MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Balandžio 13 d. Guo Jingming vėl tapo visuomenės dėmesio akcentu. .Vos per tris mėnesius ši parduotuvė uždirbo 700 000 pelno.

„Netizens“ išreiškė savo požiūrį į aukštą šios makiažo parduotuvės kainą.Kai kurie žmonės mano, kad Guo Jingming, kaip sėkmingas verslininkas, rodo puikų verslo protą.Jo estetika visada buvo giriama.Todėl pagrįsta, kad jo makiažo parduotuvė gali pritraukti daug vartotojų, kurie siekia aukštos kokybės.

Tuo pačiu metu kai kurie netizens teigė, kad nors šios makiažo parduotuvės kaina yra brangi, atsižvelgiant į tai, kad ji yra šurmuliuojančioje Šanchajaus rajone, ir didelės dekoravimo ir vienos paslaugos, jis nėra per didelis, kad jis nėra per daug. turtingi žmonės.Galų gale tiems, kurie siekia aukštos kokybės gyvenimo, toks vartojimo lygis gali būti tik nedidelė kasdienio gyvenimo dalis.

Tačiau kai kurie netizens tai suabejojo.Jie mano, kad tokios kainos paprastiems žmonėms iš tiesų yra per brangios, o makiažas gali kainuoti savaitę ar net pusę mėnesio.Todėl tokia vartojimo riba privertė daugelį žmonių atgrasyti.

Mano nuomone, Guo Jingmingo šios makiažo parduotuvės atidarymas ne tik parodo jo verslo išmintį, bet ir atspindi jo persekiojimą ir atkaklumą grožį.Jo estetinė vizija ir unikalus kūrybiškumas daro jo kūrinius, o menininko įvaizdis visada pritraukia platų dėmesį ir diskusijas.Makiažo parduotuvių atidarymas šį kartą išplėtė savo estetinę koncepciją realiam gyvenimui, suteikdama platformą žmonėms, kurie siekia aukštos kokybės gyvenimo, kad parodytų savo grožį.

Tuo pat metu aš taip pat suprantu tų netizens, kurie galvoja per didelę kainą, idėjas.Galų gale visų žmonių gyvenimo standartai ir vartojimo koncepcijos kai kuriems žmonėms yra skirtingi.Tačiau tai taip pat yra Guo Jingmingo makiažo parduotuvės pozicionavimas -tai ne aptarnauja paprastus žmones, o teikia tie, kurie siekia aukštos kokybės ir vartotojų galios.

Aš daug išmokau iš šio įvykio.Visų pirma, verslo sėkmė priklauso ne tik nuo produkto kokybės ir kainos, bet ir tikslią rinkos paklausos suvokimą ir pozicionavimą.Guo Jingmingas sėkmingai sukūrė šią populiarią makiažo parduotuvę per tikslinės vartotojų grupės poreikius ir pageidavimus.

MLS Football Jersey