MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Kinijos moterų profesionalus golfo turas 2024 m. Sezono pirmosios varžybos -„Tianjin“ sūnus, vykstantis „Panshan“ golfo klube Tianjine.
Naujas veidas, naujas oras.Kinijos golfo draugijos generalinis sekretorius Wei Qingfengas žurnalistams sakė, kad Kinijos golfo kamuoliukai yra ne tik nauji veidai, bet ir naujos reformos bei naujos plėtros; Įvykiai Išsamus ir tvarus talentų ir kitų aspektų vystymasis.
Pirmasis yra įstaigos koregavimas.Wei Qingfeng teigė, kad sėkmingai keičiant Kinijos aukštąją asociaciją šių metų pradžioje, asociacija pasikeitė ir vidaus įstaigos aplinkoje. , Strateginės propagandos departamentas ir rinkos mokymo departamentas.
„Nuolat plėtojant mano šalies ekonomiką ir visuomenę, Kinijos turas turi papildomą plėtros ir išplėtimo mastą.” Renginys.Palyginti su asociacijos mechanizmu, rinkos mechanizmas yra lankstesnis.
Wei Qingfeng teigė, kad kitame žingsnyje, nesvarbu, ar jis auga vietiniame rajone, ar vykstant į užsienį, nepakanka pasikliauti asociacijos galia, nes asociacijai trūksta profesionalių talentų.Vykdydamas įmonių operacijas, ji gali koordinuoti ir bendrauti su tarptautinėmis ir vidaus organizacijomis bei subjektais, kad būtų skatinamas renginio rengimas.
„Wei Qingfeng“ nuomone, vidurinis turas yra „lyderis“ ir golfo projekto palaikymas. veiksmingai palaikoma.Golfe dalyvauja daugiau žmonių, o visos pramonės plėtra taps geresni ir geresni.
Įsteigus įmonę centriniame ture, prioritetas yra padidinti žaidimą.”Ypač moterų turas. Šiuo metu per metus yra tik keliolika žaidimų. Jei ateityje galime padidėti iki daugiau nei 20 ar net trisdešimt žaidimų, tai bus nemaža.”
Kur gaus daugiau finansavimo palaikymo, kur dus pinigai?Wei Qingfeng teigė, kad daugiau pinigų bus išleista daugiau varžybų, kad būtų galima sukurti įvairius konkursus ir mainų platformas.Tuo pat metu tai geriau rems žaidėjų vystymąsi, kad jie galėtų ne tik „palaikyti savo šeimas“, bet ir gyventi gerą gyvenimą.Kalbant apie jaunų talentų mokymą, taip pat bus daugiau mokymo politikos ir didesnės paramos.Be to, viešumui ir reklamavimui bus sunaudota daugiau energijos, parodant golfo ir teigiamos galios saulės vaizdą ir sveikatą bei patenkinant žmonių ilgesį geresniam gyvenimui.
Wei Qingfeng teigė, kad tai sustiprins tarptautinius golfo mainus ir bendradarbiavimą.Kinijos aukštoji asociacija taip pat pasiekė strateginį partnerį su Europos kelionių grupe.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey