MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

[Įvadas] Savarankiško tyrimo tema Geografijos ugdymas:; Geografijos mokymas (praktika), geografinis švietimas ir kt.;

Geografinis švietimas priklauso mokytojui. egzaminas.

Savarankiško egzamino tema Geografijos ugdymo tema; Praktika), geografinis švietimas, aukštesnė matematika (inžinerijos kolegija), geografinio mokslo įvadas, regioninė analizė ir planavimas, geografinės ir geografinės informacinės sistemos matavimo ir geografinės informacinės sistemos, Kinijos kultūros įvadas, pagrindinio ugdymo įvadas, turizmo geografija.

MAKIKLAI: Apskaitos, pramonės ir komercinės įmonės valdymas, tarptautinė prekyba, rinkodara, žmogiškųjų išteklių valdymas, finansų valdymas ir kt.; kt.

Pagrindinės savarankiškų studijų egzaminų kategorijos yra civilinės statybos, kalbos, mokytojų, vadybos, medicinos, teisinės, meno žiniasklaidos, finansų ir ekonomikos, kompiuterių, pardavimo ir kt.

Civilinė statyba: inžinerijos valdymas, inžinerijos išlaidos

Kalba: kinų kalba ir literatūra, anglų kalba

Mokytojai: pradinis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo, meno švietimas (muzikos švietimas, meno švietimas), sporto švietimas

Vadovybė: administracinis valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, pramonės ir komercinis valdymas, turizmo valdymas, viešbučių valdymas, viešosios institucijos valdymas

Medicina: slauga, vaistinė

Teisinė kategorija: Teisė

Meno žiniasklaida: skaitmeninės žiniasklaidos meno, transliavimo ir prieglobos meno, žurnalistikos, radijo ir televizijos direktorius

Finansinė kategorija: Apskaita, finansų valdymas, finansai, tarptautinė ekonomika ir prekyba

Kompiuterių kategorija: Informacijos valdymas ir informacinė sistema, kompiuterių mokslas ir technologijos, skaitmeninės žiniasklaidos technologijos

Pardavimų ir rinkodaros kategorija: rinkodara

Kitos kategorijos: automobilių paslaugų inžinerija, socialinis darbas

Yra daugybė didžiųjų bendrovių, kurias galite pasirinkti iš savarankiško testo, ir atidaromos bendros didžiosios įmonės.Galite patikrinti, kokios yra konkrečios kolegijos ir universitetų priėmimo didžiosios įmonės.

Populiarios savarankiškos studijos didžiosios įmonės yra kinų kalba ir literatūra, administracinis valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, apskaitos, ikimokyklinio ugdymo ir finansų didieji.

1. Valstybės pripažinimas: Kinijos egzaminuotojai Kinijos aukštojo mokslo studentų informacijos tinkle gali užklausti savo laipsnį ir valstybės pripažinimą.

2. Pasirinkite profesinę laisvę: Kandidatai į save gali pasirinkti pagal savo pageidavimus, specialybes ir kt.

3. Mažas registracijos mokestis: kiekvienos provincijos, skirtos savarankiškai studijuoti egzaminams, registracijos laikas yra skirtingas, o registracijos mokestis yra mažas.

4. Žemas atvykimo riba: Kandidatams nereikia atlikti stojamojo egzamino, tačiau įvairiose provincijose reikia nustatyti registracijos laiką.

5. Lankstūs mokymosi metodai: Nėra semestro ir akademinių apribojimų iš egzaminų kandidatų.

MLS Football Jersey