MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Liu Beibei rajono šeimos ir Teismo skyriaus viceprezidentas, Liuzhou miestas, Guangxi Zhuang Autonominis regionasLiang Jialing
Po to, kai vyras ir žmona išsiskyrė, viena šalis tikėjo, kad „jos negalima aplankyti be paramos mokesčio“, o kita šalis reikalavo, kad „nemokėtų priežiūros mokesčio, neleisdami vizitų“.
Stebėdami, kaip tėvai skriejo, kad būtų raudoni, dėl priežiūros mokesčio ir apsilankymo problemų, ir net vaiko vaiko, kaip taisyti vaiko jauną mintį?
Liuzhou, Liuzhou miesto Viceprezidentas Liuzhou, Liuzhou miesto viceprezidentas Liang Jialing, Liuzhou miesto viceprezidentas Liang Jialingo vyriausiojo skyriaus viršininko pavaduotojas Liang Jialing. , per „bandomąjį jungtį“ ir išduodant „Šeimos švietimo orientavimo įsakymą“, „Šeimos švietimo orientavimo tvarka“, teisminiai socialiniai darbuotojai buvo pakviesti reguliariai grąžinti savo vizitą į bylą ir kitus metodus Skyrybų pora.
Prieš daugelį metų moteris Li ir vyras Wang Jing pristatė savo supratimą ir netrukus užsiregistravo susituokti.2019 m. Spalio mėn. Gimė vaikas.2022 m. Liepos mėn. Li kreipėsi į teismą dėl skyrybų, teigdamas, kad vaiko globos teisė priklausė sau, ir paprašė Wang sumokėti 2500 juanių mėnesinį paramos mokestį.Nors Wangas sutiko skyrybas, jis paprašė savo vaiko jį iškelti iš jo ir jam nereikėjo Li sumokėti paramos mokesčio.
„Jo motina kėlė problemų, o bendruomenė padėjo kelis kartus tarpininkauti, tačiau be jokių pakeitimų vaikas visada buvo su manimi, o jo šeima nedavė nė cento”.
„Ji paslėpė psichinę ligą prieš santuoką. Tai yra apgaudinėjimas. Aš ryžtingai nesutinku su jos vaiko auginimu.”
Bylos nagrinėjant skyrybų bylą, Li ir Wang neatsisakė vaiko globos.Po teismo teismo metu Li Mou du mėnesius nuvežė savo vaiką į savo motinos namus, kai jo vaikas gimė praėjus dviem mėnesiams po jo vaiko gimimo, o jis nuvežė savo vaiką atgal į savo motinos namus ir ilgą laiką išsiskyrė nuo Wango .Kartą Wang teismui pareiškė, kad Li kenčia nuo šizofrenijos, ir paprašė nutraukti santuokos santykius tarp dviejų, tačiau teismas jį atmetė pagal įstatymą dėl nepakankamų įrodymų.
„Tuo metu skyrybų ginčas ne tik dalyvavo Li ir Wang bei Wang, bet ir dalyvavo abiejose pusėse esančios šeimos. Aš nesutiksiu ateityje.” Liang Jialing teigė. „Liang Jialing.
Atsižvelgiant į tai, kad Li ir Wango vyro ir žmonos santykiai iš tikrųjų plyšo, ilgą laiką Li ir Wango išsiskyrė vaikas Sumokėjo 1000 juanių paramos mokestį.
„Aš maniau, kad jie turėjo turėti„ skirtingą du ar du pločius “.2023 m. Balandžio mėn. Li MOU kreipėsi teismui dėl privalomo vykdymo dėl to, kad Wangas atsisakė sumokėti paramos mokestį, o Wang Mou kreipėsi teismui dėl to, kad jis trukdė savo vizualiniam vaikui.
„Bylos nagrinėjimo metu Li tėvas perdavė teisėją, kad aš galiu dalyvauti prieštaravimų rezoliucijoje vykdydamas teisėją. Po daugybės svarstymų nusprendėme atlikti” teismo sąnarį „ir išspręsti abiejų šalių prieštaravimus. „Liang Jiling sakė.
Remdamiesi „pirmiausia palengvinti emocijų ir tada aptarti susitaikymą“ strategiją, Liang Jialing ir vykdomasis teisėjas organizavo Li ir Wang tarpininkauti, ir iš anksto paruošė žaislus, kad vaikai galėtų žaisti.Matydamas vaiko laimę, originalią abiejų pusių išraišką pamažu atsipalaidavusi, nesąmoningai parodanti šypseną, o nuožmios opozicinės emocijos pamažu palengvėjo.
Po daugiau nei 4 valandų interpretacijos ir komunikacijos Li ir Wang savanoriškai pasiekė vykdymo susitaikymą.Siekdamas rūpintis sveiku nepilnamečių augimu, Liang Jiling paskelbė „šeimos švietimo gairėms“ dviem. Abi šalys atkreipia dėmesį į mokymo pamokslavimą ir lydėjo vaikus, kad augtų sveikas ir išsamus vystymasis.Tuo pat metu teisminiai socialiniai darbuotojai kviečiami įsikišti, sukurti „augimo bylą“ vaikams, toliau vykdyti grįžimą į vizitą ir sekti, kad suprastų atitinkamą situaciją.
„Teisėjui Liangai, ačiū, kad padėjote mums išspręsti ginčus. Mes taip pat supratome, kad praeityje netinkamas žalos būdas vaikams. Kita šalis vėl aplankys vaiką. Tėvas patraukė Liang Jialingą ranką ir padėkojo.
Nereguliuojančio grįžimo metu Liang Jiling sužinojo, kad Li MOU gavo „Wang“ sumokėtą paramos mokestį, kaip numatyta, kaip numatyta. Geriau.
Šaltinis: Žmonių teismo laikraštis
Žurnalistė: Wu Qi |
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey