MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
CCTV Pekino balandžio 25 d. (Žurnalistas Jiao Hao) Pagal centrinės radijo ir televizijos ekonominės stoties „pasaulines finansines naujienas“, šie metai yra „vartojimo skatinimo metai“.Ateinančioje „gegužės 1 d.“ Atostogose, kokia vartojimo veikla vyks įvairiose vietose, kad patenkintų atostogų masių vartojimo poreikius ir skatintų nuolatinį vartojimo plėtrą?Komercijos ministerijos atstovas pristatė išsamią situaciją reguliarioje spaudos konferencijoje, vykusioje šiandien (25 -oje).
Jis Yadongas, Komercijos ministerijos atstovas, teigė, kad šių metų gegužės 1 d. Atostogų metu pirmasis vartotojų veiklos skatinimo įvairiose vietose punktas buvo sutelkti dėmesį į seną ir naują, kad būtų skatinamas vartojimas.Prekybos ministerija laiko vartojimo prekių, kuriose seną pakaitalą, reklamavimą kaip dabartinio vartojimo darbų dėmesį, laikosi „politikos+veiklos“ dviejų ratų pavaros ir nurodo įvairias vietas, kur derinti naudingus išteklius, tokius kaip prekės ženklo veikla, pagrindinės parodos, pagrindinės parodos , pramoninės grupės ir pagrindinės įmonės.Šiuo metu Komercijos ministerija rėmė Hainaną, Ningxia, Shandong, Guangdong ir kitas vietas, kur vyks vietinės stoties veikla.
Antrasis dalykas yra pabrėžti integraciją ir inovacijas bei išplėsti naują vartojimą.Komercijos ministerija šį šeštadienį Šanchajuje pradės „2024 m. Tarptautinį vartojimo sezoną“ ir pradės naujus vartojimo scenarijus, tokius kaip pirmasis pasirodymas, mados vartojimas, sveikatos vartojimas, sporto vartojimas.
Jis Yadongas teigė, kad tai aktyviai vadovauja visoms vietovėms organizuoti turtingą vartotojų veiklą ir skatinti gilią verslo ir pietų verslo integraciją bei scenos inovacijų inovacijas.Vietos specializuotų užsiėmimų, tokių kaip Pekino pasaulinio vystymosi festivalis, Šanchajaus sporto vartojimo festivalis, „Good -Fleakny Yunnan“ maisto festivalis ir kt., Bus vykdoma viena po kitos.
Gegužės dienos atostogų metu rinkos pasiūla taip pat sulaukė daug dėmesio.Jis Yadongas teigė, kad Prekybos ministerija atidžiai stebės rinkos operacijų tendencijas, organizuos verslo ir apyvartos įmones, kad padidintų atsargų kaupimą, padidintų papildymo dažnumą ir užtikrintų festivalio rinkų tiekimą.
Jis taip pat pristatė, kad šeštasis „Dvigubas internetinis prekybos festivalis“ vyks nuo balandžio 28 iki gegužės 12 dienos.Pagrindinė „Shuangpin“ internetinio prekybos festivalio vieta yra Hubei. .
Dabartiniame „Dvigubo internetinio prekybos festivalyje“ sutelks dėmesį į tris pagrindines temas.Pirmasis yra sutelkti dėmesį į skaitmeninį malonumą ir pagerinti skaitmeninį vartojimą.Šiuo metu skaitmeninis vartojimas klesti ir tapo svarbia aukštos kokybės gyvenimo dalimi.Antrasis yra sutelkti dėmesį į pasaulinį prekybos pasaulį, Kinijos „Unicom“ ir užsienį.„Šilko kelio E komercijos“ draugų ratas mano šalyje išsiplėtė iki 30 šalių, kad padėtų ugdyti pasaulinę E komercijos rinką.Trečioji yra sutelkti dėmesį į skaitmeninę žvalgybą ir padėti pramoniniam atnaujinimui.Optimizuodami viešąsias paslaugas, skatinkite skaitmeninio elemento gyvybingumą ir paspartinkite prekės ženklo E komercijos plėtrą.
Norėdami gauti įdomesnės informacijos, atsisiųskite klientą „Yangguang.com“ programų rinkoje.Sveiki atvykę į naujienų įkalčius, 24 valandų ataskaitą „Hotline 400-800-0088“;Autorių teisių pareiškimas: Šio straipsnio autorių teisės priklauso CCTV, ir ji nebus atkuriama be leidimo.Kreipkitės: [email protected], mes būsime atsakingi už nepagarbų elgesį.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey