MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Red Net Moment News“ korespondentas Cao Suzhen Tang Yi Luzhou ataskaita
Siekdama iššokti iš ūkininko vartų ir eiti į idealą, 1996 m. Jis buvo priimtas į Luzhou normalų universitetą su puikiais rezultatais. Revoliucinis rajonas -Butijos kaimas.
Nuviltas kalnų kaimas, grubus mokyklos pastatas, apleistos stalai ir kėdės … Sunki aplinka suklastojo jos atkaklią valią, ir ji buvo pasiryžusi tapti naujos kartos mokymosi, tyrimų ir mokslininkų mokytojais.Ji yra pasiryžusi mokyti reformos, būti sąžininga ir novatoriška, drįsta sunkiai dirbti, drąsos atsiduoti, vieningi ir bendradarbiauti, su stipriu karjera ir griežtu akademiniu požiūriu, pasiekė didelius laimėjimus ir apdovanotos „Zixing City“ išskirtiniais mokytojais ir „Zixing City“ puikiai Bažnyčios švietimas.Per pastaruosius 25 metus ji laikėsi tikėjimo ir patyrė devynias kaimo, kasybos ir miesto vietovių mokyklas ir prisidėjo prie savo mylimojo išsilavinimo.
Šiandien mes ėjome į „He Lixia“, trečiosios „Zixing City“ pagrindinės mokyklos direktoriaus, edukacinę istoriją.
Žodžiai mokyti, mylėk Yudao Lee
Švietimo pagrindas yra dorybė;Mokytojo giminystė, meilė, meilė dažnai
Studijuokite mokytoją, jis protas.Ji dažnai primena savo kolegas, kad mūsų vaikai neturi „neturtingų studentų“, o tik praleidžia laiką ar vėlai. confidence and optimism, optimistic, optimistic, and optimistic, optimistic, and optimistic, and optimistic, optimistic, and optimistic, and optimistic, optimistic, and optimistic, and optimistic, optimistic, and optimistic, and optimistic, optimistic, and optimistic, and optimistic , ir optimistiški, optimistiški, optimistiški, optimistiški ir optimistiški ir optimistiški, optimistiški, optimistiški ir optimistiški ir optimistiški ir optimistiški, ir optimistiški, jie yra pasitikintys savimi ir optimistiški. -Terija.
Paprastai, kai ji pamatė blogą vaikų elgesį, ji kantriai sustos ir bendrauja;Šie paprasti dalykai, vaikai žiūri į juos, prisimindami savo širdyje, tai yra tokie žodžiai ir ausys, o vaikai nesąmoningai ugdo gerų elgesio įpročius.
Švietimo pertvarkymas, puolimas.Siekdama padėti mokyklai, ji dažnai naudojasi klase ir po mokyklos ir randa mokinius bendrauti ir kalbėti apie jos mintis.Studentas Li Wenas buvo išsiskyręs su vaiku. Idėjos ir suteikite jam tėvus panašią priežiūrą.Ji naudojasi savo veiksmais ir veiksmais, norėdama pasakyti, kad turime būti mokytoja, ypač kaip klasės mokytoja.
Paklauskite savęs, nenuilstamai
Pirmasis mokytojo stotelė jis dirba Butiano kaime, revoliucijos rajone.Mokykla priima dvipusį mokymą.Tyliame kaime, mokytojui, jis yra klasėje -„Office -Living Three Hough“ į bendrabutį, vienas stalas, viena kėdė, stalo lemputė, lydėjo ją per daugybę tylių naktų.
Pradėjusi nuo pirmosios darbo dienos, ji reikalavo kruopščiai ruošti kiekvieną pamoką, kad galėtų kalbėti apie kiekvieną pamoką.Siekdama pagerinti mokymo lygį ir kokybę, ji išmoko iš puikių mokytojų, turinčių atvirą mintį.2006 m. Ji priėmė viešą įdarbinimą ir ji ėjo į direktoriaus vadovybės pareigas. , ar ji gali mokytis temperatūros.
Gilinimo mokymo programos reforma, nepatenkinama
Mokytojas, kurį jis kartą pabrėžė mokymo ir tyrimų asociacijoje; Siekdami, kad jų gyvybingumas klasėje būtų gyvybingumas, emocinės klasės, intelektualios klasės, ekologinės klasės.
Ji paskatino drausmės mokytoją išmokti naujų sąvokų, su visais studentais susidurti su visais studentais, ugdyti mokslinių tyrimų supratimą, patirti tyrimo metodus ir prasiskverbti ir išplėsti tiriamųjų tyrimų turinį, siekiant ugdyti studentų galimybes analizuoti ir apdoroti informaciją.Per savarankišką mokymąsi, kooperatinį mokymąsi ir tyrimo mokymąsi, buvo pasiekti pagrindiniai mokymosi metodų pokyčiai, studentų akademiniai rezultatai buvo labai pagerinti, o vieni geriausi yra vieningi egzaminų rezultatai.
Daugybė mokytojų parašytų dokumentų. Jis laimėjo provincijų ir savivaldybių apdovanojimus, paskatino daugiau nei keliolika temų grupių sėkmingai atlikti tyrimų tyrimus, o daugelis temų laimėjo provincijos ir savivaldybių išskirtinio mokymo ir tyrimų pasiekimų apdovanojimus.Mokytoja taip pat buvo įvertinta kaip „pažengęs į Luzhou miesto mokymo programos reformą“ Tris kartus kaip „puikus Hunano provincijos universiteto miestelio literatūros konkurso instruktorius“.
Giliai ugdykite valdymą, nepamirškite savo pirminio ketinimo
Kaip direktorius, jis atkreipė dėmesį į mokytoją.Senasis mokytojas Li Sillinas kelis kartus lankėsi pas jį ir liepė jam gerai atsigaivinti, tačiau jis nenorėjo atidėti mokinio mokyklos. Važiuok.
Siekdama padėti mokytojams ir studentams, kenčiantiems nuo sunkumų, ji nustato skurdą sukeltą mokytojų mokytojų duomenų bazę, kad koordinuotų atitinkamus departamentus, rūpestingas įmones ir savanorių asociacijas, kad suteiktų jiems materialią pagalbą ir psichologinę konsultaciją.Studentai Wu Zhanglongas, Liu Yuzhengas ir kiti vaikai turi sunkumų savo šeimose, tačiau jie padarė didelę pažangą mokyklose ir visuomenėje.Ji aktyviai dalyvavo švietimo skurdo mažinime ir iškovojo „Kinijos kaimo švietimo fondo meilės mobilizacijos apdovanojimo“ ir „ambasadoriaus ambasadoriaus“ titulą.
Sukurdama mokyklų vadovų komandą, mokytojas jis sutelkė dėmesį į atsakomybės supratimą. kita.Su bendromis mokytojų pastangomis per pastaruosius trejus metus „Zixing City“, kuriame pilna pradinės mokyklos Eksperimentinė mokykla “„ Hunano provincijos pirminės ir vidurinės mokyklos mokslo švietimo eksperimentinė mokykla “ir„ Nacionalinė pirminės ir vidurinės mokyklos mokslo švietimo eksperimentinė mokykla “ir pan.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey