MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Pekinas Electricas (žurnalistas Zhao Shanas) neseniai buvo išleista 2024 Kinijos turizmo mokslo metai, kuriuos surengė Kinijos turizmo tyrimų institutas.
Kinijos turizmo tyrimų instituto išleista „pirmosios pusės -Half -eear“ „ekonominės operacijų analizės ir prognozavimo ataskaita“ atkreipė dėmesį, kad šių metų pirma Klestėjimas tuo pačiu metu.Pirmąjį ketvirtį vidaus turistų skaičius ir visos turistų išlaidos išleido apie 20 %, o atvykimo ir išėjimo turizmo rinkos augimo tempas viršijo dvigubą ir apie 20 milijonų turistų iš šalies ir iš jos.Pirmąjį metų pusmetį turizmo ekonomika pamažu grįžo į ilgalaikę stabilios augimo tendenciją.Remiantis tokiais rodikliais kaip gyventojų noras keliauti, turistų rezervavimo indeksas, verslumo pasitikėjimas savimi ir kt., Tikimasi, kad išsamus turistų pasitenkinimo apklausa ir rinkos temos interviu bus artima tuo pačiu 2019 m. Laikotarpiu per pirmąjį metų pusmetį apie 80 % 2019 m.
Kinijos turizmo tyrimų instituto išleista „Nacionalinio turistinių pasitenkinimo apklausos ataskaita 2023“ rodo, kad 2023 m. Nacionalinio turistų pasitenkinimo indeksas buvo 80,04, kuris ir toliau išliko „pasitenkinimo“ diapazone.Dėl centralizuoto išleidimo ir tiekimo grandinės dar nebuvo visiškai suremontuota, tokie laimėjimai nėra lengvi.Lankytojai ir toliau gerino transportavimo, kelionės tikslo ir ekonomiškumo pasitenkinimą bei pateikė didesnę kelionių agentūrų, apsipirkimo, apgyvendinimo ir maitinimo paklausą.
Miestas yra pagrindinis turizmo, tikslo ir turizmo tranzito šaltinis.Miestai visada buvo pagrindinis veiksnys nustatant turistų pasitenkinimą.Mieste koncentruota daugiau nei 70 % keleivių srauto 2023 m. Ir 80 % turizmo vartojimo.Viešųjų paslaugų sistema, verslo aplinka ir gyventojų draugystė tapo svarbiais rodikliais, kaip įvertinti miesto turizmo plėtrą.„Išgalvotas augintinio svečias“ tapo 2023 m. Raktiniais žodžiais. Nuoširdus miesto svetingumas duoda efektyvių rezultatų, o kelionės tikslo klampumas didėja.Aukštesni miestai išlaikė keleivių srauto populiarumą teikiant išsamias viešas paslaugas, infrastruktūrą ir verslo aplinką, nuolat pritraukti ir renka aukštos kokybės išteklius ir elementus, o tai lemia vidaus turizmo paslaugų kokybę.Remiantis racionalaus vartojimo tendencija, aktyvios viršūnės ir kelionės tikslai, maži ir vidutiniai miestai ir miestai taip pat tapo populiariomis turistinėmis vietomis.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey