MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Filadelfijos „76ers” žvaigždė Joelis Embiidas pretenduoja į MVP apdovanojimą, nes nauja taisyklė riboja rungtynių skaičių, kurį žaidėjas gali praleisti, kad galėtų pretenduoti į apdovanojimą reguliariajame sezone. Šią taisyklę, pagal kurią žaidėjai turi sužaisti ne mažiau kaip 65 rungtynes ir ne mažiau kaip 20 minučių per rungtynes, kritikavo keli žaidėjai, įskaitant Draymondą Greeną, kuris išreiškė susirūpinimą dėl to, kaip ši taisyklė paveiks J. Embiido kandidatūrą.

Embiido pasiūlymas dėl MVP stringa, nes nauja taisyklė riboja sužaistų rungtynių skaičių

Tačiau buvęs Majamio „Heat” puolėjas Udonis Haslemas gynė šią taisyklę, sakydamas, kad reikia spręsti problemą, kai žaidėjai praleidžia rungtynes dėl darbo krūvio valdymo.” Haslemas sakė per NBA televiziją: Udamis Hagmis: „Ši taisyklė buvo įvesta todėl, kad kai kurie žaidėjai praleido rungtynes, nors iš tikrųjų nebuvo susižeidę. Haslemas per NBA televiziją sakė: „NBA TV: „Kaip žaidėjas suprantu, kad sezonas yra ilgas ir varginantis, todėl kartais norime pailsėti. Bet jūs turite atlikti savo darbą.”

Šį sezoną Embiidas dėl įvairių traumų jau praleido 12 rungtynių, o dabar turi kelio problemų, dėl kurių gali praleisti dar daugiau laiko. Pagal naująją taisyklę Embiidas gali praleisti ne daugiau kaip ketverias rungtynes ir vis tiek pretenduoti į MVP apdovanojimą, tačiau jo istorinis sezonas gali nueiti perniek, jei jis praleis daugiau nei ketverias rungtynes.

Šią taisyklę taip pat kritikavo kai kurie sirgaliai, kurie mano, kad ji nesąžiningai baudžia teisėtai susižeidusius žaidėjus. Tačiau NBA gynė šią taisyklę, sakydama, kad ji yra būtina siekiant užtikrinti, jog apdovanojimai būtų skiriami žaidėjams, kurie nuolat demonstruoja aukščiausio lygio rezultatus.

Tikėtina, kad ši taisyklė ir toliau bus diskusijų šaltinis visą sezoną, ir dar neaišku, kaip ji galiausiai paveiks Embiido galimybes laimėti MVP. Vis dėlto akivaizdu, kad naujoji taisyklė padarė didelę įtaką sezonui ir dar neaišku, kaip ji paveiks lenktynes dėl geriausio lygos individualaus apdovanojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey