MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Šenzeno naujienų tinklas, 2024 m. Gegužės 8 d.(Shenzhen specialioji ekonominės zonos reporteris Yao Zhuowen Cao daina) Neseniai Švietimo ministerija surengė 2024 m. Švietimo priežiūros ir priežiūros asociacijos susitikimą ir privalomo švietimo kokybės subalansuotos plėtros ir vertinimo konferencijos sąrašą.Futiano rajono, Šenzeno, pasirinkimas pažymėjo, kad Futiano rajonas ėmėsi iniciatyvos siekti aukštos kokybės ir subalansuoto privalomo ugdymo plėtros provincijoje, suteikdamas „Futian“ modelį, skirtą aukštos kokybės ir subalansuoto privalomo švietimo plėtrai, intensyviai. Didelio masto Guangdongo provincijos miesto rajonas ir net šalis.
2017 m. Balandžio mėn. Futijos rajonas oficialiai pradėjo nacionalinio privalomo ugdymo subalansuotos plėtros zoną , Švietimo ministerija buvo oficialiai paskelbta viena iš pirmųjų apskričių (rajonų) partijos; Vertinimas.
Nuo plano pradžios iki priėmimo, aukštos kokybės ir subalansuotos privalomo švietimo plėtros zonos įkūrimas Fukudų rajone truko 7 metus.Sutelkdami dėmesį į dvi pagrindines švietimo sąžiningumo ir aukštos kokybės plėtros temas, mes visiškai išplėsime aukštos kokybės švietimo išteklių aprėptį, sumažinsime kokybišką atotrūkį tarp tarpusavio mokyklos mokyklos ir stengsimės padaryti visas regiono mokyklas. į aukštos kokybės mokyklas, turinčias gerų sąlygų, aukštos kokybės ir pasitenkinimo masėmis.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey