MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Riebalų kepenų gydymo raktas yra sumažinti svorį.

Riebalai valgo.Atrodo, kad visi supranta šią seklią koncepciją, todėl taip pat atsiranda kai kurie nesusipratimai.

Pavyzdžiui, „Aš nuolat judu kiekvieną dieną, mano namų ruošos darbai yra daromi“.

Tiesą sakant, tinkamą mankštos gydymo planą turėtų sudaryti profesionalūs gydytojai pagal specifines paciento sąlygas.

Atkreipkite dėmesį į tris raktus, kad gydytumėte riebalų kepenis.

Pirma, kurie daiktai jums tinka?

Dinaminiai judesiai, turintys mažą sisteminio fizinio stiprumo ir ištvermės intensyvumą, daugiausia aerobinius pratimus.Pavyzdžiui, bėgiojimas, greitas vaikščiojimas (nuo 115 iki 120 žingsnių per minutę), dviračių važiavimas aukštyn ir žemyn laiptais, laipiojimas, žaidimas badmintone, spardymas buožgalvių, šaudymo rutuliais, šokti, gaminti kvadratinę gimnastiką, praleisti virvę ir plaukimą ir tt. Pratimai yra geriau, jei mankšta yra geriau. Sumažinkite lipidus ir numeskite svorį riebiems kepenims sergantiems pacientams ir skatinkite intrahepatinių riebalų skilimą.

Antra, kiek laiko turite mankštintis?

Kalbant apie „stiprumo × laiką“, pratimų, turinčių didelį stiprumą, kiekis yra palyginti trumpas.Mankštos metu mankštos kiekis turėtų būti palaipsniui didesnis, ir tai yra pastovi, tvarkinga ir gerai.Kiekvienas pratimas turi būti baigtas mankštos metu.

Trečia, mankšta gali būti per daug.

Pacientai, sergantys riebiomis kepenimis, turėtų pasirinkti tinkamą mankštos kiekį pagal kaupimosi laipsnį ir impulsą po mankštos.Patartina išnykti po mankštos, o nuovargis po mankštos išnyks 10–20 minučių.

Mankštos metu, jei sunku kvėpuoti, blyškiai, pykinimas, vėmimas ir kt. Mankštos metu mankšta turėtų būti nedelsiant sustabdyta, o prireikus reikia atlikti atitinkamą gydymą.

Straipsnio žinios reiškia „seifo, kaip elgtis su ligomis ir saugiai“, rudenį, vadovaujant tradicinės kinų medicininei medžiagai. Paskelbta brošiūra „Wang Yongxia“ ir „Henan Science and Technology“ leidykla.

Šaltinis: „Henan Health Central Plains“ paslaugų garantijų centras

Autorius: knyga Xiaoyan

MLS Football Jersey