MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Sąsajos naujienų reporteris | Fang Xinyu

Sąsajos naujienų redagavimas | Lou Qinqin

„Erdos“ (Ordos) 2024 m. Pavasario ir vasaros madų šou yra paremtas „Flowing Flower“ tema ir lengvai pristatoma Šanchajaus žvaigždžių meno muziejuje 2024 m. Balandžio 15 d.

Moterų drabužių dalys aplink gėles ir tekančios, pradedant nuo kašmyro, apimančios darbo vietą, atostogas, lauko scenas ir pagaliau einant į svajonių svajonės skyrių.Finalas prasideda nuo gėlių, o spalva buvo pagilinta, rodanti tekančio ir tekančio tekėjimo procesą.

Atsipalaidavimo stilius ir elegantiškas prekės ženklas vis dar yra labai susijęs su „Cashmere“ pavasarį ir vasaros madą. Suvaržymo jausmas.

„Erdos“ taip pat yra sujungtas su tvaria mados platforma. Sezono mados mygtukai ir atlikite išskirtinį mezgimo pritaikymą naudodami amatininką.

Naujausia pavasario ir vasaros serija, kurią išleido „New Balance“, taip pat yra pirmoji šiais metais „American Production Line“ produkte.

„New Balance“ išleido „Made in USA 2024“ pavasario ir vasaros serijas iš pirmosios batų ir drabužių bangos, atnaujindama klasikinius elementus iš unikalios perspektyvos, kad pagerbtumėte prekės ženklo šimtmečio istoriją ir estetinį pasiekimą.Pagal kūrybinio direktoriaus Teddy Santis principą, „Made in USA“ serijoje, priklausančioje „New Balance“, buvo reorganizuota daugiau nei 70% procesų, kurie reikalavo gaminti ir išvestis apie vietines vertybes. buvo pakoreguoti remiantis Teddy Santis estetiniais metodais.

„New Balance“ pagamintas JAV 2024 m. Pavasario ir vasaros serijose bus pradėtos penkiose etapuose.Paleidimo elementai sutelks dėmesį į ryškius drabužius ir klasikinius neutralius spalvas Serijos kostiumai atitinka sezoninį ritmą, dengiantį gobtuvą, apvalius kaklo marškinėlius, trumpus -slankstelius, kelnes ir šortus.Naujasis produktas sujungia kukurūzų kukurūzų spalvą, žiemos rūko žiemos rūką ir neutralios spalvos tono smiltainio smiltainio spalvą.

Trečiasis balandžio mėnesio etapas atneš naujų 993 spalvų ir kamufliažo versijos 990V6 seriją; kelnės.

„Milano dizaino savaite“ yra inovacijų etapas, „Gucci“ išleido riboto leidimo „Sports Shoes Cub3D“.

MLS Football Jersey