MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Toks paprastas ir grubus, mišrus ir chaotiškas, nuobodus.
Visas tekstas yra 1427 žodžiai, skaityti reikia maždaug 4 minučių
Rašymas / drakonas Zhu („MediaMan“) redaktorius / Ko Rui mokyklos skyrius / Wang Xin
▲ Zhao Juying paprašė berniuko sutriuškinti ranką.
Tegul berniukas sutriuškina savo ranką, leisk mergaitei įmesti žaislų komiksų knygą į šiukšliadėžę ir užpulti kalbą daugiau: „Tu esi antras antrus metus, kaip tai gali būti kaip darželio klasė? Na,“. .
Gegužės 6 d. Popietę Jiayuguan miesto švietimo biuro darbuotojai Gansu atsakė žiniasklaidos žurnalistams, kad Zhao Juying pasitraukė iš pradinės mokyklos mieste 2023 .
Kas yra Zhao Juying?Jis teigia, kad yra vyresnysis šeimos švietimo ekspertas ir vyresnysis Kinijos meistras per 33 metus.Gansu provincijos Jiayuguan miesto švietimo biuro asmuo teigė, kad Zhao Juying pasitraukė iš miesto pradinės mokyklos 2023 m. Švietimo biuras įsikiš į tyrimą dėl netizenso atspindinčių klausimų.
Nepriklausomai nuo to, ar tai „apakinantis“, ar „akių -tikisi“, tik iš vaizdo įrašo pateikto „edukacinio metodo“, jis yra per daug gremėzdiškas.
Šios taip vadinamų vyresniųjų šeimos švietimo ekspertų elgesio logika yra pirmiausia konfiskuoti žmones, atgrasyti studentus, o paskui sulėtinti, bandant padėti studentams paklusti jų įsakymams.Pavyzdžiui, kai tai pasirodys, tai yra kalbos audra ir tiesiog grubiai mušantis, triuškinantis ir mėtytis.
Tada yra paprastas skiepijimas, praleido procesą ir tiesiogiai duoda rezultatus.Pavyzdžiui, ekspertas mokė studentą: „Galite patekti į valstybės ministrą ir Pekino universiteto komisiją, o jūs įstojate į valstybinę administraciją 985 ir 211. etiketė.
Galbūt atskirų tėvų akivaizdoje šis asmuo turi savotišką ryžtingą ryžtingumą šiam asmeniui, ir tai iš tikrųjų gali „miestelį“ kai kuriuos vaikus, bet viskas.Galų gale, auginti vaikus reikia meilės, o ne bauginant.
Aukštas ir patrauklus požiūris, kuris prasiskverbia į elgesį, taip pat padarys emocinę žalą vaikui.Rankos, žaislų, komiksų ir kt. Iš pradžių yra kasdienė vaiko draugystė.Tris ar du kartus ir išmeskite, nors ir paprastas, tačiau ar galite ištrinti emocijas ir atmintį?
Teisingas požiūris yra bendrauti ir priminti jiems, skatinti vaikų endogeninę motyvaciją ir padėti jiems susitarti dėl mokymosi ir pailsėti.„Šalinimas“ „Sunaikinant lavonus“ ne tik pasiseks, bet ir sukels maištą.
Pastaraisiais metais tėvai ir visuomenė vis daugiau dėmesio skyrė švietimui, o patogios socialinės platformos taip pat tapo „šeimos švietimo ekspertų“ paroda.Viduryje daugelis įžvalgių ekspertų iš tikrųjų pateikė gerų nuomonių, tačiau tai neatmeta kai kurių purvinus vandenį, kylančius žmones, kurie renka srautą.
Kaip ir „Zhao Juying“ šeimos švietimas, su ekstremaliais žodžiais ir operacijomis, čiuptuvai bus giliai įsiskverbę į šeimą Tai ateina į masažą, gali pritraukti eismą.
Bet kokiu atveju, tokia prasta šeimos švietimo koncepcija nėra verta pamokslauti, taip pat neturėtų būti populiarūs ir supainioti socialinėse platformose.Taip pat tikimasi, kad Jiayuguan City švietimo biuras pareiškė, kad intervencijos apklausa buvo ne tik kalbanti, bet ir tvarkoma pagal įstatymus ir kitus teisės aktus.
Galų gale, švietimo ekspertai arba vaikų tėvai turėtų suprasti išsilavinimą, susipažinusį su pagrindiniais švietimo įstatymais, ir išmokti sklandžiai bendrauti su savo vaikais. individualūs skirtumai, asmenybės orumas ir gerbia vaikų nuostatas ir interesus.Pasikliaudamas šiuo grubiu taip vadinamu šeimos švietimu, jis negali sau leisti vaikų ateities.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey