MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Nuo gegužės 10 iki 12 dienos „CNFE2024“ 18 -asis nacionalinis maisto paroda vyks Jinane Shandong Tarptautiniame konvencijos ir parodų centre.[Teminė paroda: AFWE2024 Azijos vyno paroda ir 18 -oji Kinijos (Shandong) Tarptautinės vyno pramonės paroda, Chice2024 Kinijos karštų puodų pramonės grandinė ir 12 -asis „Qilu Hot Pot Festival“]
Nacionalinė maisto paroda rengiama kartą per metus.Nacionalinė maisto ekspozicija, kaip seniai įsitvirtinęs pramonės prekės ženklo renginys Kinijoje, yra paremtas vidaus vartojimo provincija -Shandong provincija. Nacionalinė rinka.
Šiuo metu artėjant parodos laikotarpiui, kokie yra 18 -osios nacionalinės maisto parodos akcentai, pirmiausia tai pažiūrėkime.
01
Kelių kategorijų vyno produktai patenkina įvairaus pasirinkimo poreikius
Kaip svarbi 18 -osios nacionalinės maisto parodos dalis, „Wine Products“ taip pat sudarė pagrindinę parodos parodą -AFWE2024 Azijos vyno paroda ir 18 -oji Kinijos (Shandong) „International Wine Expo“ (toliau -2024 m. Azijos vyno paroda ir 18 -oji „Shandong Wine Expo“ ).
Kaip buitinė profesionali vyno parodų platforma, 2024 m. Azijos vyno paroda ir 18 -oji „Shandong“ vyno paroda, be tradicinių baltojo vyno produktų, buitinių ir užsienio vynų, suburs įvairių kategorijų alkoholio gaminius. , Naujas vynas ir kiti vyno produktai taip pat bus eksponuojami dabartinėje parodų svetainėje, kad patenkintų įvairaus vyno vartojimo poreikius ir suteiktų įvairesnę atrankos erdvę pardavėjams.
02
Sveikas maistas ir kokybiškas maistas prisitaiko prie naujos vartojimo tendencijos dabar
Šiuo metu, pabudę vartotojų supratimas apie sveikatos vartojimą, vartotojai nori mokėti už sveikatą.Tuo pačiu metu spartus kokybės vartojimo plitimas taip pat yra svarbus poveikis vartotojų maisto vartojimo koncepcijai.
18 -ajame nacionalinėje maisto mugėje, sveiko maisto ir įvairių vietų aukštos kokybės specialiųjų maisto produktų grupė suteiks daugiau naujų pasirinkimų profesionalioms auditorijoms.
Be to, atsitiktinis maistas taip pat bus šios parodos akcentas.Daugybė ekonominių atsitiktinių maisto produktų bus sutelktas į parodų svetainę, suteikiant daugiau aukštos kokybės produktų su didelėmis pelno maržomis ir aukšta kokybe prekiautojams.
03
Daugybė gėrimų padeda pardavėjams laimėti artėjantį piko vartojimo sezoną
Kylant temperatūrai, gėrimai ruošiasi vartoti rinką.Šioje parodoje bus įvairių prekės ženklų ir unikalių pieno gėrimų, funkcinių gėrimų, sulčių gėrimų, gazuotų gėrimų, arbatos gėrimų, geriamojo vandens ir kt.
04
Karšto puodų maitinimas uždegs gali aistrą
Kaip pirmoji kiniško maisto ir gėrimų kategorija, karštas puodas yra paskirstytas visose gatvėse.„Hotpot“ restoranai, turintys skirtingo stiliaus ir skirtingas temas, yra entuziastingos maisto, pradurtos vietos vartotojams.
„Qilu Hotpot“ festivalis yra pirmoji „Hotpot“ profesionalus paroda Kinijoje, kuri yra didelės rūšies efektyvi „Hot Pot“ profesionalas Šiaurės Kinijoje ir UFI sertifikuota Pasaulinės parodų pramonės asociacijos. POT maitinimo pramonės specialistai.
12 -ajame „Qilu Hotpot“ festivalyje „Hotpot Catering“ tiekimo grandinės prekės ženklas ir „Hot Pot Catering“ franšizės prekės ženklas iš visos šalies susirinks parodų svetainėje, kad skirtų šventę karšto puodo pasirinkimui karštų puodų pramonei.
Be to, parodų svetainėje taip pat bus vykdoma daugybė gyvų veiklų, tokių kaip varžybos, forumai, kurie dar labiau padidins parodos turtingumą.
Gegužės 10–12 d. Susitikime su Quancheng Jinan ir susitiksime su 18-ąja nacionaline maisto paroda.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey