MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Šių metų sausio – balandžio mėn. 53.1248 mln
„Daily Gansu.com“, gegužės 8 d. NaujienosRemiantis „Lanzhou Evening News“, gegužės 7 d. Žurnalistas sužinojo iš Provincijos vyriausybės naujienų biuro surengtos spaudos konferencijos, kad 2023 m. Gavo 153 mln. Kaimo turistų kaimo turizmo, o turizmo pajamos buvo 48,193 mlrd. Metų -atitinkamai padidėjimas 70,74%ir 81,54, atitinkamai%, tai sudaro 39%ir 17,6%visos provincijos.Šių metų sausio -balandžio mėn. Provincijos kaimo turizmas gavo 53,1248 mln iš viso.
Anot atitinkamo asmens, atsakingo už provincijos kultūros departamentą, nuo 2023 m. Pabaigos provincijoje buvo 21 kaimo turizmo demonstracinės grafystės, 200 kultūrinio turizmo atgaivino kaimo modelio kaimus, auginami 530 kaimo turizmo kooperatyvų ir sukūrė 29 Nacionalinio lygio turizmo sodybose.Nacionalinė plėtros ir reformų komisija ir Kultūros ir turizmo ministerija įvertino 44 kaimus ir 6 miestus, kaip pagrindinius kaimo turizmo kaimus ir miestus visoje šalyje, užimdami 7 vietą šalyje.2023 m. Šalies šalies turizmo butikų linijose buvo išrinkta 10 eilučių į kultūrinio turizmo ministeriją.„Zhaya Village“, Diembu grafystė, Gannan prefektūra laimėjo „Geriausią turistų kaimą pasaulyje“ ir buvo išrinkta į Pasaulio turizmo aljanso turizmo turizmo turizmą, kad padėtų kaimo atjauninimui.
Nuo 2023 m. Mūsų provincija visiškai panaikino būdingus natūralios ekologijos, kaimo civilinių būstų, liaudies papročių, liaudies papročių, istorinių kaimų ir miestų elementus, gamybą ir gyvybę ir pagal vairavimo tipą, miesto radiacijos tipą, kanalų kraštovaizdžio tipą, pramoninį Palaikymas, kaimo laisvalaikis, kūrybinis pagrindinis šešių modelių tipas, energingai plėtoja kaimo turizmą ir įšvirkškite „naują kinetinę energiją“ į kaimo atgaivinimą.Toliau mūsų provincija sutelks dėmesį į kaimo būdingų turizmo išteklių iškasimą, naujovių kaimo turizmo plėtros modelius, išplėsdama kaimo turizmo mastą ir skatinant mišias, kad padidintų jų pajamas ir taptų turtinga.
Remiantis „14 -ojo penkių metų plano“ plėtros planu, šiais metais mūsų provincija ir toliau investuos 50 milijonų juanių į provincijos turizmo kūrimo specialias lėšas, daugiausia dėmesio skirdama paramai 5 kaimo turizmo demonstracinėms apskrityse ir 50 kultūrinių kelionių kaimų ir kaimų bei kaimų ir kaimų Kaimai ir kaimai bei kaimai, kaimai ir kaimai bei kaimai ir kaimai ir kaimai.Tuo pat metu išsamiai pagerina esamas kaimo turizmo demonstracines apskritis, „Model Village“ lankytojų centrus, automobilių stovėjimo aikšteles, turistinius tualetus, logotipų ženklus, vandens tiekimą ir maitinimo šaltinį, nuotekų valymo, informacijos tinklą ir kitą turizmo infrastruktūrą ir nuolat tobulinti lygį Priėmimo paslaugos.Daugiau decentralizuotų sodybų skatins klasterizaciją, standartizuotą ir standartizuotą plėtrą pagal „Star Hotels“ ir „Lygių„ Homestay “valdymo paslaugų modelius ir veiksmingai pagerins kaimo turizmo apgyvendinimo aplinką.
Siekdama paspartinti kaimo atostogų ir rekuperacijos turizmo plėtrą, mūsų provincija optimizuos paskirstymo išteklius aplink klientų šaltinių rinką, taps kaimo kultūrine konotacija, pagerins turizmo produktų kokybę ir skatins kaimo turizmą iš lankytinų vietų ir laisvalaikio. Kaimo turizmo susibūrimo zonoje ir palaiko kaimo turizmo vietas, kad būtų galima naudoti 5G, debesų kompiuteriją, didelius duomenis ir kitas technologijas, kad sukurtų patirties tipus ir svaiginančius turizmo projektus, kad turistams būtų daugiau dalyvaujančių ir linksmų kaimo turizmo produktų.Pagreitinkite „bagažinės“ kaimo turizmo projekto įgyvendinimą, aktyviai skatinkite diversifikuotą kaimo turizmo ir kaimo žemės ūkio, kaimo pramonės ir E komercijos platformų integraciją, kuria specializuotus, diversifikuotus, diferencijuotus kaimo turizmo produktus ir pagerinkite transformacijos greitį, kuria siekiama pertvarkyti, kad transformacijos greitis yra pertvarkymo greitis. Kaimo žemės ūkio produktai.
Chen Mengyuan, pilnas žiniasklaidos reporteris iš „Lanzhou Daily“
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey