MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  „China News Network Nanning“, balandžio 20 d. (Chen Guanyan) balandžio 19 d. Vakare, „Didžiojo neono“ Guangxi nacionalinė drabužių paroda pasirodė Naninge, Guangxi 2024 m.

Nuotraukoje pavaizduota „Guangxi“ nacionalinės drabužių šou scena.Chen Guanyan nuotrauka

  Tos nakties drabužių paroda buvo padalinta į tris skyrius: „Protėvių namų kolekcija“, „Puikus naujas makiažas“ ir „Mieli vaikų gėlių drabužiai“. Su šiuolaikiškais drabužiais, ne gretimais menais ir mados stiliais, pilnais drabužių ir pakabukų aksesuarų rinkiniais ir išsamiai parodo spalvingą ir spalvingą nacionalinę kostiumų kultūrą Guangxi.

  Drabužių parodą palaikė Guangxi Zhuang autonominio regiono kultūros ir turizmo departamentas bei Guangxi Zhuang Autonominio regiono Nacionalinis religinių reikalų komitetas.Kaip svarbus „Guangxi kovo kovo kovo mėn. Kovo mėn. Kovo mėn.“ Veikla, šis drabužių šou parodo nacionalinių kostiumų grožį per modelio „Catwalk“ formą, madų šou ir vaikų katiną, kurį suprojektavo kolegijos ir studentai. Bagui nacionalinės kultūros laikų konotacija.

Nuotraukoje pavaizduota „Guangxi“ nacionalinės drabužių šou scena.Chen Guanyan nuotrauka

  Remiantis pranešimais, šių metų nacionalinė drabužių paroda sulaukė didelio visuomenės sektorių, ypač drabužių projektavimo pramonės ir universitetų Guangxi rajone ir už jos ribų.Mokytojai ir studentai iš daugelio kolegijų ir universitetų, tokių kaip Guangxi universiteto Etninio universiteto universiteto Acacia Lake koledžo, Guangxi Nanning Profesinio ir technikos koledžo, Guangxi profesinio ir technikos koledžo, Guangxi tekstilės pramonės mokyklos ir kitose kolegijose bei universitete, aktyviai dalyvauja šiame etninių drabužių parodų renginyje. Technikos ir kiti drabužiai parodė skirtingą dizaino stilių, išlaikant nacionalinės tradicinės kultūros esmę, parodant gilias nacionalines kultūros konotacijas, naują tradicijų ir mados kibirkštį ir tyrinėdami nacionalinės drabužių kultūros inovacijų ir vystymosi kelio kelią.

Vaikai nacionaliniuose kostiumuose.Chen Guanyan nuotrauka
MLS Football Jersey