MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Shan Hai Lianxin ir priklauso vienas nuo kito.Nuo Pingtango apygardos, Baiyun rajono, Guangdžou miesto ir Guizhou provincijos, Guizhou provincijos, porų bendradarbiavimas, dvi vietos buvo nukreiptos į aukštos kokybės švietimo lygio plėtrą Pingtango grafystėje, o tai daro didelę įtaką gerinant mokyklų bėgimo sąlygas. , gerinant švietimo kokybę ir gerinant mokytojų lygį.

Įvykusio kampas yra didesnis nei refrakcijos kampas, todėl šviesa nuolat lenkia …

Mokytojas, kuris skaito paskaitas studentams, yra Wang Zhiying, pagalbininkas mokytojas Baiyun rajone, Guangdžou.2019 m. Vasario mėn. Ją paskyrė Baiyun rajonas, Guangdžou, ir ji atvyko į Pingtango nacionalinę vidurinę mokyklą, kad galėtų vykdyti „Grupės stiliaus“ švietimo pagalbą, ir buvo pakabinta kaip mokyklos direktoriaus pavaduotoja.Keletą metų tai buvo daugiau nei penkeri metai. Kiekvieno jungtinio įėjimo egzamino kokybės analizė, tiksliai išanalizuoti kiekvieną klasę, kiekvieną mokytoją ir kiekvieną mokinį ir moksliškai suformuluoti „vieną gyvenimo politiką“ ir „vieną gyvenimo bylą“, kad būtų galima išsamiai pagerinti mokymo kokybę.

Wang Zhiying yra nurodytas studentams atlikti klausimą (Nuotraukų teikimas Rong Media Center, Pingtang County)

„Kalbėdami jūs negalite užpildyti. Turite leisti studentams mąstyti savarankiškai, leisti studentams pristatyti save ir tada nukreipti studentus išspręsti šią problemą.”

„Pingtang“ nacionalinės vidurinės mokyklos studentė Petrochemical Jie sakė: „Pono Wango problemos sprendimo metodas mums yra labai naujas ir labai efektyvus. Tuo pačiu metu jis gali mane perkelti į kitas disciplinas ir padaryti mane labiau įsitikinęs, kai susiduriu su mokymu “.

Pagalbos švietimui atsakomybė yra paversti „kraujo perpylimą“ į „hematopoetinį“.Wang Zhiying naudoja informacines technologijas kurdamas „Pingtang -guangdžou“ žinių dalijimosi platformą ir organizuoja „Pingtang“ mokytojus, kad išmoktų „tos pačios klasės nevienalyčių“ kursų internete, vykdyti naujus vadovėlius, mokymo koncepcijas, pasiūlymų idėjas ir teorinius mokymus ir veiksmingai vaidinti žaidimą Rytuose Rytuose. Garsūs mokytojai vadovauja gaujos vaidmeniui pagerinti Pingtango nacionalinės vidurinės mokyklos švietimo ir mokymo lygį.

Wei Long, pažymio direktoriaus pavaduotojas ir Pingtango nacionalinės vidurinės mokyklos fizikos mokymo ir tyrimų komandos lyderis, sakė: „Vadovaujant mokytojui Wangui, buvo patobulinti mano švietimo sugebėjimai ir mokymo praktika, o aš laimėjau tris iš trijų. Dalyvavimo Guizhou provincijoje pamoka „Vienas mokytojas, vienas puikus“ pamoka.

Švietimas turi ne tik atkreipti dėmesį į studentų, bet ir studentų psichologiją.Wang Zhiying gerai klauso studentų balso, supranta jų poreikius ir sumišimą bei laiku teikia patarimus ir pagalbą, kad studentų širdys būtų maitinamos ir įkvėptos, ir jie yra kupini pasitikėjimo savimi ir lūkesčių ateičiai.

Wang Zhiying daro psichologines rekomendacijas studentams (Nuotraukų teikimas Rong Media Center, Pingtang County)

„Mokytojas Wangas dažnai išmokė mus tam tikrų gyvenimo tiesų ir tuo pat metu laiku teikia mums rūpestį ir padrąsinimą, kad ateityje būčiau aiškesnis. Manau, kad kai ateityje susidursiu Mokytojas Wangas.

„Tai teisinga“, tai yra Wang Zhiying gyvenimo devizas.

„Aš ir toliau naudosiu mokytojo Wango naujos švietimo koncepcijos ir idėjos kaip mūsų stilių, nuolat laikykitės mano minčių ir padėsiu mūsų mokykloms išmokti fizikos ir pasiekti sėkmę.”

Wang Zhiying sakė: „Aš manau, kad kaip pedagogas, aš galiu švytėti ir įkaisti toje vietoje, kur jums labiausiai reikia. Aš jaučiu, kad aš jį padariau. Palyginti su tuo, ką duodu, aš daugiau nuėmiau, ir toks gyvenimas yra prasmingesnis “.

Panašiai ketvirtajame Pingtango apygardos darželyje mokytojas Wu Bixia taip pat yra aktyvus Rytų ir Vakarų bendradarbiavimo švietimo pagalbos atsakymas.Ji nėra toli įveikti regioninių skirtumų, kultūrinių skirtumų ir valgymo įpročių sunkumus.

„Atvykęs į Pingtangą sužinojau, kad kai kurių vaikų elgesio įpročiuose taip pat yra keletas tėvų švietimo koncepcijų, kurios labai skiriasi nuo Guangdžou. Todėl tikiuosi, kad Guangdžou pateiks keletą pažangių švietimo koncepcijų. Pingtangas.

2023 m. Pradžioje Wu Bixia atvyko į Pingtango apygardą iš civilinės aviacijos darželio Baiyun rajone, Guangdžou mieste, ir buvo pakabinta kaip ketvirtojo darželio mokymo vadovo pavaduotojas Pingtango grafystėje.Nuo gaujos gaujos ji derino su savo profesionalia režisieriumi ir tvirta mokymo patirtimi, kad galėtų vykdyti mokytojų „Sekite mokymąsi“ ir parko ekspertus, „išeidami ir pristatant“. Įtraukite pažengusiųjų švietimo koncepcijas į „Pingtang“, kad keturių jaunų mokytojų kokybė būtų nuolat tobulinama.

Ketvirtojo darželio Pingtango grafystėje vadovė Wu Jingmei sakė: „Ji paėmė mūsų mokytojų komandą atlikti įvairių formų mokymo ir tyrimų formų, pateikdama mums pažangias ankstyvojo vaikystės švietimo koncepcijas“.

Wu Bixia paėmė studentus žaisti galvosūkių žaidimus („Plan Confer“ Rong Media Center, Pingtang County)

Wu Bixia taip pat leido vaikams dalyvauti įvairiuose rankų darbo, meninės kūrimo ir kitos veiklos praktikoje praktikuojant ir novatorišką vaikų tyrinėjimą, kad būtų galima naudotis vaikų rankomis -ugdyti kūrybinį mąstymą ir estetinius sugebėjimus, ir gavo vieningą mokytojų pagyrimą iš mokytojų. Ir studentai.

Chen Cheng, ketvirtojo darželio Pingtango grafystėje studentė, sakė: „Man ypač patinka mokytoja Wu, nes ji suprojektavo mūsų klasę, kad taptų gražesnė. Tuo pačiu metu, kai susiduriame su sunkumais, ji visada galvoja apie būdus, kaip padėti mums mums padėti Išspręsk.”

„Aš duosiu mokytojams aplinkos kūrimo koncepciją ir spalvas, atitinkančias keletą mokymo seminarų ir klasių patarimų. Per tris dimensijų kosmoso švietimo koncepcijas, kad sukurtų aplinką, jie gali pagerinti savo estetinius sugebėjimus.”

Tai yra savotiškas Wu Bixia mokymo įprotis užfiksuoti gražų vaiko momentą su objektyvu.

„Wu Bixia“ vadovavo „Wu Bixia“ sukurto miestelio žiedo kampe („Photo Conferry“ Rong Media centre, Pingtango grafystėje)

Wu Bixia sakė: „Vaikų įtraukimas į darželio darželį naudoja daugialypę terpę, kad padarytų nuostabius vaikystės prisiminimus. Kai kurie tėvai, dirbantys kitose vietose, gali pamatyti mažų vaikų augimą, susisiekti su jų namais ir geriau mokytis mūsų vaikų.”

Tuo pačiu metu Wu Bixia taip pat naudojasi kaip tiltas, norėdamas naudoti „Online+Offline“ mokymo ir bendro mokymo metodą, kad galėtų atlikti „grupės“ stiliaus bendradarbiavimą “tarp dviejų vietų parkų, kad padėtų keturiems jauniems mokytojams patobulinti. Jų profesionalumas, praplečia švietimo horizontą ir atnaujina švietimo koncepciją.

Wu Jingmei sakė: „Mes kruopščiai pasimokysime iš Guangdžou mokyklų patirties ir praktikos, sujungsime tikrąją parko situaciją, nuolat tyrinės kelią, tinkantį savo vystymuisi, pagerinkite švietimo kokybę, padėkite tvirtą pagrindą augimui ir mažų vaikų vystymasis.

Pagalba niekada nėra žmogaus augimas ir mokyklos augimas, tačiau žmonių grupės augimas ir regioninio išsilavinimo augimas.

Baiyun rajonas, Guangdžou, investavo į naujai pastatytą Pingtango nacionalinę vidurinę mokyklą „Menų ir sporto pastatas“ („Photo Conferry“, Pingtango apygardos Rong Media Center)

Po to, kai buvo pradėtas Rytų ir Vakarų bendradarbiavimo mokymo darbas, Baiyun rajonas, Guangdžou išrinko 47 švietimo kadrų talentus, turinčius gerą politinę kokybę, stiprius darbo galimybes ir aukštą profesionalų lygįŠiuo metu iš viso daugiau nei 56 milijonai juanių švietimo fonduose, 6 224 specialus mokymas mokymui ir mokytojams pradinių ir vidurinių mokyklų, 448 didelės pagalbos veiklos ir 222 pradinių ir vidurinių mokyklų direktoriai, vidurinio lygio kadrai ir Rezultatų mokytojai išrinko Pingtango apygardą.2023 m. Daugiau nei 60 studentų iš dviejų vietų aplankė viena kitą, o 2100 mokytojų dalyvavo diskusijose internete ir neprisijungus.

„Grupės stiliaus“ švietimo pagalba pakeitė Pingtango apygardos vaikų likimą, taip pat patikėjo Šanxiango švietimo plėtros plėtros ateitis, kad būtų skatinamas naujas Pingtango švietimo lygis.

MLS Football Jersey