MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Fiorentina nie tylko złożyła zapytania o Gudmundnssona i Valentina Carboniego, ale podobno zrobiła to również w przypadku ofensywnego zewnętrznego gracza koszulkę piłkarską Atlanta United, Thiago Almady, wycenianego przez klub na około 25 milionów euro, co Viola uważa za wysoką kwotę.

Fiorentina: sondaż w sprawie Thiago Almady po odmowach Interu i Genoi w sprawie Carboniego i Gudmundnssona

Koszulki piłkarskie dla dzieci

SZCZEGÓŁY – koszulkę piłkarską Fiorentina szuka ofensywnych outsiderów, a w każdym razie zawodników, którzy mogą podnieść poziom techniczny drużyny i zwiększyć liczbę bramek. Najlepszymi strzelcami klubu w Serie A są Nico Gonzalez i Bonaventura z 6 bramkami każdy, ale ten pierwszy niedawno wrócił po kontuzji, ten drugi ma nieunikniony spadek w strefie bramkowej, Tanie koszulki dziecięce Fiorentina a jego ostatnia bramka pochodzi z dnia meczowego 14.

W ostatnim okresie Lucas Beltran lepiej wszedł w mechanizmy włoskiej drużyny i strzelił 4 gole w ostatnich 7 meczach ligowych, niemniej jednak w niektórych meczach Viola nie może zrealizować tego, co produkuje i z tego powodu chcieliby wzmocnić dział ofensywny. Aby go wzmocnić, złożyliby zapytanie o Argentyńczyka, klasę 2001 z Atlanty United, jednak koszty są uważane za wysokie. Kontrakt Argentyńczyka wygasa w grudniu 2025 roku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey