MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Viršelio žurnalistas jis fangdi
Gegužės 20 d. Rytą 2024 m. Sičuano provincijos ir Chengdu ikimokyklinio ugdymo mėnesio pradžios ceremonija buvo surengta Sičuano švietimo akademijoje.
2024 m. Sičuano provincijos ir Chengdu ikimokyklinio ugdymo mėnesio pradžios ceremonija 2024 m.
Pastaraisiais metais, įgyvendindamas „Keturioliktą penkių metų planą“ ikimokyklinio ugdymo ugdymo ir tobulinimo planą, Sichuanas pasiekė puikių ikimokyklinio ugdymo plėtros provincijoje rezultatų, o ikimokyklinio ugdymo populiarumas buvo dar tobulinamas.CUI Changhong, Sičuano provincijos partijos komiteto Švietimo sekretoriaus pavaduotojas, partijos grupės narys ir Švietimo departamento direktoriaus pavaduotojas bei pirmojo lygio inspektorius, teigė, kad reikia toliau skatinti Fasenijos ir Ikimokyklinio ugdymo saugos ir aukštos kokybės plėtra, įgyvendina pagrindinio ugdymo plėtros veiksmų planą ir skatinkite mokslinį švietimą, suteikia visišką žaidimą pagrindiniam ikimokyklinio ugdymo eksperimentinės srities vaidmeniui, ugdant tipinę patirtį, spinduliuoja bendrą tobulėjimą Švietimo kokybės, siekiant dar labiau sustiprinti darželio saugumą, sukurti darželio ideologinę saugumo liniją, sustiprinti darželių skaitymo valdymą, nuo ankstyvo amžiaus Kinijai auginti Kiniją. Tai yra puikios tradicinės kultūros paveldėjimas, fonas Spalva „Aš esu kinų kūdikis“, dar labiau standartizuokite darželio valdymą ir geriau patenkinti gražius žmonių lūkesčius jauniems žmonėms.
Pradinės ceremonijos scena
Pradėjimo ceremonijoje Chengdu aukšto lygio zonos švietimo kultūra ir sporto biuras surengė kalbą; Yoxian rajonas, Mianyang City ir Panzhihua eksperimentinis darželis pasakė kalbą.Prieš pradedant ceremoniją, dalyviai pastebėjo atviros scenarijaus dramą „Mano darželio gyvenimas“, kurį pateikė Eksperimentinis provincijos švietimo ir mokslo instituto darželis.
Suprantama, kad šio ikimokyklinio ugdymo mėnesio reklamos tema grindžiama „vaiko priežiūros ir vaikystės esminės linijos saugojimo tema“. Pastaraisiais metais.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey