MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

„Golden State Warriors” skęsta nusivylimo jūroje ir „Chase Center” publika jų nepagailėjo – po Naujojo Orleano „Pelicans” sutriuškinimo 141:105 juos apšaukė. Šis pralaimėjimas buvo antrasis iš eilės ir sumažino „Warriors” rekordą iki siaubingo 17-20, o tai toli gražu neatitinka „Warriors” čempioniškų siekių.

Gerbėjai apsupo Curry, kai jis skundžiasi dėl „Warriors” bėdų

Stephas Curry, kuris paprastai įkūnija grakštumą spaudimo sąlygomis, pripažino sirgalių nusivylimą ir net įsijautė į jų nuomonę. Akivaizdu, kad kovojame ir nėra ko džiaugtis, – pripažino jis. Tiesą sakant, pykau ant savęs. Mintyse pykau ant mūsų komandos už tai, kaip žaidėme.

Klay Thompsono reakcija buvo kiek santūresnė, jis atmetė šūksnius žodžiais „Man nerūpi”. Šis akivaizdus abejingumas sulaukė daugiau kritikos, išryškindamas didėjantį skilimą komandos vadovybėje.

Kova aikštelėje buvo neabejotina. Curry pelnė 15 taškų, pataikydamas 4 iš 13, o Klay pelnė 13 taškų, pataikydamas geresniu procentu. Visa našta krito ant jaunuolių Moseso Moody ir Trayce’o Jacksono-Daviso, kurie kartu nuo suolo pelnė 40 taškų.

Kita vertus, „Pelicans” džiaugėsi pergale. Jonas Valančiūnas beveik atliko dvigubą dublį – 21 taškas ir 9 atkovoti kamuoliai, o Zionas Williamsonas sužaidė solidžias rungtynes – 19 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai, 5 atkovoti ir perimti kamuoliai. Ši pergalė pakėlė juos į 6 vietą Vakarų konferencijoje, o toliau laukia Denverio „Nuggets”.

Tačiau „Warriors” bėdos vis didėja. Draymondo Greeno nebuvimas akivaizdus, o artėjanti keturių rungtynių išvyka su „Bulls”, „Bucks”, „Grizzlies” ir „Jazz” atrodo bauginančiai.

D. Curry nuoširdumas ir noras pasitikti švilpuką suteikia vilties žiburėlį. Jei „Warriors” šią dvasią pavers kolektyvine atsakomybe ir atgaivins skubos jausmą, jie gali tai įveikti. Tačiau jei Klay’aus apatija yra koks nors ženklas, „Warriors” kelias į išpirkimą bus ilgas ir nelygus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey