MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

„Mano trumparegystės operacija buvo atlikta ketverius metus. Aš daviau seserį. Ji pamatė, kad baigęs operaciją turėjau gerą poveikį. Aš buvau pasiryžęs atlikti operaciją. Twin Sisters yra abi seserys teniso žaidėjai.Teniso aikštelėje yra pora akių, kurios yra vienodai svarbios kaip protingos rankos ir greitos kojos. , ir sėkmingai pasirinko veidrodį.

Tenisas yra judėjimas, kuriam reikalingas aukštas regėjimas, nes kai tenisas veikia dideliu greičiu aikštelėje, akies obuolys turi visą laiką užfiksuoti kamuolio kryptį ir padėtį ir nuolat keisti dėmesį. 0,3, ir astigmatizmas, nenešiodamas jo, net nematau kamuolio ant akinių.Ji tiesiog žaidė su kontaktiniais lęšiais ir žaidė keletą metų.

„Aš pradėjau mokytis teniso būdamas 8 metų. Tiesą sakant, labai sunku treniruotis sportui, nes kultūros užsiėmimai ir sportas taip pat yra svarbūs. Kai buvau vaikas, dienos metu vedžiau klasę. Taip pat eik žaisti. „Išskirtiniai žmonės dažnai yra savarankiški ir turi tikslų. Xiao Yun per savo pastangas laimėjo daugybę čempionatų ir medalių.Tačiau Xiao Yun trumparegystė neabejotinai yra suklupęs blokas.Kiekvieną kartą treniruojate ar rungtynes, jūs nenešiojate rėmo akinius, o jūs bijote, kad akiniai akimirksniu skris. Akys akimirksniu neryškios.”Nors patogu dėvėti kontaktinius lęšius, kiekvieną kartą, kai aš išeinu, turime atsinešti kontaktinių lęšių dėžutes ir įvairius butelius bei skardines, o tai ypač vargina.”

Neseniai „Xiaoyun“ pagaliau pateikė trumparegystės operaciją į darbotvarkę.Ji sakė: Aš patikrinau internetą internete.Tačiau prieš operaciją tai šiek tiek nervina, tačiau laukiu aiškios perspektyvos po operacijos.

Režisierius Zhangas atliko „Xiaoyun“ trumparegystę.Visos operacijos procesas yra labai greitas, o mažiau nei 10 minučių baigėsi.Paklausta apie operacijos patirtį, Xiao Yun teigė, kad ji buvo šiek tiek nervinga laukimo proceso metu, tačiau ji gulėjo ant operacinio stalo nereaguodama, o operacija baigėsi. sesuo anksčiau.Praėjus mėnesiui po operacijos, Xiao Yun akių regėjimas grįžo į 1,2.

Zhang Jinfengas teigė, kad prieš trumparegystės operaciją jums bus atlikta išsami ir sisteminė priešprieša, o 24 tikslūs tyrimai bus vertinami siekiant nustatyti, ar jūsų akys tinkamos trumparegystės operacijoms, pavyzdžiui, storio, mechanikos, formos ir kt. Storio tikrinimas, mechanika, forma ir kt. .Įsitikinkite, kad ragenos storis nebus mažesnis už saugos vertę ir neturės įtakos bendro ragenos struktūros stabilumui.Todėl ragenos struktūros stabilumas vis dar yra, ir jis neturės įtakos mūsų normaliam judėjimui.

Korespondentas Tan Lu

MLS Football Jersey