MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Šaltinis: „Žmonių kasdienis užsienio leidimas“
Lankytojai lankosi Xingguang Avenue, Tsim Sha Tsui, Honkongas.„Xinhua“ naujienų agentūros reporterio Cheno dueto nuotrauka
„Gegužės dienos“ atostogų metu Honkongas pasveikino žemyno turistus, turinčius įvairių užsiėmimų, o turizmo rinka buvo gyvybingumas.Nuo gegužės 1 iki 5 dienos Honkongo Sar vyriausybės imigracijos tarnyba užfiksavo apie 766 000 žmonių, lankančių Honkongą per jūrų, sausumos ir oro kontrolės stotis.
Yang Runxiong, Honkongo specialiojo administracinio regiono vyriausybės kultūros ir sporto ir turizmo biuro direktorius, teigė, kad nors atostogas „gegužės 1 d. Įvertinimas, kuris atneša daugiau nei 2 milijardus Honkongo dolerių vartojimo pajamų Honkongo ekonomikai.
Spalvingi projektai kaupia populiarumą
Paimdamas dangų kaip uždangą, vandenį kaip ekraną, Viktorijos uostas gegužės 1 d. Vakare tapo šviesos ir šešėlio vandenynu.Kadangi „HK“ ir „Smile Face“ fejerverkai žydi per Viktorijos uostą, „gegužės 1 d.“ Jūrų fejerverkų pasirodymas, kurį organizavo Honkongo turizmo plėtros biuras, pradėjo preliudiją pasveikinti keleivius.Geriausiu „Tsim Sha Tsui“ jūros sodo apžvalgos tašku piliečiai ir keleiviai, atvykę čia, buvo perpildyti.
„Aš ilgą laiką nemačiau tiek daug keleivių„ Tsim Sha Tsui “. Atrodo, kad oras užpildytas jauduliu.”
„Gegužės 1 d.“ Laikotarpiu populiarūs Honkongo lankytini objektai ir toliau tapo pagrindine keleivių jėga.Remiantis internetinių kelionių paslaugų teikėjų statistika, Honkongo Disneilendo kurortas, Honkongo rūmų muziejaus kultūros muziejus ir Honkongo Ferriso ratas yra populiariausi.
Prieš Disneilende „Strange Dream Castle“, Honkonge, „Diffi Bear“, kuris pakeitė naujus Kasugos drabužius, pasirodė su draugais.”Tai istorija apie meilę ir dalijimąsi. Kelionė į Honkongą yra per daug verta!”
Kitoje populiarioje lankytinoje vietoje Honkongo vandenyno parke „Miela panda“, „Whistle“ lapė, žaisminga ūdra … su vaikais pritraukė daugybę žemyno šeimų, o įvairiose vietose yra begalinių turistų srautų.Tao Tao iš Chongqing važiuoja ant tėvo pečių.Tao Tao tėvas teigė, kad kelionių patirtis buvo geresnė, nei tikėtasi.
„Gegužės 1 d.“ Laikotarpiu Honkongas taip pat surengė „Honkongo populiariosios kultūros festivalį 2024“, „Didžioji riteriškumo -Jin Yongo šimtmečio gimtadienio atminimo“, „Art@“ ir sporto renginiai, koncertai ir kita Kultūrinė ir sportinė veikla, kuri buvo laukiama.
Parodykite unikalų miesto žavesį
Miesto išdėstymas, modernūs ir nostalgiški pastatai bei Kinijos ir užsienio sambūvio kultūrinės savybės formuojami nauji Honkongo turizmo pranašumai.Pastaraisiais metais, reaguodamas į keleivių vartojimo įpročių pokyčius, Honkongas energingai sukūrė kultūrinį turizmą, ekologines turus ir sukūrė daugiau turizmo maršrutų.Naujas turizmo tipas, kurį vaizduoja „Miesto vaikščiojimas“ ir „Deep Tour“, tapo šių metų Honkongo turizmo rinkos „gegužės 1 d.“ Akcentu.
Wu Yi, Šanchajaus keleivis, daug kartų nuvykęs į Honkongą, pasirinko dalyvauti „Outdanary Tour“ turo grupėje, kurią per šią šventę organizavo vietos kelionių agentūra.”Man patinka unikalus natūralus stilius, ilgas druskos kūrimo technologija ir„ Hakka “kultūra.”
Kenny mieste, esančiame Honkongo salos vakaruose, alėja, kurioje galima pamatyti senus pastatus, dingding automobilius, jūros paviršių ir laivą tapo grynuoju raudonojo perforatoriaus tašku.Daugelis turistų atvyksta į Honkongą dėl to, o ponas Zhao Guangdžou yra vienas iš jų.
„Čia yra pati jautri filmo galimybė, ypač saulėlydžio metu, tarsi filme, tai tikrai nuostabu!” „Punch“ kortelės “„ Ateik į Honkongą, tai yra unikali Honkongo atrakcija.
Siekdamas palengvinti Honkongo lankytojus, Honkongo turizmo plėtros biuras atidarė išskirtinį tinklalapį, apimantį tokią informaciją kaip skirtingos vartotojų nuolaidos, specialus eismo priemonės ir lankytinų vietų atidarymo laikas; „Gegužės 1 d.“ Laikotarpis. Honkongas.
Skatinti ekonominio vystymosi gyvybingumą
Through the popularity of the „May 1st” maritime fireworks performance, the „Oil Tsimoswang Shopping Festival” sponsored by the Civil Affairs Office of the Oil Sisposwang Civil Affairs Office and the District Council was launched on the 1st, attracting more than 110 brands and nearly Pateikiami 2200 prekybininkų.
Siekdamas pritraukti klientų, „Tsim Sha Tsui“ restoranas pradėjo specialų baravyką „Gegužės 1 d.“ Meniu ir spektakliai.Restorano savininkas teigė, kad fejerverkų pasirodymas gali pritraukti daugiau svečių.
Honkongo turizmo skatinimo asociacijos direktorius Cui Dingbangas teigė, kad jos „gegužės 1 d.“ Tu Gua įlankoje jau turi išlygų visam namui.Jis apskaičiavo, kad bendras viešbučio rezervavimo procentas Honkonge siekė 89 %.
„Gegužės 1 d.“ Laikotarpiu Honkongo ekonomika pateikė geras naujienas.Remiantis Honkongo specialiojo administracinio regiono statistikos tarnybos duomenimis, remiantis iš anksto įvertintais skaičiais, vietinis BVP (BVP) pirma .Vėliau keletas užsienio investicijų bankų šiais metais iškėlė Honkongo BVP augimo prognozę.Morganas Chase’as teigė, kad Honkongo ekonomikos augimas pirmąjį ketvirtį buvo nustebintas, o metinė prognozė padidėjo nuo 2,9%iki 3,2%, daugiausia remiama vartojimo ir grynojo eksporto.
„Šių metų pirmojo ketvirčio ekonomikos augimo motyvacija yra iš turizmo, lankančio Honkongą. Honkonge lankančių keliautojų skaičius dar labiau padidėjo, o paslaugų produkcija ir toliau didėjo.” Iš Honkongo specialiojo administracinio regiono vyriausybės teigė, kad nepaisant sudėtingos ir besikeičiančios aplinkos aplinkos, Honkongo ekonomika vis dar auga, o pasitikėjimas savimi šiais metais pasieks didelį augimą.(Žurnalistė Feng Xuezhi Chen Ran)
„Liaudies kasdienis užsienio leidimas“ (04 -asis leidimas, 2024 m. Gegužės 8 d.)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey