MLS Football Jersey
Pn. Bir 21st, 2024

2024 m. sausio 19 d. NBA reguliariojo sezono rungtynėse „Grizzlies” išvykoje žaidė su „Timberwolves”. „Grizzlies” trūko tokių žaidėjų kaip Ja Morantas, Marcusas Smartas, Desmondas Bainas, Stevenas Adamsas, Brandonas Clarkas ir Derrickas Rose’as, tačiau jie vis tiek sugebėjo išlaikyti persvarą pirmuosius tris rungtynių ketvirčius.

„Grizzlies” pralaimėjo „Timberwolves” gėdingas rungtynes

Pirmajame ketvirtyje „Grizzlies” žaidėjas Jarenas Jacksonas jaunesnysis pelnė 15 taškų ir padėjo savo komandai perimti iniciatyvą. Gerai žaidė ir „Timberwolves” žaidėjas Nazas Reedas, kuris per pirmąjį ketvirtį pelnė 13 taškų. Abi komandos sužaidė lygiosiomis iki 30 taškų.

Antrajame ketvirtyje „Timberwolves” sunkiai sekėsi – jie pelnė tik 20 taškų. Tuo pasinaudoję „Grizzlies” krepšininkai padidino savo pranašumą iki penkių taškų. Įpusėjus mačui „Grizzlies” pirmavo 55:60.

Trečiajame ketvirtyje Luke’as Kennardas iš „Grizzlies” ir Anthony Edwardsas iš „Timberwolves” išėjo vienas prieš vieną. Kennardas pelnė 14 taškų, o Edwardsas – 10. Rezultatas buvo lygus 81:86.

Ketvirtajame ketvirtyje „Timberwolves” atgijo ir atitrūko 11:0. Rudy Goebelas pelnė keturis taškus iš eilės, Mike’as Conley – tris, o Edwardsas – šešis. „Timberwolves” susitelkė ir išsiveržė į priekį 92:81.

Paskutiniajame ketvirtyje „Timberwolves” perėmė kontrolę ir galiausiai įveikė „Grizzlies” 118:103. Edwardsas per paskutinį ketvirtį pelnė 12 taškų ir padėjo „Timberwolves” laimėti ketvirtąsias rungtynes iš eilės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey