MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  Kinijos naujienų tinklas Lanzhou, balandžio 18 d(Yang NA) Kaip turizmo pramonės „avangardas“, kelionių agentūros vaidina svarbų vaidmenį plėtojant turizmą.Gansu provincijos turizmo asociacijos kelionių agentūros filialas buvo įsteigtas 18 -ą dieną. .

  Filialą inicijavo 5 -oji Gansu provincijos turizmo asociacija.

  Kovo 14 d. Tianshui, Gansu, turistai laikė pasirinktą „daržovių puokštę“.(Duomenų paveikslas) Jiumei Dan padidino nuotrauką

  Kelionių agentūros skyriaus įsteigimas, kelionių agentūros atliks profesines funkcijas vadovaujant asociacijai, standartizuoti pramonės šakas, apsaugoti narystės teises, kurti mainų platformas ir skatinti turizmo inovacijas bei aukštos kokybės plėtrą.Tiksliau, tai bus padaryta iš aštuonių svarbių ekspozicijų studijų ir įgyvendinimo aspektų, turizmo išteklių dalijimosi platformos, novatoriškų tarptautinių rinkų, stiprinant talentų komandas, stiprinant užsienio viešumą, skatinant žvaigždžių vertinimą ir sąrašo išleidimą, pramonės savaime suprantamumą ir stiprinimą pramonės savaime suprantamu dalyku, ir stiprinant pramonės savikontrolę ir stiprinant pramonės savikontrolę, ir jų Po aštuonių AI eros aspektų, vadovaujančių tendencijai.

  Gansu, esantis senovės Šilko kelio „Auksinėje dalyje“, yra turtingas ir įvairus turizmo išteklius.2023 m. Gansu provincija iš viso gavo 388 mln atitinkamai 2019 m.

  Vasario 18 d., Po sniego, sidabras, priklijuotas pusmėnulio pavasario vaizdingoje Mingshano kalno, Dunhuango mieste, Gansu provincijoje, buvo vaizdinga.(Duomenų žemėlapis) Zhang Xiaoliang nuotrauka

  2024 m. Pavasarį Tianshui, Gansu, pritraukė turistus namuose ir užsienyje su dubeniu „karšto ir karšto“ aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus aštraus.Gansu provincijos kultūros ir turizmo departamento duomenimis, pirmąjį šių metų ketvirtį Gansu provincija gavo 72,5 milijono turistų. .

  Qin Bingfeng, antro lygio Gansu provincijos kultūros ir turizmo departamento inspektorius, teigė, kad turizmo rinkos populiarumas yra galimybė ir iššūkis kelionių agentūroms, ypač dabartinėje turizmo rinkoje. Apsipirkimas ir kiti klausimai turi ryžtingai atsispirti ir išvalyti neigiamą modelį.

  Norėdami dar labiau reguliuoti turizmo rinką, padidinti civilizuoto turizmo supratimą ir sustiprinti vientisumo paslaugų lygį, Gansu provincijos kultūros ir turizmo departamentas neseniai paskelbė taisykles, kad iš kelionių agentūrų, kurios neturi skelbti melagingų skelbimų Kaip turizmo produktų organizacijos, naudokite „Laukinių vaizdingų vietų“ ir „juodųjų lankytinų vietų“.

  Qin Bingfeng teigė, kad kelionių agentūrų asociacija atliks tiltų ir obligacijų vaidmenį, padidins kelionių agentūrų konkurencingumą ir skatins tvarų, sveiką ir greitą Gansu turizmo rinkos plėtrą.

MLS Football Jersey