MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Šaltinis: „Frontier Note One“ brolis

„Longda Food“ pasiekė reikšmingų rezultatų surenkamame maisto versle, kuris atsiranda dėl B -AND surenkamojo maisto takelio B -AND.Kaip įmonės pranašumas, „B -ide“ kanalas ne tik skatina originalių didelių klientų verslo augimą, bet ir rodo didelį potencialą plėsti naujus produktus.Be to, įmonė taip pat sustiprino vidurio ir patogumų parduotuvių kanalų vystymąsi, dar labiau konsoliduodama pirmaujančią B -En rinkos poziciją.

Prefabrizuoto maisto srityje dideli „Longda“ maisto produktų, tokių kaip riebalai ir keptos žarnos, produktai tapo svarbia varomoji jėga įmonės verslo augimui.Šių produktų veikimas rinkoje ne tik patenkina vartotojų skanumo ir patogumo poreikius, bet ir atspindi įmonės novatorišką jėgą kuriant produktus ir gamybos technologijas.Kadangi vartotojų poreikis surenkamam maistui ir toliau auga, ateityje vis dar labai plati augimo plotas, keptų žarnyno ir kitų produktų kepimo žarnyno ir kitų produktų augimo plotas.

Ateityje „Longda“ maistas ir toliau augins „B -Side“ rinką.Tuo pat metu įmonė taip pat atkreips dėmesį į vartotojų paklausos pokyčius, nuolat optimizuos produktų linijas ir pristatys novatoriškesnius produktus, kurie atitiktų rinkos tendencijas.

Kalbant apie rinkos dalies tikslą, „Longda Food“ parodė stiprų konkurencingumą.Tikimasi, kad iki 2024 m. Bendrovės augimo tempas išliks apie 30%, esant dideliam B -EN, o mažas ir vidutinio dydžio BEND išlaikys apie 20%augimo tempą.Šio tikslo įgyvendinimas ne tik atspindi stiprią įmonės jėgą surenkamoje maisto rinkoje, bet ir parodo tvirtą įmonės pasitikėjimą ateities plėtra.

MLS Football Jersey