MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Provincijos partijos komiteto specialiųjų susitikimų tyrimai ir dislokavimas „gegužės 1 d.“ Atostogų susijęs darbas

Pagal aukštos kokybės turizmo produktų tiekimą ir sveikinimo atostogas

Dėkite visas pastangas, kad sukurtumėte patogią turistinę aplinką

Balandžio 25 d. Provincijos partijos komitetas surengė specialų posėdį, kuriame buvo klausomi pranešimų apie atostogas „Gegužės 1 d. Kitas žingsnis.

Provincijos partijos komiteto sekretorius Fengas Fei pirmininkavo susitikimui, ir Liu Xiaoming, provincijos partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojas ir gubernatorius Liu Xiaoming.Provincijos kelionių ir kultūros departamentas, Provincijos komercijos departamentas, Provincijos transporto departamentas ir provincijos rinkos priežiūros biuras pranešė apie turizmo rinkodaros, vartojimo, transporto paslaugų ir turizmo rinkos priežiūros situaciją. ir tobulinimo paslaugų garantijos darbas.

Susitikime atkreiptas dėmesys į tai, kad turizmo vartojimas turi didelę reikšmę tempiant ekonomikos augimą

Turime suvokti „Gegužės dienos“ atostogas, kad skatintume vartojimą, laikytis tikslinės orientacijos, sustiprinti bendravimą ir koordinaciją, stebėti tikslinę klientų grupę ir suteikti atostogas su aukštos kokybės turizmo produktais

Turime imtis kelių priemonių, kad sukurtume patogų turą, toliau dirbtume abiejose pasiūlos ir paklausos pusėse, patenkintume vartotojų paklausą su įvairiomis scenomis, dar labiau išlaisvinkite turizmo vartojimo potencialą ir dėsite visas pastangas, kad sukurtumėte patogią turizmo aplinką.

Būtina sustiprinti planavimą ir išeiti, tiksliai ištirti didžiausio turizmo situaciją ir pasiruošti visiškam pasiruošimui, sustiprinti paklausos patarimus ir efektyviai pagerinti turistų įėjimo ir pasitraukimo bei turizmo eismo palengvinimo lygį.

Būtina išlaikyti esmę, kad būtų užtikrinta sauga, stiprina avarinius darbus ir pareigas, ir gerai atlikti kelių eismą, turizmo saugą, saugumą, miškų priešgaisrinę prevenciją ir kitas užduotis, kad būtų užtikrinta atostogų turizmo ir kultūros rinkos saugumo tvarka .

Siekdami sustiprinti viešumą ir patarimus, miestai ir apskritys turi iš anksto suplanuoti ir kruopščiai pasiruošti, kad pradėtų daugiau turizmo ir naudos priemonių, pagerintų internetinių visuomenės nuomonės tyrimų ir sprendimų reagavimo mechanizmą, atblokuoti turistinius skundų kanalus, aktyviai reaguoti į socialines problemas ir sukurti a Gera turistų ir vartotojų aplinka.

Būtina tvirtai vykdyti „vartojimo skatinimo metų“ veiklą ir kruopščiai planuoti teminę veiklą, tokią kaip „temos su temomis, veikla su mėnuliu ir mėnuliu, ir savaitės savaitės scena“. vartojimo, stimuliuoja naują kinetinę energiją ir formuoja naujus pranašumus.

MLS Football Jersey