamybos, raketų, o po to teikiamų paslaugų, skirtų klientams, įskaitant radijo ir televizijos pramonę bei elektroninės informacijos pramonę.Tuo pat metu pramoninės konkurencijos sutelktas į pramonės grandinės galinę dalį operatoriams suteiks vis daugiau atnaujintų verslo modelių.

Kalbant apie komercinę veiklą,Wang Jinsong, Nacionalinio palydovo meteorologinio centro direktoriusSakoma, kad vadovaujant Nacionalinei kosmoso agentūrai, mano šalis pasauliui teikė meteorologines verslo paslaugas.

Wang Jinsong teigė, kad vienas iš pagrindinių klausimų, kuriuos aptarė Tarptautinė meteorologinė palydovinė organizacija, tai yra, kaip šio didelio palydovo vartotojai, kaip suderinti komercinę erdvę?Wang Jinsong pristatė, kad didelis palydovas turi ilgą tyrimų ir vystymosi ciklą, pavyzdžiui, 22 metus tyrimai ir Fengyun meteorologinio palydovo tyrimai ir plėtra.Jei ateityje kai kurios komercinės įmonės dalyvaus MTTP ir gamyboje, jos gali sutrumpinti tokių didelių palydovų tyrimų ir plėtros ciklą ir pagerinti efektyvumą.Pavyzdžiui, pagal didelio palydovo rėmus tuo pačiu metu kuriami maži palydovai.

„Komercinės aviacijos ir kosmoso kelyje, išlaidų sumažinimas ir didesnės naudos mažinimas yra pagrindinis tikslas. Šiuo metu mano šalyje yra raketų kompanijos, siūlančios kosmoso logistikos koncepciją, tačiau norint iš tikrųjų suvokti raketą kaip kurjerį, ji yra tokia, kad ji yra Būtina pasiekti pasikartojantį raketų naudojimą.

„Rocket“ perdirbamos technologijos taip pat yra daugelio mano šalies raketų kompanijų tikslas.Remiantis „Tianbing Technology“ vieša informacija, „SpaceX Falcon“ Nr. 9 „Tianlong III“, tiesiogiai suplanuotas skristi šių metų liepą.„Suzaku III“ mėlynos spalvos rodyklės kosminės erdvės planuojama pirmą kartą skristi pirmą kartą.Kurdami kosmoso komercializavimą, tarpžvaigždinę šlovę, „Xinghe Power“, „Blue Arrow Aerospace“, „Tianbing Technology“, „China Science“ ir „Technology Aerospace“, Rytų erdvę ir kitas komercines raketų gamybos ir paleidimo įmones taip pat pridėjo raketų perdirbimo technologiją.

Tarptautiniu mastu „American Space Exploration Technology Company“ „SpaceX“ taip pat buvo įsipareigojusi atlikti „Rocket“ „Star Ship“ tyrimus ir plėtrą, skirtą pastaraisiais metais sunkiaisiais visiško, pagrįsto „Rocket“ „Star Ship“ naudojimu.Kovo 14 d. Bendrovė sukūrė trečiąjį bandomąjį skrydį „Žvaigždžių laivas“, kurį sukūrė įmonė.Tai reiškia, kad „Rockets“ vis dar turi tam tikrą atstumą kaip greitųjų įrankių ir skrydžių į kosmosą planas.

Auditas: Yu Banan

Atsakingas redaktorius: Zuo Zongxin

MLS Football Jersey