MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Neseniai kultūros ir turizmo ministerija pradėjo 82 nacionalinius kaimo turizmo butikų linijas šalyje.Tarp jų Hubei provincijos „Tian Ji Relics“MažasBuvo išrinkti trys Yingmuyou keliaujančių pastoracinių kaimo turizmo maršrutai „Mangye Cairi Roman Love“ ir „Rickname Research Fun Decript Shrimp and Rice“ turas.

Tian Ji relikvijosMažasYamanle keliaujanti kaimo

Įvadas į liniją

Įsitraukę į trijų tarpeklių sugrįžimą į sielovadą, išbandykite lauko aukos liaudies papročius „Purvo sandėlis“, o turistai gali patirti nežengimo šventę; Istorija ir kultūra lėtai plečiasi priežasties laukuose priešais prievartavimo laukus; .

Linija Vieta: Zhijiang City, Yichang City, Shayang County, Jingmen City, Jingzhou rajonas, Jingdžou miestas, Jingdžou rajonas

步 „ThreeReam“ maršrutas: Audinio audinio batų kultūros kaimas -trys tarpekos Grįžkite į sielovadą -Bailizhou Ekologinė sala -Jinhu nacionalinis šlapynių parkas -ASANA MIŠKO MENAS PARKAS -TONGLINGGANGAS VERTINĖS PARKAS -RAPE MUZ kokybė -Jinefei City City Pastoral Complex -leshan ežero ežero ežero ežeras Tarptautinis žvejybos centras -„Meow“ ūkis

Transportas:

江 Važiavimas savaime: 8 kilometrai nuo Zhijiango miesto (apskritis), 10–15 minučių; minutės.

Eilutės akcentas Įvadas

„Lėlių“ „Xiaoman Solar Term“: „Mantuzi“ yra savotiška lauko ceremonija.

Balandžio 13 d. Iš mėnulio kalendoriaus žmonės, pasodinę sodinukus, gamino purvą, kuris simbolizavo palankiai ant savo kūno, vadinamą „purvo sandėliais“.Anot legendos, „Boso sandėlis“, tai yra, prašant žmonių pasodinti daigus šeimininkui (šeimininkui). Būkite turtingi ir nuimkite visą sandėlį.Vėliau „purvo saugykla“ išsivystė į papročius: daigų sezono metu žmonės ir moterys bei vaikai metė purvą į žaliavos laukus, nepaisant vyrų, moterų ir vaikų, kol jie visi tapo „purvo žmonėmis“.

Šis paprotys parodo entuziastingas ir džiaugsmingas žmonių scenas, išreiškiančias žmonių viltis dėl buferio derliaus ir ilgesio geresnio gyvenimo.

Periferinio produkto rekomendacija

县 „Jingmen City Shayang County Rape“ muziejus:

Mažame visame sezone rapsų derliaus daina grojo žemėje.Jei žengsite pakeliui į Shayang Rapes muziejų, galite įvertinti didžiąją rapsų derliaus nuėmimo progą pakeliui.Kai atvykstate į „Shayang Rapes“ muziejų, turistai gali naudoti nuotraukas ir tekstus, fizinius įrodymus ir modelius. Gyvenimas visais rapsų aspektais.

Atgal -Audinio batų kultūros kaimas:

Įsikūręs Yantunbao kaime, „Hubei turizmo kaime“, tai yra nacionalinis 3A lygio turistų traukos objektas ir laisvalaikio žemės ūkio demonstracinė vieta Hubei provincijoje.Vaizdinga sritis apima 50 arų plotą.Lankytojai gali apsivilkti tūkstantį bazinių audinių batų ant rankos ir jausti subtilią ir šilumą motinos meilės; Vykdykite linksmybes apie ne gretutinius projektus.

Figūra/backgarten batai kultūros kaimas

公 Jinhu nacionalinis pelkių parkas:

Tai populiari mokslo švietimo bazė Hubei provincijoje ir Jangdzės upės ekonomikos diržo „gražus ežeras“.Čia galite mėgautis linghe, paukščių stebėjimu žuvys, vaikščiojimas, plaustais, pinti ežerais ir šviežiais ežerais … Lankytojai važiuoja žaliuoju keliu aplink ežerą, vėjas švelniai, oras drėkinamas, žolė kvepianti, paukštis yra nemokama, todėl dinamika yra pilna.

Pav./Zhijiang kultūrinės kelionės

园 🔸 🔸 🔸 🔸:

„Yuefei City“ sielovados komplekse yra 100 arų Taoyuan, Liyuan, Shili Cherry Blossom Road, Rapseed Sea, Happy Farm, Fishing ir Žemės ūkio patirties sritis.Čia daugiau nei 200 ha gėlių ir daigų „atidaryti“ turistų širdyse.

Teminiai maisto ir kūrybiniai produktai

🔸 Specialus maistas:

Zhijiangas: policinistinė mėsa, lašinių druskos troškintų šamų, kaimo kalendra, vaškuotos kanopos (virimo) ravioli, dvokiančių pupelių liekanos troškintų kopūstų kopūstų, žuvų pyrago galvutės daržovės, keptos žuvies įvairūs, Zhijiango visą žuvų šventė.

Shayang: „Shangxiangfeng“ džiovinta vištiena, „Hou Hong Kong“ žuvies pyragas, „Shayang Meat Roll“, „Li Shi Pot“, „Chu Yu“ krevetės, „Nonggu Nr.

Jingdžou: Jingdžou žuvies pyragas, kiaulienos šonkaulių sriuba, didelis galvos žuvies karštas puodas, vietinis vištienos karštas puodas, šamas karštas puodas, mirkytas juostos diržas, laukinių porų kepti kiaušiniai.

🔸 Kūrybiniai produktai:

Jingzhou chuyunzhizhi arbatos rinkinys arbata, guo parduotuvė chu Jian.

Nuotrauka/Jingdžou kultūros ir turizmo biuras

Mangya Kaitian Roman Love Yunyang New

Įvadas į liniją

Shiyu ir mangų rūšys, visos keturios daigai yra įkišti į daigus. Šventyklos mugė meldžiasi už palaiminimus ir „Dragon Boat“ lenktynes, kad būtų galima nustatyti gražius ligas ir nelaimes bei grūdų nuėmimą.

黄 Linijos vieta: Yangxin County, Huangshi City

池 Maršrutas: Fuchi Town -lilin Village, Fulu Town -Pai Town, Town Town Senove House -Sky City Scenic Area -shanju Qiuyi B&B

Transportas:

城 Važiavimas savarankiškai: „Sky City“ vaizdingas rajonas, Fuchi miestelis, Lilino kaimas, Fulu miestelis, Paijiatango senovinis namas, Shanju Qiuyi Hiber yra daugiau nei 60 kilometrų nuo Huangshi miesto, apie 1 valandą automobiliu, maždaug 140 kilometrų nuo Wuhan City valandos.

Eilutės akcentas Įvadas

„Lilin Dragon“ valtis: tai tradicinis Lilino kaimo paprotys, Nantano ežero rajonas, Yangxin, Huangshi miestas. ir jame yra turtinga tradicinė kultūrinė vertė.Kiekvienais mėnulio kalendoriaus balandžio mėn. „Lilin Dragon“ valčių lenktynėse vyko ne tik praturtėję kaimo gyventojų kultūrinį gyvenimą, bet ir parodė didelį vandens kaimo žmonių norą kovoti pirmą kartą, siekti laimės ir persekioti laimė.

: 垄 Kangxi valdymo metu Qing dinastija, apimanti maždaug 3500 kvadratinių metrų plotą.Kiekvienais metais aplinkiniai kaimai susirinko čia, kad surengtų maldos už Kailiano romantiką ir palaipsniui sudarytų fiksuotą folkloro festivalio renginį.

