MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Šaltinis: Lian Shang.com

Gaminti/Lianlian.com

Rašymas/Li se

„Martin Boots“, kuriuos vartotojai vadina „gražiu kankinimu“, gali parduoti patronuojančią bendrovę.

„Social Grass“ žiniasklaidoje Xiahongshu daugelis vartotojų pasidalino savo „kraujo festivalio“ patirtimi, dėvinčiu dr. Martensą. Klientai atsisakė „Tame Dr. Martens“ ir paskelbė apie savo rekolekcijas.

Dar svarbiau, kad dr. Martens akcininkai taip pat turi „atsitraukti“.

01

Bus parduodamas „Martin Boots“ iniciatorius?

Prieš kelias dienas britų batų prekės ženklas dr. Martensas pranešė, kad jis bus parduotas.

Pasak mados verslo, dr. Martens akcininkas ir investicinė bendrovė „Marathon Partners Equity Management“ atsiuntė laišką dr. Martenso direktorių valdybai, kad konsultantas nedelsdamas pradės strateginę apžvalgą, kad galėtų parduoti.

Akcininkas teigė, kad leidžiant dr. Martensui išlaikyti sąrašą, kuris nebeatlieka geriausių akcininkų interesų, o didelių drabužių grupių įsigijo integruoti ir integruoti ar būti geriausias pasirinkimas maksimaliai padidinti nuosavybės vertę.Pranešama, kad „Marathon Partners Equity Management“ valdo daugiau nei 5 milijonus paprastų bendrovės akcijų, o šiuo metu nėra įtraukta dešimtuko akcininkų, turinčių didžiausią akcijų paketą.

Priežastis, kodėl kantriai prarasta akcininkų grupė yra dr. Martens ir nuosmukio akcijų kaina.

Remiantis naujausia dr. Martens finansine ataskaita, prekės ženklo pardavimai 2024 m. Fiskaliniais metais sumažėjo 21 %iki 267 milijonų svarų.Per pirmuosius tris fiskalinių metų ketvirčius fiskaliniais metais pajamos sumažėjo 12%.

Kalbant apie regioninę perspektyvą, per pirmuosius tris ketvirčius pajamos iš Afrikos rinkos sumažėjo 2%, JAV rinkos pajamos sumažėjo 24%, o Azijos ir Ramiojo vandenyno rinkos pajamos sumažėjo 9%ir 12%.Tikimasi, kad daktaras Martensas per fiskalinius metus sumažės beveik 10%.

Tuo pat metu taip pat mažėja dr. Martens rinkos vertė, dėl kurios investuotojai taip pat gali priversti nesėdėti.

Nuo to laiko, kai 2021 m. Buvo įtraukta į Londono vertybinių popierių biržą, dr. Martenso vertybinių popierių kaina per pirmąją savo sąrašo dieną sumažėjo žemiau 0,74 £ 4,25 ir per pastaruosius metus išliko apie 1 svarų sterlingų, o didesnė rinkos vertė buvo 83 %.

Pardavimo priežastis taip pat yra labai paprasta ir grubi -šį kartą galite parduoti gerą kainą,„Nors dr. Martenso rinkos vertė yra tik 1,1 milijardo JAV dolerių, jo galingas prekės ženklas gali pritraukti potencialius pirkėjus. Jie gali norėti išleisti mažiausiai 2 milijardus dolerių, kad įsigytų gydytoją Martensą.”

Tiesą sakant, tai nėra pirmas kartas, kai dr. Martensas patyrė nuosmukį.

2003 m. Dr. Martensas buvo ant bankroto ribos.

2014 m. „Permira“ 3,80 milijonų eurų įsigijo dr. Martens iš „Griggs“ šeimos.

Remiantis tuo metu, finansinė ataskaita, per 2020 m. Kovo 31 d., Dr. Martens pardavimai padidėjo 48%iki 672,2 mln. Svarų, o veiklos pelnas padidėjo 110%iki 142,5 mln. Svarų. Padidėjo 51%iki 301,6 mln. Svarų, o didmeninio verslo pardavimai padidėjo 45%iki 370,6 mln. Svarų.

2021 m. Dr. Martens buvo įtrauktas į Londono vertybinių popierių biržą.

Tačiau praėjus trejiems metams po įtraukimo į sąrašą, dr. Martens pranešė apie naujienas, kad ji bus parduota.

02

Kinijos rinkoje yra tik 9 parduotuvės

Nors gamybos verslas buvo perkeltas į Kinijos rinką 2003 m., Dr. Martensas oficialiai pateko į Kinijos rinką 2012 m.

Tuo metu, be kanalų neprisijungus, dr. Martensas taip pat nusileido internetiniuose kanaluose, tokiuose kaip „Tmall“, JD.com, „Wechat Mini“ programa.Ypač dėl įžymybių ir tinklaraštininkų, konkuruojančių dėl kojų, daktaras Martensas pamažu atidarė savo populiarumą.

2020 m. Fiskaliniame dr. Martenso pajamos Kinijos rinkoje padidėjo 46%metų.

Tačiau per pirmąjį 2023 m. Fiskalinių metų pusmetį dr. Martenso pajamos iš Kinijos rinkos sudarė tik 1%pasaulinėje rinkoje.Pirmąjį fiskalinių metų ketvirtį fiskaliniais metais epidemijos pajamos buvo tiesiogiai rodomos kaip 0.

Susidūręs su nepatenkinamais rezultatais, dr. Martensas nusprendė susigrąžinti veiklos teises Kinijos rinkoje ir pavertė parduotuvę tiesioginiu verslu.

Dr. Martensas per pirmąjį 2023 m. Pirmojoje pusmetyje pažymėjo fiskalinių metų pusmetį, kad Kinijos rinkos bendradarbiavimo susitarimas pasibaigs 2023 m. Pirmajame pusėje. Tuo metu išvengs pagrindinių tiesioginio verslo miestų.

Remiantis finansiniais pranešimais, nuo 2023 m. Kovo 31 d. Dr. Martensas Kinijoje atidarė 55 parduotuves, ty 32, palyginti su 2022 fiskaliniais metais.

Pradėjęs nuo 2023 m. Antros pusės, dr. Martensas Kinijos rinkoje turėjo didelį parduotuvių pasitraukimą.

Šiuo metu oficiali Dr. Martens svetainė rodo, kad Kinijos rinkoje yra 9 parduotuvės, visos Šanchajuje, kurie yra Šanchajaus „Jiuguang“ universalinė parduotuvė, Šanchajaus Qingpu Outlets, Šanchajaus Pudongo amžiaus mainų parduotuvė, Šanchajaus TX Huaihai parduotuvė, Šanchajaus „Vientiane City Store Store“ parduotuvė. , Šanchajaus „Hua Trade Plaza“, „Shanghai Xujiahui“ centro parduotuvė, Šanchajaus „Yangpu“ mados centro parduotuvė ir Šanchajaus pasaulinė uostų parduotuvė.

Tai taip pat reiškia, kad vartotojams sunku nusipirkti gydytoją Martensą, o tai taip pat suteikia galimybių dr. Martenso „konkurentams“.

Vien tik pavyzdys, atsižvelgiant į „Tmall“ pavyzdinį pavyzdį, „Dr. Martens Tmall“ oficialios flagmanų parduotuvės gerbėjų skaičius yra 1,86 mln., O „Camel“ kupranugarių gerbėjų skaičius turi 6,78 mln., O „Timberland“ gerbėjai taip pat pasiekė 3,05 mln. .

Negalima sakyti, kad dr. Martensas visiškai neturi jokios įtakos, tačiau įtaka iš tikrųjų yra vis labiau ribota.

03

Dr. Martensas „savęs giluma“

Be „pokyčių“ Kinijos rinkoje, dr. Martensas taip pat pradėjo savarankiško gailesčio priemonių seriją.

Dr Martens pirmą kartą paskyrė Gilesą Wilsoną, kuris pakeis Joną Mortimore’ą CFO, kad pagerintų didmeninę prekės ženklą ir mažmeninės prekybos kanalų finansinius rezultatus.

Praėjusių metų lapkritį dr. Martensas paskyrė „Apple“ direktorių LJE Nwokorie kaip pirmąjį CBO.

Siekdamas baigti 2 milijardus tikslų, dr. Martens planuoja padidinti savo rinkodaros ir e -komercijos kanalus JAV rinkoje.

Tuo pačiu metu dr. Martensas paleido „reprezentatyvių“ paslaugą, kai sulėtėja vartojimas, ir buvo pagerinta antrų rankų prekių paklausa, kad būtų pakeista seni batai, kad būtų skatinamas atpirkimas.

Šios strategijos nėra sunku suprasti.Kyla klausimas, kiek „Double Martin“ batų reikia vartotojams?

Anot „Ladymax“ cituojamų analitikų, Amerikos vartotojų troškimas naujiems drabužiams žymiai sumažėjo didėjant finansiniam spaudimui, o „Martin Boots“, kurių vidutinė kaina yra iki 100 USD iki 200 USD, nebebus konkurencinga.

MLS Football Jersey