Periferinio produkto rekomendacija

区 Miesto vaizdinga sritis:

Jis yra Wangying mieste, Yangxin County, Huangshi City, ir yra Qianli kalno viršuje, Hubei, Xiandao.1002 salų viršuje, daugiau nei 520 metrų kalnų, pilnos stiklo žiūrėjimo platformos „Sky City of Sky“, apimanti beveik 600 kvadratinių metrų, tyliai atidarė naują perspektyvą, iš kurios atsiveria vaizdas į Qianshima stebuklų šalį turistams.

Figūra/Huangshi Sky City

宿 🔸 🔸 暝:

Naujoji kinų estetika yra integruota su kaimo atostogų stiliumi, su grubiais akmenimis, purvo dangomis ir mediniais baldais.

Teminiai maisto ir kūrybiniai produktai

🔸 Specialus maistas:

„Yangxintun“ paukščių nuoviras, Xiadao ežero Shimizufish troškinys tofu, artemisia artemisia prefektūra, sidabrinių žuvų kepti kiaušiniai, troškinti milteliai, tuji nuoviro aliejaus makaronai, sulankstomi milteliai, sidabrinės salos ežero sidabrinės žuvys, xiandao juodoji arbata, Xiandao ežero kalnų laukiniai daržovės, arbata, arbata Nafta ir kt.

🔸 Kūrybiniai produktai:

„Yangxin“ audinio lipdukas, dangaus miestai, smaragdo mėgėjai Brooches.

🔸 Ne -EHERTAGE PATIRTIS:

„Yangxin Cloth“, paskelbta ant „Site Production“, „Yangxin“ arbatos šou atlikimas, antspaudų paruošimas ir naftos makaronai.

Paveikslėlis/meno hubei

„Emerald Research Fun Decrying Shrimp and Rice“ kelionė

Įvadas į liniją

Su saulės energijos sąvokomis kaip ašis, iššifruokite krevečių ryžius auginti paslaptis, jungiančias ilgą parodų salę, Kinijos krevečių kaimą, Molino kaimą, Raudonojo raudonojo melioracijos miestelį, Longwano nacionalinį archeologinių vietų parką, nukreiptą į naująjį kaimą 10 000 arų krevečių ryžių, kaimą, kaimą, Ekologinis omaro miestas, pradėkite tyrimų kelionę.Pavasario „Equinox“, patirkite didelę pavasario gaudymo ceremoniją, paragaukite pirmojo vėžės pavasarį; ryžių pagrindas, skonio ekologinės krevetės ir ryžiai, ir suraskite keturis gimtojo miesto Kinijos krevečių ryžių sezonus saulės sąlygomis.

Pav./Qianjiang Longwan svetainės muziejus

Linijos vieta: Qianjiang miestas

龙 龙 Maršrutas: Longzhano salė -Kinijos krevetės slėnis -Mmolino kaimas -xiong

Transportas:

馆 Važiavimas savarankiškai: Longzhano salė (3 kilometrai nuo miesto teritorijos, 6 minutės automobiliu) -Kinijos slėnis (vėžių prekybos centras) (21 kilometrai nuo miesto teritorijos, 21 minutės automobilis) -Mo Ling Village (23 kilometrai nuo 23 kilometrų atstumu nuo 23 kilometrų nuo 23 km. Miestas, 23 minutės automobiliu) – – Xiong Nong Red Nonggu miestelis (23 kilometrai nuo miesto teritorijos, 31 minutės automobiliu) – Longwano nacionalinio archeologinio aikštelės parkas (39 kilometrai nuo miesto teritorijos, 41 minutės automobiliu) – Long Bay, nukreipta į naująjį kaimą 10 000 arų krevečių ir ryžių. minutės automobiliu)

潜 Viešasis transportas (Qianjiang geležinkelio stotis): Longzhano salė (važiavimas 208, „Dragon Show Museum Station“) -Kinijos slėnis (vėžių prekybos centras). XIONGKOU ŪKIO STATA Naujojo kaimo grupė) -„Tropu Port Village“ (nuvažiuokite 210 -ąjį kelią iki 218, žemiau vilkiko -sress uosto raudonojo vaizdinio teritorijos) -Ekologinis omarų miestas (nuvažiuokite 206 kelią, išlipkite į Kinijos omarų miesto stotį)

Eilutės akcentas Įvadas

Qianjiang omarų festivalis: kiekvienų metų kovas – rugsėjis, rengiama tokia veikla, kaip pavasario gaudymo ceremonija ir omarų maisto savaitė.Prieš ir po pavasario „Equinox“, „Qianjiang“ gėlės iš krevečių miesto atidarė visoje šalyje Kinijos krevečių slėnyje, krevečių ryžių parke, Longwano nacionaliniame archeologijos parke ir kitose vietose.Lankytojai gali pamatyti daugiausiai ritualinių vėžių žvejybos, taip pat krevečių gaudytoją, omarų maisto knygas ir mėgautis gėlėmis pavasarį.

Periferinio produkto rekomendacija

: Ekologinis omaro miestas:

Pirmoji provincijos turizmo ir laisvalaikio rajonų partija Hubei provincijoje su Qianjiang omaro kultūros tema, omarų maistu, kultūriniu vitrina, laisvalaikiu ir pramogomis, omaro maisto tema.Prieš ir po „Xiaoman“ saulės kolektoriaus bus omaro maisto savaitė ir 10 000 omarų pokylių. bet ir mėgaukitės vietine būdinga liaudies kultūra

🔸 🔸 🔸 🔸:

Kiekvienų metų gegužę „Qianjiang“ omarų festivalis yra didelę atidarytą „Dragon“ parodų salėje. Technologijos, sąveikos, patirties ir vėžių tyrimų erdvė.Čia patikrinkite dešimtuko „Qianlong in the Yuan“ dešimtuko interneto įžymybių scenų „Zhiyin Hubei“ -„Qianjiang Crayfish“.

Longwano nacionalinis archeologinių svetainių parkas:

Nacionalinis 4A lygio turistų traukos objektas turi didžiausią vietą, aukščiausias specifikacijas, ilgiausias specifikacijas, ilgiausią trukmę, unikaliausias ir gerai išsaugotas svetaines, kurios buvo rastos iki šiol.Įėję į pirmąjį pasaulyje – Zhang Huatai, patirkite Chu tarnybą, būgnus, Cuju, audinius puodus ir jaučiate Chu kultūrą.

Vaisiai yra susipažinę su Nonggu dvaru:

Remdamiesi kaimo dvaru, kurį sukūrė „Red Farm Meliamation Culture“, turistai gali pasirinkti, kempingus, Xianto darbą, jutiklinę žuvį ir krevetes, savarankiško maisto gaminimo, kempingo laužo, gali atlikti pasėlių tyrimus kartu su saulės energijos terminais, patirti linksmybes ūkininkauti, linksmybės, Ir jauti natūralų žavesį.

村 „Tombok Port Village“:

Nacionaliniai 3A lygio lankytini objektai, garsūs turistiniai kaimai Hubei provincijoje, revoliuciniai senieji rajono kaimai, Hubei provincija Huahua.com Raudonoji perforavimo punktas, buvusioje buvusios darbininkų ir valstiečių armijos armijos vietoje vietoje lankytinų vietų.Vėjo pavasarį važiavimas dviračiu, kruizu, maudosi saulės spinduliai, raudonos kultūros skonis, kuris trunka laiką.

Teminiai maisto ir kūrybiniai produktai

🔸 Specialus maistas:

Krevetės pokylių, dviejų galvų, citrinos mirkytos krevečių, pipirų pipirų ir ryžių arbatos.

🔸 Specialybės:

Qianjiang omaro užraktas švieži drabužiai, „Qianjiang“ krevečių ryžiai, skonio kvapnus jautienos padažas, krevečių padažas, meškos ūkio vynas, pipirų pipirai ir ryžių arbata.

🔸 Specialūs produktai:

„Zhang Huatai“ kultūrinių ir kūrybinių produktų serija, raudonųjų kultūrinių ir kūrybinių produktų „Tug -Of -Port“ serija.

MLS Football Jersey